Баба Йога• 12 февраля 2025
Коледжи, Київ, правий берег
Вітаю
Підкажіть будь ласка, у кого діти навчаються в коледжі і ви задоволені коледжом?
Цікавлять коледжі на правому березі, економічні спеціальності
Як_наготую...• 12 февраля 2025
На вул. Лондонська є коледж (платний), де є економіка.
Також на Львівській площі є коледж.
Баба Йога
• 12 февраля 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Також на Львівській площі є коледж.
На Львівській площі вчора були, дякую
Це хтось із ваших знайомих там вчиться? Бо наче непоганий коледж, але зовнішній вигляд - дуже все старе та пошарпане((
Баба Йога
• 12 февраля 2025
Ответ дляДелиВерка
Колледж Кнеу на верховинца, эконом направление
Це на Борщагівці?
Як_наготую...• 12 февраля 2025
Ответ дляБаба Йога
На Львівській площі вчора були, дякую
Вчиться син подруги на ІТ-спеціальності.
Вам освіта чи ремонт важливіше?
Ответ дляпьЯНА
Електромеханічний коледж, на проспекті Повітряних сил
Мій син там вчився на ІТ-спеціальності, але не пам´ятаю там економічних спеціальностей. Їх там нема.
Однокласники сина, кому була економіка потрібна, йшли у коледж на Лондонській або коледж МАУП (на Лобановського).
Как_б_не_так• 12 февраля 2025
Мій син навчається у коледжі зв‘язку, в них періодично проходить день відкритих дверей, можна завітати) на Леонтовича