Обращеница• 10 февраля в 12:24
Подруга..
Подруга ревнує чоловіка до його колеги.
Поки що не зрозуміло чи є підстави чи нема, можливо вона надумала.
Показала мені цю жінку, а я сказала «вау.. дуже гарна, шикарна»
Ну бо це правда.
Після цього подруга постійно зайнята, не може говорити, не має часу і всіляко морозиться.
Я не права? Я ж сказала правду.
Як правильно потрібно було відповісти?
Ну бо це правда.
Я не права? Я ж сказала правду.
Як правильно потрібно було відповісти?
Околовита• 10 февраля в 12:26
Хорошая вы подруга. Можно было бы что-то нейтральное сказать или вообще промолчать.
Правильно_Валерчик• 10 февраля в 12:27
А їй Ви колись говорили, що вона шикарна, чи колега вау, а вона таке собі? Я б теж не спілкувалася з такою підріжкою як Ви.
Обращеница
• 10 февраля в 12:27
Ответ дляКапитошечка
Надо было тактично промолчать )))
Чому? Вона показала її, я так зрозуміла що питає мою думку
Обращеница
• 10 февраля в 12:27
Ответ дляОколовита
Що нейтральне? наприклад?
Обращеница
• 10 февраля в 12:28
Ответ дляПравильно_Валерчик
Колись говорила що вона гарна і має гарний смак. Що шикарна - ні, але вона і не шикарна.
Капитошечка• 10 февраля в 12:29
Ответ дляОбращеница
Ну потому что она очевидно сравнивает себя с ней, ревнует, а это значит что 100% в себе не уверена, а вы ей еще масла в огонь подлили, тем самым доказав, что ее якобы соперница шикарная
Что тут еще объяснять
Обращеница
• 10 февраля в 12:29
Ответ дляКusalochka
А Вы человек с гнильцой
Ок, а як би ви відповіли?
Обращеница
• 10 февраля в 12:32
Ответ дляКапитошечка
Что тут еще объяснять
Мені потрібно вибачитися за те, що я так вважаю?
Подруга не має права на свою думку чи як?
Аль де Барановна• 10 февраля в 12:32
В следующий раз когда вам будет плохо и кто-то вам при этом добьет не обижайтесь вам же правду сказали.
У вас нет эмпатии? Вы не понимаете что хотела от вас услышать подруга? Поддержку.
Обращеница
• 10 февраля в 12:33
Ответ дляАль де Барановна
Ну я сказала что осуждаю ее подкаты к ее мужу, но внешне она конечно огонь..
Как то так.
Вероятненько• 10 февраля в 12:34
Ответ дляОбращеница
Так. Сказати вибач, що не оберігала і не підтримала тебе, коли це тобі було потрібно, а злорадно підсилила твої переживання.
Обращеница
• 10 февраля в 12:35
Ответ дляВероятненько
А де ви бачите тут злорадство?
Я просто об’єктивна
Мадам Подлинник• 10 февраля в 12:35
А что если действительно коллега красотка а подруга обычная титочка?
Ну вот что сказать... да не... она страшная? не переживай, зато ты пирожки вкусно готовишь?
ну накидайте аргументов?
Міні-бікіні• 10 февраля в 12:35
Ответ дляОбращеница
А де ви бачите тут злорадство?
Я просто об’єктивна
Ви хєрова подруга, об´єктивно.
Обращеница
• 10 февраля в 12:35
Ответ дляПокорительная
Я бы тоже так ответила. Подруга странная конечно
Спасибо. А то все против меня
Аль де Барановна• 10 февраля в 12:36
Ответ дляОбращеница
Как то так.
Так а зачем вашей подруге с вами дальше общаться? Вы в такой простой ситуации поддержать не можете. Вы поймёте когда окажетесь в подобной ситуации.
Вероятненько• 10 февраля в 12:37
Ответ дляОбращеница
А де ви бачите тут злорадство?
Я просто об’єктивна
То б то нормальних слів підтримки у вас не знайшлося крім, шикарна тьотка?
Це називається дружба?
Обращеница
• 10 февраля в 12:37
Ответ дляМіні-бікіні
Ви хєрова подруга, об´єктивно.
Як помиритися?
Вона постійно на морозі
Капитошечка• 10 февраля в 12:37
Ответ дляОбращеница
Вообще вы ничего не должны
Подруги дело временное )
Мовчу, але хочу• 10 февраля в 12:37
ви звісно не праві, подруга хотіла підтримки, а ви - ’підтримали’, правдолюбка!
Обращеница
• 10 февраля в 12:37
Ответ дляВероятненько
Це називається дружба?
Я сказала, що вчинок підлий, до жонатого підкатувати. Ну, а зовнішність тут інше
Аль де Барановна• 10 февраля в 12:38
Ответ дляОбращеница
Як помиритися?
Вона постійно на морозі
Пишете- видела ту козу без фильтров. Ну она и страшная, прости господи😂.
Или сидите с правдой дома сама.
Глаголиця• 10 февраля в 12:39
Ответ дляОбращеница
Як помиритися?
Вона постійно на морозі
Не варто миритися.
Вона знайде собі подругу.
Вероятненько• 10 февраля в 12:40
Ответ дляОбращеница
Своїй донці підлітку в схожій ситуації теж цим би обмежилися?
Чому ви думаєте, що ваші відносини зруйнувала одна фраза? Було ж ще щось систематичне?
Міні-бікіні• 10 февраля в 12:40
Ответ дляОбращеница
Спасибо. А то все против меня
Ок, ось Ви така об´єктивна. Лисій людині після хіміїї із синюшнім виглядом і т.д. що скажете на запитання:’ я реально дуже погано виглядаю’. Безумовно, порівняння не коректне, але це все ж про емпатію.
Телефон Рубика• 10 февраля в 12:41
Я за вас, авторе, в цій ситуації. Подруга має об´єктивно оцінювати обстановку та розстановку сил. А то буде, як у москалів з ’Києвом за три дні’.
А ваша подруга дивна. Вона справді вважала, що вона ’на свєтє всіх мілєє, всіх румянєй і бєлєє’?
Якщо ви бачите, що колега - шикарна, то, мабуть, це бачить і чоловік. Але, сподіваюся, він не вибирає картинку погарніше, а любить вашу подругу всім серцем просто так, без виграшів по якихось параметрах.