НЛОша• 11 февраля в 21:36
РАС в Німеччині
Дитячий аутизм. Які медикаменти можуть бути або не бути запропоновані? Хто в такій ситуації, ми на початку, купа питань. Яка медикаментозна терапія, вже хто мав би проходити цей шлях?
Мания-Величия• 11 февраля в 21:59
Ееее, а навіщо? РАС не лікується, тільки коригується. Не хочете вступити до якоїсь профільної групи? Наприклад Аутизм. Україна на ФБ. Там спілкуються батьки, періодично бувають спеціалісти
НЛОша
• 11 февраля в 22:02
Ответ дляМания-Величия
Просто що можуть пропонувати? Чоловік категорично проти лікування таблетками.
Мания-Величия• 11 февраля в 22:11
Ответ дляНЛОша
Навіть важко уявити. Таблетки можуть пропонувати, якщо важкі стани, агресія. Або епілепсія. А так... Але нам не пропонували, то ж я не дуже в темі. Все ж дуже пораджу групу (там можна задавати питання анонімно). Мені вона дуже допомогла, особливо на самому початку
НЛОша
• 11 февраля в 22:18
Ответ дляМания-Величия
а що пропонували? Ерго? Логопед? Ви пройшли це?
Мания-Величия• 11 февраля в 22:29
Ответ дляНЛОша
Психолог (поведінковий), логопед, сенсорна інтеграція. Але ж багато нюансів і від віку і від стану. У мене дитина має високофункціональний РАС і отримала діагноз вже в школі. Для раннього втручання читала багато що є, треба читати, ті ж поведінкові є Денверська модель, є Флоритайм, треба вибирати що ближче. Люди діляться досвідом, що допомогло, які є методи, часом хитрощі