Смешнюча• 14 февраля в 13:24
Рак молочної залози і лікування Верзеніо
Можливо хтось є тут, хто також лікується цим препаратом. Як його переносете? І чи видають вам його безкоштовно?
Хіміотерапію і опромінення вже пройшла. Зараз на антигормональній фемара+гозерелін і лікар додав ще цей препарат.
Смешнюча
• 14 февраля в 13:29
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Не чула про такий. Теж рмз, на летрозолі+золадекс
Так, його за кордоном по протоколах вже призначають. Друга назва абемацикліб. Він підсилює дію антигормональних
Смешнюча
• 14 февраля в 13:31
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Скажіть будь ласка летрозол отримуєте безкоштовно?
Та_шо_ж_таке• 14 февраля в 19:58
Ответ дляСмешнюча
Так
Та_шо_ж_таке• 14 февраля в 19:59
Ответ дляСмешнюча
Зрозуміла