Кусачая Я• 13 февраля 2025
Що відкрити після війни,який бізнес?Ваші ідеї
Що добре піде?
Marinamariana• 13 февраля 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Ну…. Такое себе… Есть риск остаться без денег и без недвижимости.
В Херсоне полно предложений. Цены упали в три раза.
Конечно это риск , но можно и выиграть в итоге
Все буде• 13 февраля 2025
Ответ дляБаба_Воля
Ви не в Україні, що такий пробіл?
Пробел у вас
Вопрос был про Израиль
Баба_Воля• 14 февраля 2025
Ответ дляВсе буде
Пробел у вас
Вопрос был про Израиль
Ну, так не написали , шо питання стосовно Ізраїлю.
Як міряти?• 14 марта 2025
Тут рекомендують буд. бізнес і матеріали, то всіх , кого знала, хто займався цим вже 10 років як банкрути. Позакривали все: або пішли найманими праціаниками за 15-20 тис. грн, або сидять вдома , а дружини працюють. Бо всі буд матеріали зараз купують в Епіцентрі з доставкою по всій Україні і ти не можеш з ним конкурувати. До війни серед таких будівельників звлишилися тільки робочі спеціалісти ( маляри, плиточники і т.д) , але там пристойних коштів цією важкою працею не заробиш- всі поїхали за кордон на заробітки. Тому в цьому бізнесі ловити нема чого