Забагаловка• 10 ноября в 14:17
Чи виходить у вас зараз дружити з родичами, взагалі з близькими людьми?
Помітила деяку холодність. Зрозуміло ж чому, війна впливає. Навіть, іноді. боїшся спитати знаючи, що хтось в прифронтовому місті, а ти ні. Чи в когось немає світла, а є в тебе, як пройшла ніч, чи є опалення. Це як приклад, без домислів.
А як у вас? Розкажіть, будь ласка.
Луноходик_Ик• 10 ноября в 14:18
В мене бажання максимально відгородитися від усіх родичів. Що в принципі я і зробила. Тримає єдине, відповідальність за маму. Всі інші взагалі не цікаві
Забагаловка
• 10 ноября в 14:18
Ответ дляЛуноходик_Ик
Якось так і в мене, і теж за маму, бо батька вже немає.
БершкомангоЗар• 10 ноября в 14:21
Нормально спілкуємося, з далекими родичами, я не підтримую стосунків, а рідні люди є рідні люди.
Україна наше все• 10 ноября в 14:22
А у меня есть желание вообще от всех отгородиться. Мама живет в соседнем доме, но считает, что сестре в другой стране тяжелее, чем нам здесь, у нее видите ли там подруг нет. А то, что есть муж и сын, есть работа, не отлючают свет и не бомбят - это ’нюансы’.
Тра Ля Ля• 10 ноября в 14:22
Так само. І з друзями теж. Я зараз у кращому положенні, ніж вони. І розумію, що всі питання можуть бути недоречними. Типу..допомогти нічим не можу, то чого питаю.
Але все одно намагаюсь підтримати хоч словом. Щоб знали, що вони мені не байдужі.
ТАЗератти• 10 ноября в 14:23
Задолбали с европы. кофе там недостаточно горячий и ’ ах у меня психологическая травма от ваших новостей’- типа я должна войти в положение и проявлять к психике понимание. Проявляла до лета, потом надоело и я высказалась- на меня обиделись и по ходу всьо
Все знаю від і до• 10 ноября в 14:28
Зіпсувались стосунки практично з усіма в оточенні. Кожен думає, що йому важче, ніж іншим (і це логічно, по кожному важко по-своєму), будь-яка репліка може викликати різку реакцію. Просто мусиш ретельно підбирати слова до кожного. А, коли в самої ресурсів по 0, то простіше відгородитись і ні з ким не спілкуватись. Цьогоріч на Дн, вперше я майже не отримала дзвінків, кілька чергових картинок і коротких побажань. Не ображаюсь, констатую факт. Люди дуже віддалились, навіть рідні, якщо вони не живуть в однакових умовах війни.
Птица секретарь• 10 ноября в 14:30
С родными общаюсь, все как и раньше, после бомбежки перекличка :) все ок
Колдунья-вещунья• 10 ноября в 14:30
Нет общаюсь со всеми,даже с беженцами в Канаде,они сами признаются что уже не чувствуют ситуацию в Украине
Кредитная• 10 ноября в 14:30
Спілкуюсь тільки з тими, хто залишився,бо це це переважно літні люди, діти яких виїхали. Вдвезти туди-сюди, чим то допомогти, завжди потрібна якась допомога.
Прагматик флегма• 10 ноября в 14:37
Наоборот сплотились: тут и внешне враг и ещё более жирный внутренний враг . надо держаться нормальных людей
Пишу каліграфічно• 10 ноября в 14:47
С родственниками общаюсь. И с теми кто в Украине и с теми , кто выехал. Друзья есть в новой стране, с ними и дружу.
Не худа ні разу• 10 ноября в 14:50
З тими з родичів з ким спілкувалась дуже епізодично до війни, так само і спілкуюсь. З ким спілкувалась близько так і спілкуюсь і зараз.
Шкварочка• 10 ноября в 15:02
Ответ дляУкраїна наше все
)))
Моя теж вважає, що в далекій і теплій країні моїй сестрі важче. І взагалі вона смілива і відважна, і молодець, бо дає собі і дитині краще життя.
Коли в розмові зі мною мама дізналася, що я зараз не в Києві, одразу заверещала ’Що, сволота боягузлива, здріснула з-під бомб?’
Навіть не дала мені закінчити, що то на пару днів командировка ))
Я прозріла черговий раз в житті)
Тому з мамою я не спілкуюсь. З сестрою трішки, але то для галочки. Не гаряче, не тепле.
Я прозріла черговий раз в житті)
черная мамба• 10 ноября в 15:03
Звісно. Хто ж ще буде організовувати ’десант, спецназ і пошукові по роботи’, бо не може додзвонитись по дохлому після обстрілів зв´язку, а про інтернет і написати ’не подумали ’))).
Україна наше все• 10 ноября в 15:06
Ответ дляШкварочка
)))
Я прозріла черговий раз в житті)
Капец, у вас еще круче, чем у меня.
Шкварочка• 10 ноября в 15:08
Ответ дляУкраїна наше все
Капец, у вас еще круче, чем у меня.
Та то з дитинства таке)
Нічого нового.
Так що про родинну підтримку я тільки підглядаю в чужих родинах, як воно має бути) Вчуся.
Нічого нового.
Україна наше все• 10 ноября в 15:11
Ответ дляШкварочка
Та то з дитинства таке)
Нічого нового.
То же самое. У нас в семье в плане поддержки игра в одни ворота.
всемВсёИмного• 10 ноября в 15:13
Только с детьми, они за границей. А все остальные в раше и мама тоже, не общаемся. Не о чем нам стало разговаривать. А отец мужа после смерти свекрови, через пару месяцев привел женщину и женился, тоже перестал общаться с сыном.
селяви.
Пластилин_Колец• 10 ноября в 16:02
Ответ дляШкварочка
)))
Я прозріла черговий раз в житті)
я в шоці від Вашої матері
Значить, сестра в теплій країні - не здриснула, а Ви - отримуй отакі слова??
котопёс• 10 ноября в 16:08
При чем здесь война? У нас, например, всегда буди прохладные отношения с родственниками. Для приличия, для галочки. Играем роли всю жизнь.
Тоска в носках• 10 ноября в 16:45
Так само. Спілкування із друзями зійшло на «0».
Нещодавно приходила подруга з чоловіком. Всі дуже збуджені. Наче про політику і війну намагалися не говорити, але все крутиться навколо. І життя складнішим стало. Вже не знаєш про що розмовляти.
Я спілкуюся тільки з братом і однією подругою. Бо можу бути відвертою з ними.
А колись друзів було багато.
Хвильоватиша• 10 ноября в 19:00
С родственниками самыми близкими да, с радостью, от всех остальных отстранилась конкретно, ушла в себя
На работе только привет пока
Шкварочка• 10 ноября в 21:43
Ответ дляПластилин_Колец
я в шоці від Вашої матері
Дякую, тут можна тільки посміятися. Цікаво, як сильно ставлення до дітей може відрізнятися.
Чисто академічна цікавість.
Я вже давно те близько до серця не беру.
Чисто академічна цікавість.