Туфли в чешуе• 14 февраля 2025
Может, квартиры хоть чуточку подешевеют? Так хочется уже свое жилье!
Нормальное жилье.Живу в общежитии и не вывожу уже..Сосед пьяница,вот ручку сломал в двери,цепляется вечно.На кухне тараканы и срач вечно,запах..
іронічна антитеза• 14 февраля 2025
Чекайте, коли заморозять фінансування по сертифікатам. І через пару місяців вторинний ринок почне потрохи просідати.
Йосип_молодий• 14 февраля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Может,риелтеоры есть на сайте?Или застройщики?
Есть, конечно. И те, и другие
Сама не знаю• 14 февраля 2025
Автор я вам дуже співчуваю, але на падіння цін не розраховуйте.
Чебураха з перцем• 14 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
а можно подробнее какие сертификаты имеются ввиду?
миссДавеча• 14 февраля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
За зруйноване житло
Шукаю трусики• 14 февраля 2025
Сейчас дёшево можно купить в Харькове.
Вообще Харьков это лучший город,но риски ...
Туфли в чешуе
• 14 февраля 2025
Я телефонувала по об´яві забудовнику.Вони сказали,що будматеріали дорогі і буде ще дорожче,якщо зараз не купити котлован .І дають розсрочку
После 18• 14 февраля 2025
Я свого часу жила в гуртожитку. Приватизованому від завода. Люди зробили ОСББ.
В під´їздах ремонти, зробили гарні кухні, душові кабіни, місце під пральні машини. Чистенькі туалети на пару кімнат.
Голова ОСББ строго слідкував щоб не було блат хат.
От от я впо.
Теж переглядала кімнати в гуртожитках.
І мене прямо жах охоплював. В Києві, Вінниці, Одесса - це просто будівля жахів з кримінальної хроніки .
І питалось невже люди не можуть разом побілити стіни, пошпаклювати оббиті стіни, не захламляти тряпками і непотрібом
От от я впо.
Теж переглядала кімнати в гуртожитках.
Дюймовочка• 14 февраля 2025
Запорожье, трешку за 18000уе на раз-два. Приезжайте) Однушки от 10000.
После 18• 14 февраля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Скільки зараз коштує ваша кімната?
Ви прив´язані до свого міста?
Гжегож Бженчишчикевич• 14 февраля 2025
Пересмотрите свои хотелки немножко и там глядишь хватит денег.
Потому как если ждать, можете вобще ничего не купить. Не будет ничего дешеветь
Туфли в чешуе
• 14 февраля 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Яку суму вже маєте, щоб розуміти про що мова?
Моя кімната коштує 10 тис дол,оцінив ріелтор.А найдешевша малосімейка 25 тис дол ,але там своя кухня і санвузол!Кімнатка 12 м,кухонька 4 десь,без балкона.Такі ціни і старий будинок,але хоч так..
Знаю бакси• 14 февраля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Трольчатина.
И как все советы раздают!
После 18• 14 февраля 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я збираю на житло. За рік те що коштувало 10 тис вже 12.
Тобто , за рік майже не здвинулась в накопиченнях
После 18• 14 февраля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Думаю якщо хочете окреме житло то це переїзд
Камянськн, Кривий ріг, світловодськ
іронічна антитеза• 14 февраля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Як грошей обмаль, не влазьте в це.
Бо оті обіцяні суми потім можуть почати обростати додатковими непередбачуваними сумами. І ніякий договір вас не захистить. Бо ті договори захищають тільки забудовників і залишають їм розв´язаними руки((
После 18• 14 февраля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Навіщо мені інше місто?Я своє хочу(
А скільки ви вже зібрали?
После 18• 14 февраля 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Як грошей обмаль, не влазьте в це.
Саме цікаве в новобудовах що там ремонт потрібно зробити не дешевше ніж сама квартира
Единорог помог• 14 февраля 2025
Ответ дляПосле 18
От от я впо.
Теж переглядала кімнати в гуртожитках.
От от я впо.
Теж переглядала кімнати в гуртожитках.
Не можуть.
В квартирних будинках теж саме :(.
В коридорах скрині зі смердючими овочами, там мошкара, молі.
Захламлені балкони.
В мене сусіди знизу, жінка 57 р чоловік 64 р. Величезний балкон на дві кімнати забий хламом. Перед будинком їх гараж +дачу мають. Я влітку не можу вікно відкрити на балконі, він них такий сморід того хламу
В квартирних будинках теж саме :(.
Захламлені балкони.
Туфли в чешуе
• 14 февраля 2025
Ответ дляПосле 18
Я в долари переводжу.
Цветочница• 14 февраля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Если у вас деньги только от продажи этой комнатушки и нету ещё в запасе, то тогда вы никак не поменяете жилье, у себя в городе видела жилье от 18тыс. долларов однушка и выше. Продают ещё дешевле но там и в ремонт нужно вложиться.
После 18• 14 февраля 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Я в долари переводжу.
Так в долларах і дорожчає
Туфли в чешуе
• 14 февраля 2025
Таракани бігають,світло включаєш на кухні,як коні!Це все той алкаш.З ним безполезно сваритись.Руками махає,йому все по барабану.Вранці іде і вже в обід готовченко(В туалет ходжу,коли його немає