Чарівна патика• 12 февраля в 09:48
Яка книга найкраще передає атмосферу вашого улюбленого міста чи країни?
Хочу почитати щось цікаве, щоб було відчуття подорожі.
СкокоМнеДадите• 12 февраля в 09:54
Карлос Руїз Сафон. Всі його твори - то подорож Барселоною. Неймовірно круто)
ГороховаЯ• 12 февраля в 09:59
До войны это была книга Слово и дело. Эта страна не была для меня любимой, но я дитя совка и воспитывалась на этом. Книга написана невероятно вкусно и сочно. Но сейчас читать её не смогу. На данный момент заменить эту книгу нечем, потому что давно не читаю.
успокойте_Меня• 13 февраля в 20:36
Ось чому мені сьогодні потрапила на очі ця стаття - щоб з Вами поділитись.
8 книг, з якими ти мандруватимеш, не встаючи з ліжка