Советчица Года• 12 февраля в 09:18

Кіста яєчника, біль.

Всім привіт. Мені 33 роки дітей не має. До цього часу не було жодних проблем по гінекології. З минулого четверга почав нити живіт, трохи вище матки. Пішла до гінеколога на узі - кіста майже 5 см. Ендометріоїдна під питанням, варто диференціювати з геморагічною.
Сказали прийти після місячних на узі. На рахунок болі - ібупрофен.
Підкажіть, чи може кіста боліти взагалі у іншому місці? І чи є шанс що це геморагічна?
Цікавить ваш досвід. Лікарка особливо увагу не акцентувала, сказала, що усе після місячних.
Чим ще можна знімати такі болі?
Томатико• 12 февраля в 09:28
А вас гинеколог на кресле смотрел или только УЗИ? Геморрагические кисты достаточно редки, но эндометриомы боли не дают. Вам нужен хороший врач, разобраться,Если вы планируете в будущем беременность, то оперирация серьезно снизит овариальный резерв и шанс на беременность, с другой стороны, 5 см- это большое образование, само никуда не денется и действенных терапевтических методов нет
Ромашка -3390• 12 февраля в 09:46
Киста съедает яичник и снижается фолликулярный запас
Плету интриги• 12 февраля в 09:46
Чекайте 1 цикл.
В мене була геморагічна кіста ( жовтого тіла) 6 см, вийшла з місячними, теж були болі.
автор Советчица Года • 12 февраля в 09:56
Ответ дляТоматико
На кресле смотрел, во время осмотра не сказал, что киста. Только на УЗИ.
У меня у подруги, тоже эндометриома , чуть меньше, но никак не болит.
Детей планирую, но есть другие проблемы по здоровью, которые решаю((
автор Советчица Года • 12 февраля в 09:57
Ответ дляПлету интриги
Чекайте 1 цикл.
Вам одразу її на узі поставили?
Плету интриги• 12 февраля в 09:58
Ответ дляСоветчица Года
Вам одразу її на узі поставили?
Орієнтовно, теж чекала чи зменшиться/ піде на наступний цикл.
Автор, особиста рекомендація - здайте АМГ, у вас вже вік, коли краще розуміти який у вас запас яйцеклітин.
автор Советчица Года • 12 февраля в 10:03
Ответ дляПлету интриги
Дякую, теж читала за такі рекомендації. Це я розумію, якщо поганий запас, то треба заморожувати і планувати еко?
Томатико• 12 февраля в 10:06
Ответ дляСоветчица Года
Ищите хорошего врача, 5 см не увидеть при осмотре на кресле- очень непрофессионально
автор Советчица Года • 12 февраля в 10:13
Ответ дляТоматико
Не знаю, це все було в один день. На кріслі абсолютно нічого не сказала, все основне на узі уже
Дрібка щастя• 12 февраля в 11:37
От кисты мне выписывали, и они помогли снять боль, свечи СК-СД
автор Советчица Года • 12 февраля в 12:54
Ответ дляДрібка щастя
Спасибо. Прочитала. Но наверное не стоит самой себе их выписывать. Не стандартные обезболивающие
Плету интриги• 12 февраля в 14:40
Ответ дляСоветчица Года
Планувати еко не обов´язково, а от заморозити дуже корисно.
Сама нещодавно стикнулась, нажаль.
Мені 31, ніяких операцій на яєчниках не було, хіба що останні роки дуже часто функціональні кісти.
Здала АМГ - 0.6, це дуже мало для мого віку.
Буду пробувати заморозити, але не факт що вийде отримати з мене достатню кількість клітин.
Жалкую, що не зробила цього раніше, не знала, ніхто з гінекологів ніколи не підказав.
Тому тепер всім жінкам, що в майбутньому теоретично планують дітей, раджу перевірити запас.
Плету интриги• 12 февраля в 14:42
Ответ дляТоматико
По сучасним протоколам вже давним давно не проводить бімануальне дослідження - бо є УЗД.
Більш того, при бімануальному обстеженні є ризик необережного натиску на утворення, і воно може лопнути ( проста фолікулярні кіста).
Тому з лікарем все ок.
автор Советчица Года • 12 февраля в 15:06
Ответ дляПлету интриги
Сама нещодавно стикнулась, нажаль.
Який жах(((( дякую за пораду.
Бажаю, щоб у вас усе було добре
Томатико• 12 февраля в 15:06
Ответ дляПлету интриги
Тому з лікарем все ок.
Не пишите глупости, я- врач
автор Советчица Года • 12 февраля в 15:07
Ответ дляТоматико
Не пишите глупости, я- врач
Мене в держ клініці ніколи на узі не відправляли. На кріслі дивилися і все ок.
Томатико• 12 февраля в 15:08
Ответ дляСоветчица Года
Так, а я о чем пишу, совсем подурели с тем узи
автор Советчица Года • 12 февраля в 15:09
Ответ дляТоматико
Не пишите глупости, я- врач
Вы мне выше писали, что эндометриомы боли не дают.
Уже не знаю, что делать, раз боли такие. И самое интересное, не болит там с боку где киста, а где-то в районе матки и выше
автор Советчица Года • 12 февраля в 15:10
Ответ дляТоматико
Может, совпадения. Меня так уже осмотрели на УЗИ, что я в кабинете в обморок упала(
автор Советчица Года • 12 февраля в 15:12
Ответ дляТоматико
Был, у меня врач, правда давно покойный ( у него руки как УЗИ были. Все нащупывал как надо, очень аккуратно. Все родственницы к нему ходили, и потом все его слова подтверждались на узи
Плету интриги• 12 февраля в 15:17
Ответ дляТоматико
Не пишите глупости, я- врач
Ну, значить, такий ’врач’
Томатико• 12 февраля в 15:21
Ответ дляПлету интриги
Ну, значить, такий ’врач’
Так это, может, вам нужно сходить к другим врачам и узнать, как смотрят гинекологи
Плету интриги• 12 февраля в 15:29
Ответ дляТоматико
Я це прекрасно знаю. Була у багатьох топових лікарів.
Розказувати, що узі не потрібно - це рівень ’лікаря’ з поліклініки, яка отримала диплом за сало років 20-30 тому, і з того часу не була на жодних профільних навчаннях.
Розкажіть ще, як ’припікати’ ерозії, яких нема і брати ’мазки на флору’ в щорічних чекапах.
Плету интриги• 12 февраля в 15:31
Ответ дляСоветчица Года
Автор, сходіть ще до іншого лікаря, якщо не впевнені. Про ’ендометріоми не болять ’ - це дурня.
Будь-яке утворення, що тисне на навколишні тканини, може давати біль, подумайте просто логічно.
Томатико• 12 февраля в 15:39
Ответ дляПлету интриги
Только больной на голову человек может считать, что знает больше врача, который учился 9 лет, и хамите дома мужу, маме, детям.
Плету интриги• 12 февраля в 16:18
Ответ дляТоматико
Я вам не хамила.
Некомпетентність видно
Томатико• 12 февраля в 16:33
Ответ дляПлету интриги
Я вам не хамила.
Некомпетентність видно
Пост 23