Птица секретарь• 11 февраля в 10:25

Хлопцям 18-25 мільйон, щоб йшли воювати

*❗️Мільйон грн, безкоштовна освіта та іпотека 0%,* − Зеленський про контракт для 18-25 річних українців.

Основні деталі контракту, який невдовзі презентують:

🛑Контракт на рік, за який можна буде заробити мільйон;
🛑Безкоштовний вступ в університет, без екзаменів.
🛑Іпотека 0%, яку повністю покриє держава;

👉🏻 Президент додав, що там ще багато деталей.
Елена1265• 11 февраля в 17:14
Ответ дляviter33
В кого були ’молодість, гормони’ - вже пішли на війну.
Добровольцем можна йти по контракту з 18
Тут виключно матеріальне зацікавлення
Яке вже навряд чи спрацює (бо всі вже розуміють заг.ситуацію)
Сработает
Сосед моей бабушки пошел еще 2 года назад, чтоб заработать на жилье. В 2к жили он, его жена, младенец, мама, отчим и его 4-ро братьев и сестер. Ему было 19
Елена1265• 11 февраля в 17:22
Ответ дляIsa Dora
Девочки не забывайте Зе к победе привела молодежь.
Они разбудили спящую аудиторию, они копнули тот пласт выборцев которые никогда не ходили на выборы.
У них сильная пиар команда.
А у нас уже критическое мышление не работает из за страха(
Как все тут рассказали что не будут мужчины обновлять данные, а по факту?
По факту, в основном, обновили те, у кого бронь, отсрочка, те, кто за границей, те, кому до 25
Оксана_12• 11 февраля в 17:43
Заробити? Я думала це ’підйомні’, типу одноразова виплата. А зарплата то вле окремо. На такі умови багато б хлопців пішли. А заробити мільйон то армію не треба йти, можна і в іншому місці.
viter33• 11 февраля в 17:58
Ответ дляЕлена1265
Сработает
От власне - кому потрібні були гроші (або гормони, адреналін) - ще 2+ роки тому пішли
Оксана_12• 11 февраля в 18:20
Ответ дляgannaspak
Так и есть.Он вор а вор должен сидеть в тюрьме.Он пол страны разворовал и ваша мама права как и моя,оружие и технику спродал с мамолетами,кораблями и ракетами
А ці що? Кращі? Всі вони мають сидіти в тюрмах, з чого Порошенку такі преференції? Мами поставили молодих, активних, не таких? Як вам результати чесної влади?
Lisichka1307• 11 февраля в 19:01
Ответ дляОксана_12
Там немає з ким сперечатися чи наводити аргументи. Бот є бот
Елена1265• 11 февраля в 19:38
Ответ дляviter33
Так те, кому сейчас 18-19, 2+ года назад еще не могли идти
jkz007• 11 февраля в 19:48
Оплачу 1 млн, хай він сам іде, бажано на Покровський напрямок в піхоту з виходами на 0 і тільки з тими засобами безпеки, які видають звичайним солдатам, тобто майже без них
Одяг та сумки• 11 февраля в 20:30
він молодець у цьому плані, а що робити ви пропонуєте? закидати камінням усі можуть- а альтернативу не пропонують
Natka A.• 11 февраля в 20:52
Вже так рекламують! По ТВ вже декілька разів розказали.
Кажуть : рік служби, потім дозвіл на виїзд за кордон. А ще мільйон, іпотека без відсотків, університет, безкоштовне лікування в тому числі протезування зубів. І взагалі прям супер…
Добре , що в мене немає сина такого віку. Бо ще повівся б. Якось заманливо звучить
viter33• 11 февраля в 20:55
Ответ дляNatka A.
Міністерство оборони України опублікувало перелік бонусів, які отримають чоловіки від 18 до 24 років за підписання контракту на військову службу.

Так, серед можливостей:
- Безкоштовний проїзд та комунальні пільги
- Навчання у закладах освіти у межах квот за кошти держави, після закінчення контракту
- Право на виїзд за кордон після 1 року служби
- Можливість самостійно обрати місце проходження ВЛК

Також це соціальні гарантії:
- Іпотека 0% річних після закінчення контракту (єОселя)
- Вибір частини та спеціальності
- Компенсація житла протягом служби
- Медичне обслуговування, стоматологія та зубопротезування

Фінансовий пакет передбачає 1 млн грн на контракті.
З них:
- 200 тисяч грн – одразу при підписанні контракту
- 800 тисяч грн – двома частинами на час дії контракту
- До 120 тисяч грн передбачено додатково щомісяця плюс доплати за бойові завдання.
О_Юми• 11 февраля в 21:02
А у мене виникає інше питання, чому іншим добровольцям немає таких плюшек? Хоч я і категорично проти взагалі будь-якої примусової мобілізації, а ти більше молоді. Але вибачте, що це знову за поділ, то в нас багатодітні, то цирки заброньовані, то тепер 25річний буде краще 26річного
E-ducate• 11 февраля в 21:07
Ответ дляviter33

Так, серед можливостей:

Також це соціальні гарантії:
- Вибір частини та спеціальності
- Компенсація житла протягом служби

З них:
Імхо, подібні умови мали б бути запроваджені ще у 2022 для усіх з 18 до 60 . І не було б проблем з бусифікацією і масовим корупційним від´їздом чоловіків за кордон, що вкрай негативно позначило, у тому числі, на економіці
Elena-eedc• 11 февраля в 21:07
Ответ дляЕлена1265
Сработает
грех ставить смайл
L-i-s-a-92af• 11 февраля в 21:09
Такі умови хай роблять для добровольців 25+
А молодь не чіпають
viter33• 11 февраля в 21:10
Ответ дляE-ducate
Це все поки що на рівні фейсбуку
Ні змін до законів, ні навіть законопроектів ще нема
Просто Зе треба ’показати ’картинку’ на Мюнхенській конференції (що збирається залучати до війська 18-24 річних, як наполягають ’партнери’)
А після конференції - будуть дивитися
Звісно, діючі військові 24-60 теж спитають ’а якого фіга нам не дають усі плюшки’
viter33• 11 февраля в 21:11
Ответ дляL-i-s-a-92af
А молодь не чіпають
Це добровільно
Примусово 18-24 р. ніхто не чіпатиме
-Ань-• 11 февраля в 21:13
Ответ дляviter33
Це добровільно
Примусово 18-24 р. ніхто не чіпатиме
Ви з якого року пишете???
Уже купа випадків, що 18-24 людолови повбивали, так ретельно вибивали з них ’добровільну згоду’.
-Ань-• 11 февраля в 21:13
L-i-s-a-92af• 11 февраля в 21:15
Ответ дляE-ducate
L-i-s-a-92af• 11 февраля в 21:17
Ответ дляviter33
Це добровільно
Примусово 18-24 р. ніхто не чіпатиме
Так хай ьакі умови роблять для всих,хто згодиться сам підписати контракт: на рік з 18р,на 3 роки з 25р
viter33• 11 февраля в 21:18
Ответ дляL-i-s-a-92af
А молодь не чіпають
Це ’рекламні умови’, розраховані що війна от-от закінчиться (або що вони будуть змінені ’по ходу’)
Особливо пункт про ’виїзд за кордон після одного року дії контракту’
Мама Никитки-2• 11 февраля в 21:19
Звісно є. Зниження мобілізаційного віку мінімум на 2 роки. Я про те, що законопроект найближчими днями вийде з ОП днів 9-10 тому писала.
Но особливо одарєнниє мені хворих тьоток з клоунами наставили. І все їм смішно було.
Ще раз напишу. Вивозьте дітей, і чимскоріше. Особливо хлопців з 15 років.
viter33• 11 февраля в 21:20
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви ж розумієте - на 25 річних є інші важелі впливу
_Katya_1985• 11 февраля в 21:21
с такими делами кажется война точно до 2029 будет. 4 года еще, а прошло 3 и уже пипец какой-то
а хотелось конечно до этого лета(
viter33• 11 февраля в 21:22
Ответ дляМама Никитки-2
НЕ буде такого (принаймі, зараз)
Америка вже відкрито вимагає виборів в У-ні
А влада при зниженні моб.віку може і до виборів не дотягнути
Тому будуть заманювати такими ’плюшками’ добровільно молодь
Мама Никитки-2• 11 февраля в 21:22
Ответ дляСмайликівна
людей совсем за лохов держат. Спустя столько лет войны, клоунская власть себя уже настолько дискредитировала...
Це не зовсім влада.чи думаєте там зовсім тупі дурні сидять, а розумні виключно в цій темі зібрались. Це вимоги і не тільки штатів. Так шо наши ще трохи лавірувати намагаються. Моліться, щоб ця хитрість прокатила в Мюнхені. Інакше буде мобілізація з 18.
_Katya_1985• 11 февраля в 21:23
Ответ дляМама Никитки-2
ну может если с 18 будет то начнут люди бастовать наконец-то и выходить как-то против этих мер
а то нас не касается и так сойдет
Мама Никитки-2• 11 февраля в 21:24
Ответ дляБешене сарі
Однозначно.
Тут головна мета - будь що затягнути хлопців в систему, а далі вже пізно буде.
З 16 років уже всі в системі. Я про це влітку писала. Но мені в січні намагались довести, шо оно нЄработаЄт.
Мама Никитки-2• 11 февраля в 21:27
Ответ дляviter33
Це не для матерів, і навіть не для 18-24 річних.
Це інформація для ’іноземних партнерів’, які вимагають у Зе знизити моб.вік (або ще якимось чином збільшити армію)
Але знижувати вік перед виборами - для влади ’смерті подібно’ - от влада і робить ’фінт вухами’
Тому і анонсують такі зміни (зверніть увагу - закону ще нема, навіть обговорення у ВР ще нема, лише фейсбучні інформ.анонси перед зустріччю з Трампом)
Закон буде після Мюнхена.
Чи пройде цей «фінт ушами» чи всеж таки реальне зниження віку доведеться робити.