Кукарикуууууу• 14 февраля 2025
Мій подарунок на 14 лютого
Чоловік вчора прийшов додому, влаштував скандал на рівному місці - потім сказав що на вихідних не буде дома. Бачу онлайн, що заброньвав готель у нашому місті і зняв велику суму грошей с карти. А я вчора купила йому подарунок... мала такий гарний настрій... а тепер маю роги. Всіх зі святом!
Сизоока бестія• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Я теж зняла вдвічі більшу суму з рахунку вчора вночі - так він зранку сьогодні написав - нащо тобі стільки налічки. Я мовчу
Напишіть що летите на Мальдіви
Молчалка• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Та ні, я в політичних темах більше
А ви за кого? За Зеленського чи Порошенко голосували?
Файна пані• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Не судіть всіх по собі. Я далеко не ідіотка. Мені потрібен час зіпсувати йому життя. Тому мимо.
Так так, звісно. Це із той же серії ’не іду заради дітей’. Поважаюча себе жінка йде, без приниження себе всякої фігні :’ зіпсувати йому життя’. Це відмовка, щоб залишитися.
З собою точно ваше життя не порівняю, не приведи Господи так себе принижувати. По собі що мені судити? В мене чоловік культурна людина, яка не впадає в істерики, дома любов і повага. Те що ви пишите, то якийсь сюр. В мене такого б не було, я б просто дов@ойоба собі не вибрала у супутники.
Кукарикуууууу
• 14 февраля 2025
Ответ дляМолчалка
Порошенко
Кукарикуууууу
• 14 февраля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Напишіть що летите на Мальдіви
Та ні на ту сумму на Мальдіви не вийде
Сизоока бестія• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Та ні на ту сумму на Мальдіви не вийде
То ще зніміть
Кукарикуууууу
• 14 февраля 2025
Ответ дляФиктивная
Скиньте хоч фото попільниці, щоб побачити через що весь той сир-бор
Та він її заніс кудись вчора. Счас знайду схожу
Молчалка• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
О, ми підняли авторку з кроваті. Процес пішов, далі в магазин светрик здавати та бронювати номер поблизу. А там отою попільничкою або ще недобитий посуд прихватіть влаштуйте шкандаль. Там вам все вірно написали мужику треба емоції..як ви вже вчора на ту мітлу сіли то що вже зупинятись
Кукарикуууууу
• 14 февраля 2025
Ответ дляФиктивная
Ось така як тарілка матеріал - але прямокутна
от правда ну максимуи їй ціна 500 грн
ну може в неї Наполеон спльовував - я не в курсі. Я ж кажу скандал ні із за чого
Забула що?• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Та ну, він там певно не сам. Я в шоці. Він ще тут розбив мені пів квартири. Бо я не поважно себе повела з його речами
просто цирк
Ахаххахахаха такое впечатление что тут 15 летние ) и все ведутся ) комментируют )а как узнали автор ?)
Кукарикуууууу
• 14 февраля 2025
Ответ дляФиктивная
Вибачте, не прикріпилося
ПотеряласЯ Я...• 14 февраля 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Знаете, я не из тех, кто во всех темах обзывает автора тролякой. Но что-то не сходится по вашим ответам. Не может такого быть, что и разводится не хочу, хотя знаю что сегодня он будет с другой. Потому я не хочу видеть его две недели. Но брак хочу сохранить. Ну бред какой-то. Вы или боретесь за отношения или отпускаете навсегда. Тут или так или так. Или как это будет? Вы знаете, что он был с другой, а потом такая: всё, две недели прошло. Моя очередь. Возвращайся от любовницы.
Не верю, короче.
а еще - мужик оставил ’следы’ - забронированный отель и ’-’ большая сумма с общего счета...
Забула що?• 14 февраля 2025
Ответ дляtori35
Ну есть желание *банутые женщины ! К разводу не готова.... ,разбил пол квартиры ....
Не пусть следующий раз вам голову отрежет ,тогда будете готовы ...
Удачи в семейной жизни !
Милые бранятся ,только тешатся !
Удачи в семейной жизни !
Милые бранятся ,только тешатся !
Зачем читать эти трольные темы ?
Кукарикуууууу
• 14 февраля 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так я маю доступ до пошти, він видалив підтверження бронювання, але не видалив в корзині. А транзакції по карті видно звичайно.у вас немає онлайнбанкінгу?
Забула що?• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
А вы почту проверяете каждый час ?)
Забула що?• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Пиши ищьо 🤣зато он рейтинг сайта какой , все залипли 🤣
Кукарикуууууу
• 14 февраля 2025
Ответ дляЗабула що?
А вы почту проверяете каждый час ?)
Ні, я побачила транзакцію на букінгу і полізла в пошту звичайно
Черговий по кухні• 14 февраля 2025
Я б реально поїхала в отель, привезла б йому упаковку дешевенького силденафілу, мазь від лишаїв і торбу з його лахами.
Але автор не готовий до розлучення, в автора ще півквартири цілої
Україна наше все• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Я вже розводилася, нічого це не подарунок. Бувший тріпав нерви 2роки. Я до розлучення взагалі не готова морально
Оце ви за пісюна тримаєтесь нормально так. Аби в хаті був
Черговий по кухні• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Ні, бо його вдома чекатиме адіще. Хоче йти, то хай сам на розлучення подає. Я виганяти його не буду але і обслуговувати теж
Ви не хочете поступатися і його відпускати і плануєте влаштувати вдома адіще?Хм... Дивний план збереження сім’ї
Апель-синка• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
А к рогам и скандалам морально готовы?
Будете дальше глотать? После того, как из отеля вернется?
Апель-синка• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Ні, я звичайно написала, що розумію що в нього плани на Валентина. Він сказав що я сама винна
а ще звичайно він сам
Ну так поедьте навестите ’самотнього’, с праздничком поздравьте. Вазочку с гвоздиками на голову наденьте.
Дева Мария• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Ну как так . И доступ к почте новоиспеченного мужа и можна в Европе на работу не выйти . Где такое счастье ?
Вбигудях• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Вот это адище... Какие же бабы мерзкие бывают.
Вы уверены что он не чувствовал это в Вас? Вот эту неискренность, может закрывал глаза, надеялся что обманывается, но нет. Вы его ненавидите, терпите из каких-то своих интересов, а любой человек хочет любви или хотя бы заботы и теплых чувств. Чуйка меня не подвела, совсем не хочется Вам сочувствовать.
УжеВотДа• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
просто цирк
Полицию вызвать не?
УжеВотДа• 14 февраля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
Та ну... не хочу принижуватися
Унижение как раз знать про отель и делать вид что ничего не происходит