Кудрі кручу сама• 13 февраля 2025

Це що абсолютно всі чоловіки такі хтиві?

Цікаво, це всі чоловіки по типу "скільки вовка не годуй, а в ліс дивиться"? Це я про дивне бачення чоловіками жіночої сексуальності/привабливості. Розумію що в кожного свої смаки і це ок. Але чи нормально коли чоловік повернутий з молоду і так само в 40 щоб якась дічь була: пірсінг, вигляд проститутки з траси за 100 грн. І не може втриматись щоб не обертатись зі слюнями на таке. Або в ряду супермаркета ходити по рядам за такою і не тому що шукає ковбасу. Це норм для чоловіка, у якого є дружина, всі такі але не зізнаються? При цьому чоловік обрав елегантну дружину, без всього цього.
Як на мене це якась не здорова історія і якесь психосексуальне порушення. Подруга говорить що всі такі і це ок.
Зажуженная Жужжа• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Зовсім не робочий. От і я про те, тобто це проблеми з самооцінкою і якась не здорова історія. При тому що не скажу що там статевий гігант і потужний скакун
Проблема з самооцінкою у вас. Ви його вибрали і ви з ним скільки років живете? А замолоду він такий не був і ви в нього перша?
Якщо коротко, то вас підсвідомо збуджує його поведінка і регулярний секс - спосіб довести, що ви краща за інших жінок. Якби він не звертав на них уваги, то вам було б з ним скучно. Бо нема конкуренції.
Непозбувна Бентега• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Навіщо тоді ротом водити і дружина ж дає.
Вы серьезно?
Потому что жена уже как овсянка.Хоть клубникой ее посыпь, хоть шоколадом полей.Что он там не видел или не знает?
А тут вокруг, то авокадо, то дубайский шоколад- и все охота попробовать...
Вопрос в том, насколько мужчина адекватный.Адекватному важна его женщина и их отношения.А дикарю то, что я описала выше.Еб я ради еб и.
Зажуженная Жужжа• 13 февраля 2025
Ответ дляМарафетчица
А куда вы через 40 минут после секса едете?
Это она по классике советчицы, выпускает мужика из дома только с пустыми яйцами
Давно без алко• 13 февраля 2025
Что означает хтивi?
Анонимушка• 13 февраля 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Ах, да. Красавчик. У вас отличный вкус. Я имена актеров плохо запоминаю. Подумала что за хрен..Пошла гуглить, представляла кого-то женоподобного, как Джастин Бибер
Йому сто лет в обед, став виглядати страшно, хоча в молодості був гарний. Кому там давати?
Анонимушка• 13 февраля 2025
Ответ для90x60x90
Я своему еще и сама могу показать на красотку
Ага і він такий у відповідь - де? Я щось не бачу нікого😜
Печальки.нет• 13 февраля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Мала на увазі при умові що секс є в достатній кількості. Навіть було так: секс, а через 40 хв сідаємо в машину і він вже оглядає школярку, яка йде в топі без бюстгалтера і він починає крутитись спецом біля машини, не сідає, типу йому треба бокове дзеркало поправити або ще щось. Думає що я не розумію
ваш муж изаините идиот и потенциальный маньяк, какое-то г****о человек
я б с таким не смогла быть
тереться около детей
АсобеннАя• 13 февраля 2025
Ответ дляКвартираЧья
Переведите это слово
Нема сечі терпіти сексуальне бажання
КвартираЧья• 13 февраля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Нема сечі терпіти сексуальне бажання
)))
Не слышала никогда такого.
Обычно говорят гулящий, кобель и т.д.
Печальки.нет• 13 февраля 2025
Ответ дляМарафетчица
я кадое утро на работу
АсобеннАя• 13 февраля 2025
Ответ дляКвартираЧья
)))
Не слышала никогда такого.
Обычно говорят гулящий, кобель и т.д.
Він може не гуляти, а тільки хотіти.
У моєї подруги такий чоловік був, хотів всіх. Він може б і був гулящим, та хто ж йому дасть.
Тоска в носках• 13 февраля 2025
Не все , но многие
Стетоскопуло• 13 февраля 2025
Не такі .
Ви описали якогось Васю бомжа який в житті не бачив норм жінок . Мені таке гидко і більшості чоловіків (особливо брезгливих) теж гидко .
Мати тріля• 13 февраля 2025
Ответ дляНЛОша
Ну, не скажите
Ой точно) я прямо слюні на пасинка пускала з 16 років але то таке - молода копія чоловіка
Мати тріля• 13 февраля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Диванні психологи підтянулися😀
Мати тріля• 13 февраля 2025
Ответ дляДавно без алко
Что означает хтивi?
Помешанные на сексе
Мати тріля• 13 февраля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Не такі .
Брезгливі чоловіки - 😁😁😁😁😁 несмішіть. Таких не існує в природі. Я вам більше скажу - хто ´брезгливий´ реально спить зі шльондрами за гроші
Пацака-задирака• 13 февраля 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Я всегда смотрю на реакцию своего, когда красивая и сексуальная рядом проходит, он даже не смотрит в ту сторону.
Може у вас різні уявлення про красу і сексуальність?
90x60x90• 13 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
Естественно
ОноВамнадо• 13 февраля 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ну якщо по супермаркету прийдеться копія джерарда батлера то я дала там на підлозі
Блин... ну не знаю.. 🤣
Звездолётчица• 13 февраля 2025
Ответ дляПацака-задирака
Да. Есть такое. Те женщины, которых я называю красивыми, он считает не красивыми.
Звездолётчица• 13 февраля 2025
Ответ дляАнонимушка
Ну понятно, что старый уже и не привлекательный. Но раньше ж огонь был
Скляна миша• 13 февраля 2025
Я 7 років зі своїм чоловіком і ні разу не був помічений за хтивим витріщанням на когось. Але він в принципі не дуже хтива людина як на мене, може там собі порно десь дивиться і йому так окей. Як на мене, це банальна неповага до дружини коли така поведінка, він же не тварина, щоб одними інстинктами жити.
Скляна миша• 13 февраля 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Вы серьезно?
Так это работает в две стороны, вокруг красивой женщины тоже часто крутятся разные мужчины и хотелось бы и с ними попробовать, но отношения с мужем важнее
Непозбувна Бентега• 13 февраля 2025
Ответ дляСкляна миша
А ему не важнее.
автор Кудрі кручу сама • 13 февраля 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дурень тут не він, а його жінка, що це бачить і залишається про@обувати своє життя з мудаком
Не залишається
Ответ дляМарафетчица
В магазин кудись, вже не памʼятаю.
Ответ дляНЛОша
Ну, не скажите
В мене підліток під 2 м) Для мене він красунчик звісно, але все одно це дитина як і усі його ровесники
Ответ дляМарафетчица
То автор из зависти так назвала
Ні. Це була дитина 14-15 років. Років на 4 тоді старша за нашого сина. І одяг такий тінейджерський, топ без бюстгалтера і легінси по коліна. Тому я була в шоці, не думала що це цікаво дорослим чоловікам, це ж ледь оформлена дівчина. Я по манерам бачу що дитина, а він типу не побачив, щось не віриться
Ответ дляТайТаке
А як він за рульом їздить?
Це окрема тема. Жахливо їздить, і через зір, і через темперамент