Птица секретарь• 11 февраля в 10:25

Хлопцям 18-25 мільйон, щоб йшли воювати

*❗️Мільйон грн, безкоштовна освіта та іпотека 0%,* − Зеленський про контракт для 18-25 річних українців.

Основні деталі контракту, який невдовзі презентують:

🛑Контракт на рік, за який можна буде заробити мільйон;
🛑Безкоштовний вступ в університет, без екзаменів.
🛑Іпотека 0%, яку повністю покриє держава;

👉🏻 Президент додав, що там ще багато деталей.
Isa Dora• 11 февраля в 15:18
Ответ дляИванка Бур
Мій на нулі
45 тис
Дають кусками 10-15 кидають на карту

Хто поранений в госпіталі -600 грн в місяць
Странно, сосед 80-90
Не на нуле...
gannaspak• 11 февраля в 15:19
Русские панически боятся общей мобилизацими.Их гребут обманом,насильно,шантажом.Демобилизации у них нет.Бабье бастует.А демобилизации нет три года потому что менять некем.
gannaspak• 11 февраля в 15:21
Курско-белгородские поля всеяны 18 ти летними срочниками росии.И зп у них..блок сигарет пуйло вчерашних школьников гонит в мясорубку
gannaspak• 11 февраля в 15:22
Наши 18ти летние в универах учаться,а их срочники на полях по запчастям валяются.
Natal_ka91• 11 февраля в 15:33
Ответ дляIsa Dora
А при чем тут мамы?

Это уже совершеннолетние....

Прочитав вчера новость поняла что реально они наберут ребят...
У них молодость, гормоны, клюнут...
Найголовніше, що професійні воєнні так і далі сидітимуть в тилах. Ті хто давав присягу
gannaspak• 11 февраля в 15:42
Ответ дляNatal_ka91
Ви маєте на увазі Альошку,який спетляв в Лондон і ні слова не обмовився за війну за три роки?Молодого вгодованого гетьмана?Очевидці пишуть,що колись нарядили його у військову форму,сфоткали сто раз присягу,завезли за 100км від боїв,знову сфоткали серед військових,а охрана була як у Трампа.Отримав хлопчина за це учасника бойових дій.То то!Вчіться!
Argesha• 11 февраля в 15:42
А манька старається))))))))
gannaspak• 11 февраля в 15:44
Стараються тролі ,з трусів вискакують ,а дзузьки
Natal_ka91• 11 февраля в 15:55
Ні, не Альошку, а як мінімум 500к воєнних. Де син Мосейчучки, той що не ухилянт, а емігрант?
Lisichka1307• 11 февраля в 15:57
Ответ дляgannaspak
Удалено администрацией...
Lisichka1307• 11 февраля в 15:58
Ответ дляgannaspak
Як самокритично))
gannaspak• 11 февраля в 15:58
Мосійчук балотується в президенти чи обікрала пів країни,а може спродала зброю,чи має бізнес на росії,чи в неї 200кримінальних справ,чи вона очільник великої та найбагатшої партії всієї Європи,яка приймає закони?Ніби вона проста журналістка..
gannaspak• 11 февраля в 15:59
Ответ дляLisichka1307
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 11 февраля в 16:00
Мань, вона - основна з медійних персон. Вона кричала про СБУ до ухилянтів, і так далі, значить, і її син має виконувати обов´язки. А то одні ухилянти, а інші емігранти - не сходиться якось
gannaspak• 11 февраля в 16:00
Удалено администрацией...
Lisichka1307• 11 февраля в 16:01
Ответ дляArgesha
А манька старається))))))))
Звісно, бздане, а потім заблокує, все стандартно
gannaspak• 11 февраля в 16:02
Удалено администрацией...
Lisichka1307• 11 февраля в 16:03
Що слуги, що шоколадні - всі одне кодло. Своїх вивезли, народу про шашлики заливали
gannaspak• 11 февраля в 16:03
Удалено администрацией...
Argesha• 11 февраля в 16:04
Ответ дляLisichka1307
Мене вже одразу блокує, як тільки видумляє свій наступний говно-нік;) Таке уматове)))
gannaspak• 11 февраля в 16:04
А Мертветчук яке позорисько.Чудік,скільки бабла ботам і в трубу..
gannaspak• 11 февраля в 16:05
Удалено администрацией...
Манюнайтед• 11 февраля в 16:08
Лично знаю мамонтов,которые поведутся на это
gannaspak• 11 февраля в 16:12
Наши дети учаться.А русо срочники по полям валяются и зп блок сигарет или пару банок энергетика
gannaspak• 11 февраля в 16:14
У Порошенка дуже малий рейтинг.С президенством всьо
gannaspak• 11 февраля в 16:16
Удалено администрацией...
gannaspak• 11 февраля в 16:19
Удалено администрацией...
космея• 11 февраля в 16:21
Ответ дляSantaMonika
Ті, що зараз воюють, як то мають сприймати? Розвернуться додому
А вони вже воюють, їх не потрібно ’плюшками’ заманювати.
gannaspak• 11 февраля в 16:25
Удалено администрацией...
Lisichka1307• 11 февраля в 16:28
Схоже, у мані зовсім справи фігові, раз просить якихось ботів набити їй кількість коментарів