Птица секретарь• 11 февраля в 10:25
Хлопцям 18-25 мільйон, щоб йшли воювати
*❗️Мільйон грн, безкоштовна освіта та іпотека 0%,* − Зеленський про контракт для 18-25 річних українців.
Основні деталі контракту, який невдовзі презентують:
🛑Контракт на рік, за який можна буде заробити мільйон;
🛑Безкоштовний вступ в університет, без екзаменів.
🛑Іпотека 0%, яку повністю покриє держава;
👉🏻 Президент додав, що там ще багато деталей.
Natal_ka91• 11 февраля в 15:33
Ответ дляIsa Dora
А при чем тут мамы?
Это уже совершеннолетние....
Прочитав вчера новость поняла что реально они наберут ребят...
У них молодость, гормоны, клюнут...
Это уже совершеннолетние....
У них молодость, гормоны, клюнут...
Найголовніше, що професійні воєнні так і далі сидітимуть в тилах. Ті хто давав присягу
Ответ дляNatal_ka91
Ви маєте на увазі Альошку,який спетляв в Лондон і ні слова не обмовився за війну за три роки?Молодого вгодованого гетьмана?Очевидці пишуть,що колись нарядили його у військову форму,сфоткали сто раз присягу,завезли за 100км від боїв,знову сфоткали серед військових,а охрана була як у Трампа.Отримав хлопчина за це учасника бойових дій.То то!Вчіться!
Natal_ka91• 11 февраля в 15:55
Ні, не Альошку, а як мінімум 500к воєнних. Де син Мосейчучки, той що не ухилянт, а емігрант?
Lisichka1307• 11 февраля в 15:57
Ответ дляgannaspak
Удалено администрацией...
Lisichka1307• 11 февраля в 15:58
Ответ дляgannaspak
Стараються тролі ,з трусів вискакують ,а дзузьки
Як самокритично))
Natal_ka91• 11 февраля в 16:00
Мань, вона - основна з медійних персон. Вона кричала про СБУ до ухилянтів, і так далі, значить, і її син має виконувати обов´язки. А то одні ухилянти, а інші емігранти - не сходиться якось
Lisichka1307• 11 февраля в 16:01
Ответ дляArgesha
А манька старається))))))))
Звісно, бздане, а потім заблокує, все стандартно
Lisichka1307• 11 февраля в 16:03
Що слуги, що шоколадні - всі одне кодло. Своїх вивезли, народу про шашлики заливали
Lisichka1307• 11 февраля в 16:28
Схоже, у мані зовсім справи фігові, раз просить якихось ботів набити їй кількість коментарів