Плету корзинки• 14 февраля в 00:46
Варикоз вагінальний після природніх пологів
Дівчата хто стикався, що робити, одна статева губа величезна, просто висить аж😄 там все таке зболене що треш, були тріщини їх зашили бо все там дуже набрякло від потуг і витужування, лікарі нічого навіть не сказали за варикоз цей я побачила і відчула вже в після родовій палаті коли анестезія відійшла і все почало там поболювати! Не знаю що мені зараз робити я в шоці🙄
ДаЗдраПерма• 14 февраля в 01:03
Как пройдёт отёк и все заживёт, если сохранится проблема, то можно пройти варикозную эхо склерапию лазером.
Вроде правильно написала 🫢
Редиска Я• 14 февраля в 01:16
В растворе ромашки сидите, чтоб быстрее заживало
Это отёк, а почему варикоз? Или родыне недавно были?
ИграйМойГормон• 14 февраля в 02:18
А як ви пов´язали вагінальний варикоз з набряком статевої губи? Це дві різні проблеми. Лікар вас дивився?
Вумна, аж страшно• 14 февраля в 06:03
У вас під час пологів зявився?
В мене був під час вагітності, це стало причиною КС. Все пройшло з часом
ЦібаФу• 14 февраля в 06:21
В мене було таке саме... Слава богу все налагодилось само без лікування. Пройшло через місяць після пологів.
Плету корзинки
• 14 февраля в 07:51
Ответ дляЗабрала і не сказала
Вы только родили чтоли?
Ну не только) но первые сутки😅
Плету корзинки
• 14 февраля в 07:52
Ответ дляРедиска Я
Может и отек) у меня просто до родов был во время беременности вагинальний варикоз и я подумала что это он так напух
Плету корзинки
• 14 февраля в 07:53
Ответ дляИграйМойГормон
Бо в мене під час вагітності він був, варикоз статевих губ
Плету корзинки
• 14 февраля в 07:54
Ответ дляВумна, аж страшно
У вас під час пологів зявився?
В мене під час вагітності зʼявився в 3 триместрі) ні мені сказали що це не підстава для кс, ну але я і не хотіла кс
Плету корзинки
• 14 февраля в 07:54
Ответ дляЦібаФу
Як я вам співчуваю)) якісь холодні компреси може робити?
Вумна, аж страшно• 14 февраля в 11:29
Ответ дляПлету корзинки
Я також не хотіла кс, але мені сказали-лише кс. Ще й кроворозріддувальне кололи, щоб тромбоза не було
ЦібаФу• 14 февраля в 14:22
Ответ дляПлету корзинки
Я вам теж. Як згадаю... В мене ще було повне нетримання сечі ( ото жах
.. ходила місяць в підгузках. Пила таблетки. Дякувати богу допомогли і пройшло без операції. Бо лікар лякав, що якщо не допоможе, то треба операція. А з приводу холодних компресів думаю гірше не буде, але краще запитати у лікаря. Здоров´я вам і вашій малечі)
Забрала і не сказала• 15 февраля в 00:44
Ответ дляПлету корзинки
Ну не только) но первые сутки😅
Вы гоните. У меня епизио была, я туда даже смотреть боялась первые дни. С чего вы взяли, что у вас варикоз?