КаРаКаТиЦа• 11 февраля 2025
Вы бы обрадовались колечку с искуственным бриллиантом на 14 февраля?
Точно не була б рада. Не люблю імітації. Особливо такої кричущої. Великих каменів взагалі уникаю. Їх треба уміти носити і відповідати їм. Краще купити щось нейтральніше. Натуральне, менше, на що хватає грошей. А на пропозицію положено дарувати діамантик, хоч маленький, або не імітувати, а купляти дешевші камені. Ну або хоча б якийсь дизайн новіший з меншим камінцем. Я не знаю , я не ювелір, але діаманти я бачу на око , вони зовсім не так блистять як фіаніти. У мене недорога ювелірка, її небагато, але точно не липові. Я краще буду носити напівдорогоцінні, камені з природнім дефектом, чим ті стікляшки!