СкрипяСердцем• 15 февраля в 11:05
Ваша колишня подруга. Ви щось їй пояснювали?
Зрозуміла, що подруга мені не подруга.
Не підтримує, не радіє за мене (як я за неї), а заздрить, і проявляє пасивну агресію.
Вирішила віддалятися. Якщо буде питати, треба щось пояснювати? Чи морозитися що все ок, просто зайнята
СкрипяСердцем
• 15 февраля в 11:08
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Вам 16?
Мені 37
Не хочу мати заздрісну і токсичну людину в оточенні. Щось не так?
СкрипяСердцем
• 15 февраля в 11:08
Ответ дляГубки-уточкой
Ніколи не з´ясовувала стосунків з подругами, це не шлюб.
Погоджуюсь.
Просто морозитися і все?
Губки-уточкой• 15 февраля в 11:09
Ответ дляСкрипяСердцем
Погоджуюсь.
Просто морозитися і все?
Так
Непонятно• 15 февраля в 11:10
В таких случаях я просто морозилась и все. Иногда брала трубку и минут через 5-10 ссылалась на занятость и заканчивала разговор
100pudov• 15 февраля в 11:11
Ответ дляСкрипяСердцем
Мені 37
З бажанням все так, але ж куди ви ви від самої себе втечете?
СкрипяСердцем
• 15 февраля в 11:12
Ответ дляНепонятно
Дякую, дівчата)
На жаль, я коли візьму трубку можу знову стати м’якою і зблизитись. І знову ті ж граблі..
СкрипяСердцем
• 15 февраля в 11:12
Ответ для100pudov
Тобто токсична і заздрісна це я сама?
А можете свою думку якось обгрунтувати?
Солнечная_я• 15 февраля в 11:17
У меня было такое, и тоже в 37.)) Наверно такой возраст переоценки. А дружили мы со школы, так получилось, что все совпало, в одном институте, работа, одновременно вышли замуж и родили. И даже дачи у мужей оказались рядом.))
И совершенно случайно я узнала, что она меня обсуждает с другими людьми, причем не в лестном варианте. Стала анализировать отношения и просто глаза открылись. Она пользовалась мной, завидовала, а за спиной сплетничала. Я люблю расставлять все точки над и, поэтому прямо сказала все это ей, и что я расстроена и не хочу больше общаться, не ожидала от нее. И все, дружба закончилась. Но она пару раз звонила, типа извиниться, но я уже перегорела.
А шо сталося?• 15 февраля в 11:19
Ответ дляФорсия
В мене якось так склалось, що довгої дружби не було.
Тільки бачу, що мене починають використовувати - віддаляюсь.
Солнечная_я• 15 февраля в 11:21
Ответ дляА шо сталося?
Я долго считала это нормальным, помогать подруге. Пока ни поняла, что если помощь нужна мне, она всегда дико занята.
АсобеннАя• 15 февраля в 11:23
Я всегда поясняю) не могу просто морозиться, меня это будет бесить. Поэтому я поясняю что не так и разрываю отношения с человеком.
СкрипяСердцем
• 15 февраля в 11:28
Ответ дляА шо сталося?
Автор, а як саме вона себе негативно проявляє?
Довго писати..
Я років 8 не помічала)
Сліпа була)
А коли помітила, почала придивлятися і аналізувати і все дуже очевидно.
Я відкрила бізнес, вона не купувала нічого (це норм), не ставила лайки, не заходила, а всім радила інший магазин, нахвалювала конкурентів і тд
Як тільки з оточення інша дівчина відкрила ресторан, подруга почала бігати, викладати сторіс,рекламувати, інша почала робити вії, подруга вже там вже репостить, радить всім і тд
Всіх вона підтримує, і лайки ставить і репостить послуги і рекламу робить крім мене.
Ок
Потім я придумала дитині тематичне ДН а вона його стирила для своєї доньки, в якої раніше. Всі всі нюанси які мали бути на нашому святі, вона злизала. Всі! І сказала що це дитина хоче. А дитина моїй доньці сказала «я хотіла інакше, з Пушеном, але мама хоче таке»
Я сказала «нічого! Головне щоб твоя доня була щаслива, думай про неі. Я вже придумала щось інше»
А мені у відповідь «я б на твому місці взагалі не робила свято, в тебе гарний дім, запросити кілька подружок і з тортиком посидіти»
Що???)))
Потім на горизонті нарісувалася жінка яка загравала до мого чоловіка, подруга мені розписала яка вона красива і ухожена і набилася до тої в подруги.
Каже що дуже приємна, підвозила їі і тд.
Коли в мене була операція, подруга навідь тоді не підтримала.
Коли я сказала що лечу на море, в неі голос став розчарований і сказала що просто сонна. Фото мої також проігнорувала і почала морозитися.
Потім перебічилася і почала назвонювати..
таких історій багато
Іноді скидає наші скріни мені ж і видаляє. Певно комусь іншому мало бути. Таке всяке
Я років 8 не помічала)
Сліпа була)
Ок
Що???)))
таких історій багато
Я_канеша_извиняюсь• 15 февраля в 11:29
В этот раз ничего не объяснила, сухо отвечаю на поздравления с праздниками и все.
У меня с ней отношения, как у некоторых с «бывшими» - абьюзеры, но все равно к ним возвращаются хз почему
СкрипяСердцем
• 15 февраля в 11:29
Ответ дляФорсия
Те саме!
Я готова допомогти будь чим і будь коли.
А коли мені то зайнята.
І ще і вислузати не може, перебиває і «а я.. а в мене..»
А коли мені то зайнята.
Я Головна• 15 февраля в 11:30
Ответ дляСкрипяСердцем
Довго писати..
Я років 8 не помічала)
Сліпа була)
Ок
Що???)))
таких історій багато
Я років 8 не помічала)
Сліпа була)
Ок
Що???)))
таких історій багато
Оце сучка вона, нащо ви з нею дружили взагалі?
СкрипяСердцем
• 15 февраля в 11:32
Ответ дляЯ Головна
Бо вона одночасно вміє бути милою, надягати маску. А я лох.. але все досить. Не хочу
На паровозе• 15 февраля в 11:33
В мене була подруга, яка без мого дозволу влаштовувала мені особисте життя. Мої особисті дані, посилання на мої месенджери, номера телефонів надала своєму знайомому, якого я впритул не бачила і навіть ім´я його не чула ніколи від неї. Її всюди в блок не пояснюючи за що.
Мочалкин блюз• 15 февраля в 11:36
Ответ дляСкрипяСердцем
Довго писати..
Я років 8 не помічала)
Сліпа була)
Ок
Що???)))
таких історій багато
Я років 8 не помічала)
Сліпа була)
Ок
Що???)))
таких історій багато
Ого, чого ви з нею взагалі спілкуєтеся?
А шо сталося?• 15 февраля в 11:37
Ответ дляСкрипяСердцем
Довго писати..
Я років 8 не помічала)
Сліпа була)
Ок
Що???)))
таких історій багато
Я років 8 не помічала)
Сліпа була)
Ок
Що???)))
таких історій багато
Жах.
Де ви її знайшли?
СкрипяСердцем
• 15 февраля в 11:40
Ответ дляА шо сталося?
Жах.
Де ви її знайшли?
Дітей одночасно народили і гуляли в парку з колясками)
А чоловікп наші - друзі дитинства. От так і вийшло
СкрипяСердцем
• 15 февраля в 11:41
Ответ дляМочалкин блюз
Ого, чого ви з нею взагалі спілкуєтеся?
Наші чоловіки дружать. Наші діти однокласниці і дружать. Багато тем шкільних спільних от і важко віддалитися зовсім.
Ненька наша• 15 февраля в 11:42
Нет, просто переставали общаться. Игнор и всё. Какой смысл ещё время своё тратить и что-то доказывать? Она всё равно не признает, что неправа.
А шо сталося?• 15 февраля в 11:43
Ответ дляСкрипяСердцем
Це якесь зло, а не подруга.
Я ще просто уявляю, про що ви не знаєте.....
І не факт, що неспілкування з нею, її зупинить. Та вже будьте категоричною.
Бажаю вам зустріти справжню подругу, а не оце непорозуміння.
А шо сталося?• 15 февраля в 11:45
Ответ дляСкрипяСердцем
Посилайтесь на зайнятість.
СкрипяСердцем
• 15 февраля в 11:45
Ответ дляА шо сталося?
Це якесь зло, а не подруга.
Дякую❤️