Держпідприємству «Україна» сьогодні наказали зробити обрахунки роздруковування бюлетенів на президентські вибори, – нардепка Федина.
Ответ дляdoktoral
ага.буде зеля-будуть в нас і бабки,і пво,і зброя і не станем російським придатком.цей такий,що всього добється.будуть бариги-і знову цьом цьом з русньою і феесбешники-щурі в кріслах.як ото вчора викрила сбу полковника.начальник сбу з 16 року.петро його всадив а воно тварюка здавало все на москву .а скільки їх ще таких
Де Баканов,який напхав СБУ росіянами?
Де Портнов,який для росіян писав розстрільні списки.
І таких імен при Зеленському дуже багато.
При Петрі такого не було.
Vlada-Maria• 13 февраля 2025
Ответ дляМаМарго
Та всі хочуть сильну руку. Тому їм норм.
Пофіг що безмозглу і мстиву
Грузинський сценарій, 1 в 1
Ответ дляdoktoral
зараз рейтинг високий у залужного і зелі.інші в прольоті.залужний не поганий.але він не добється для нас стілки як зеля.поміняти зелі команду тільки,поставити професіоналів,і все в нас наладиться.ми не зможемо без грошей після війни і нам захист потрібен.і європа за зелю.
Вам шо за пробєли не платять? Шо так густенько пишете
Vlada-Maria• 13 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Та не питайте її. Бачте в людини передвиборча компанія
так то манька знову клонів наплодила
Ответ дляdoktoral
Зеля 6 років ставить ставить професіоналів і ніяк не виставить.
А ви не вкурсі новини, що всі порядні люди відмовляються йти в зееоманду?
Приходиться брати тільки непорядних
Ответ дляМаМарго
Приходиться брати тільки непорядних
Який президент така й команда.Непорядна,ворувата,бидлувата і так далі..
Aksinia 111• 13 февраля 2025
Ответ дляMarc Antonio
Зеленский просто не допустит людей с конкурентным рейтингом к выборам
Стесняюсь спросить, а кто у нас с высокими рейтингами на пост президента метит ?
Marc Antonio• 13 февраля 2025
Ответ дляAksinia 111
Ну Залужный
Aksinia 111• 13 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Де Баканов,який напхав СБУ росіянами?
При Петрі такого не було.
Дмитру Козюрі, керівнику Штабу Антитерористичного центру СБУ, якого вчора затримали та підозрюють у держзраді обрали запобіжний захід - 2 місяці тримання під вартою.
В суді він заявив, що знав, що працює на ФСБ з 2018 року, але тим не менш продовжував це робити.
Ответ дляAksinia 111
Баканов де?
Aksinia 111• 13 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Баканов де?
Там же где и тот , кто работал с Кзюрой в 2018 .
Aksinia 111• 13 февраля 2025
Ответ дляMarc Antonio
Ну Залужный
А ему оно надо ? Место тёплое . Ни разу не заикался о амбициях презика. Кто придмал, что он будет участвовать выборах? 🤷♀️
Vlada-Maria• 13 февраля 2025
Ответ дляmymoly
Та мабуть просто змінила нікнейм. Бо я в неї в бані, а я її нік ніколи не бачила. Чи їх просто дуже багато я не встигаю запам´ятовувати
плодиться, як мушки на гнилому ябку)))
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2173605
https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2173444
Aksinia 111• 13 февраля 2025
Ответ дляРеверанс
Кзюра не відповідав за всю Україну.Так де друг дитинства президента і зрадник України Баканов?
’Керівнику Штабу Антитерористичного центру СБУ’ у нас же война с 2014 ?