Бавовнятий Пупс• 14 февраля в 14:25

Якщо придбати новий пакет на телефон обов´язково потрібно оплатити тариф?

Маю на увазі якщо взяти номер для дитини, чи можна користуватися перший час не поповнюючи тариф, лише щоб приймала дзвінки і мала на рахунку грн 20-50 на виклик? Щоб не оплачувати повну вартість тарифу
Пліснявілий сир• 14 февраля в 14:29
Когда я дочке покупала, то обязательно нужно было оплатить первый раз, не помню сколько, чтоб активировать тариф. Но я вам скажу не так легко было найти чистый номер. Через гет контакт проверяла все подряд номера, и там или бабуля, или сынуля, или фамилия чья-то. Аж с 4 попытки нашла номер, который нигде прежде не засвечен.
автор Бавовнятий Пупс • 14 февраля в 14:45
Ответ дляПліснявілий сир
Капець... Оце ще проблема... Купи отак з якоюсь кредитною історією, то задовбуть..