Жасмин-719c• 15 февраля в 00:31

Як подолати проблеми підліткового віку?

Чи може психолог для підлітка онлайн допомогти подолати кризи та емоційні проблеми підліткового віку?
Марго 152• 15 февраля в 00:45
Які саме проблеми?
Анна-d2d5• 15 февраля в 02:00
Сумніваюсь
krasota_911• 15 февраля в 11:39
Конечно да, причем и вам и ребенку отдельно не помешает
Из украинских специалистов рекомендую Оксану Полонскую
Tania-0825• 17 февраля в 12:08
Ответ дляkrasota_911
А как найти специалиста Оксану Полонскую? В интернете их оказалось очень много: Приблизительное число результатов: 21 500
https://www.bing.com/search?q=%D0%9E%D0%BA%D1%81%D...
krasota_911• 17 февраля в 19:21
Ответ дляTania-0825
И все 21 тысяча украинские дипломированные психологи, которые специализируются на подростках?
Darialana• 17 февраля в 22:49
Підлітковий психолог онлайн https://www.newleaf.com.ua/services/konsultatsiya-... надає можливість отримати кваліфіковану допомогу в зручному форматі, допомагаючи підліткам з емоційними проблемами, конфліктами з батьками чи однолітками. Психолог для підлітка підтримує в моменти стресу або криз, пропонуючи ефективні стратегії для подолання труднощів. Цей підхід може бути особливо корисним для тих, хто не готовий до особистих консультацій. Допомога онлайн можлива.