Точная копия плова• 11 февраля в 12:36
Мужская кожаная сумка через плечо
Девочки,подскажите интернет магазины проверенные,которые продают маленькие мужские сумки через плечо из натуральной кожи.
Love_Love_Love_• 11 февраля в 12:46
Ось це наш бренд, дуже якісні класні сумки. Мій чоловік вже третю замовляє.
Ми і тут в США на подарунки всім його друзям з України замовляємо, всім дуже нра
Брюльтик• 11 февраля в 12:47
Если вам нужна сумка именно маленькая ,то смотрите название мужская сумка мессенджер
Попадалочка• 11 февраля в 14:50
bagster дуже якісні сумки з грубої хорошої шкіри, і ціна адекватна. Чоловіку бананку там замовляла ще 4 роки тому, він її день в день носить, і їй нічого нема, дуже якісна.
Пишу, не читаю• 11 февраля в 15:02
Ответ дляПопадалочка
Зайшла з телефону подивитись-нічого толкового.
Каталог не показують,нічого не найти
Попадалочка• 11 февраля в 15:08
Ответ дляПишу, не читаю
Каталог не показують,нічого не найти
З компа сайт відкривається без проблем. Вибір в них не великий але в них не китайський різноманітний шерпотреб, а по декілька моделей сумок які вже роками актуальні. У автора теми запит на чоловічу сумку через плече, в них є декілька моделей таких сумок, а що толкове в вашому розумінні я не знаю.