Голобуцький
frumoasa17• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Яка різниця. Європа в принципі не може себе сама захистити
Франція з ядерною зброєю не може захисти себе?
Ответ дляYuljwa
В идеале это какой-то военный блок, конечно, где смогут на контрактных началах и с достойной оплатой служить, инструктировать украинские военные.
Далеко не все на фронте принудительно, много мотивированных людей, для которых это уже образ жизни. Решится и вопрос с их дальнейшим трудоустройством. Подпишут сейчас, например, самый страшный вариант мира по типу Стамбула и у нас армии не останется вообще, куда мы денем минимум 300 тыс бойцов, которые сейчас воюют вблизи линии соприкосновения? Стать частью европейской армии было бы замечательным, не знаю, насколько реалистичным сценарием. Конечно, мы бы пришли не только с людьми, но и технологиями, дронами, например, и не только. Нельзя сказать, что у нас не создавалось ничего 3 года.
Мне это напоминает программы Гордона.
Давайте создавать совместное оружие?
А давайте.
Только Европе проще купить у США и Британии и Израиля.
Вы поймите, в стране в которой коррупция, никто не будет делать современное оружие.
Давайте создавать совместное оружие?
А давайте.
frumoasa17• 15 февраля 2025
Ответ дляYuljwa
У України є досвід в дронах, але нема в будівництві українських ОТРК, винищувачах, гелікоптерах, ЗРК, навіть танки не будують вже, на жаль...
Ответ дляlilu1990
Якщо брати в такому смислі Великобританія частина Євразії. Але там не вважають себе частиною континентальної Європи. А подеколи відхрещуються від неї.
Я вам вище посилання скинула, можете шкільний підручник пошукати. Територіально це Європа, а не ’острови’. Про ’Євразію’ в Європі не чули, тут чітко Європа і Азія. І ВБ частина Європи (не плутати з ЄС), як би ви з того не сміялися.
frumoasa17• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А шо ядерна зброя? Це дброя стримування а не захисту чи нападу. Ви будете її використовувати шоб від світу ніц не лишилось? Чи у Франції є потужна сухопутна армія?
Цього вдосталь, щоб той хто надумає напасти не отримав балістичні ракети.
Пончик має ядерну зброю в достатньої кількості і навіть США не хоче туди лізти.
Є армія, є впк, є повітряні сили. Україні б мати все те, що має Франція.
Ответ дляfrumoasa17
А для этого и есть военные союзы, вроде, чтобы каждый пришел с тем, что у него сильное и развитое и дополнили друг друга.
Если бы это все было у Украины сейчас, ей бы не нужны были военные союзы.
Танки, кстати, вообще не проявили себя в этой войне. Сожжённые километровые танковые колонны рассии в первые недели войны, думаю, все помнят.
Ответ дляNYC
Так ей это и не надо.
Я в шоці. Вам кажуть, шо намагаються вбити керівників німецького впк, кібератаки на великі підприємства які забезпечують критичну життєдіяльність країн ЄС, терористичні загрози. Вони пля пишуть з раза в раз
Європі це не потрібно
Коли наші люди перетворились у таких ракушок? Чи ви якісь заслані,
Європі це не потрібно
frumoasa17• 15 февраля 2025
Ответ дляYuljwa
Дешевше купити у Україні технології, ліцензії чи готову продукцію, ніж воювати разом.
Ответ дляfrumoasa17
Ви шо жартуєте? Яка накуй ядерна зброя? При такій слабкості та імпотентності європейських беззубих лідерів росія може нападати і нічого їй не буде
Ответ дляlilu1990
Європі це не потрібно
Так всегда кого то пытаются убить, кибератаки, терракты. Вы только сейчас открыли для себя новости?
Только при чем тут Украина?
Конфет04ка• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
І може нарешті ті хто грабить армію зрозуміє, шо захищати награблене і куплене в Європі нікому буде крім зсу
І до них дійде що вони не армію граблять а себе і своїх дітей
А чего по предложению накидываете, а не одним постом? Отклик измеряете?
Ответ дляfrumoasa17
Росія ВЖЕ нападає на Європу. вже. Да, вибухів немає. Але вона вмішується в вибори, веде підкуп, її агенти розвалюють європейську безпеку
Ви чи блажені?
frumoasa17• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Щось прямо не напала, а так гадить і робить провокації з-за спини.
Mrs.Ochmonek• 15 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Ви зараз диктуєте Європі, як їй жити, але вам чомусь не подобається, що педерація розказує як жити вам?
На відміну від України, Європа може захиститися. Це Україна потребує підтримки. Порівнювати українську і європейську армію некоректно через різне оснащення. У нас гарні воїни, але нема зброї. А у війні зараз виграє той, хто краще оснащений.
Ви бачили цифри того оснащення хоч би по Німеччині, 20 років тому і зараз. ?
frumoasa17• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ви чи блажені?
Вона це робила і раніше. І через це треба збирати військо і йти її нищити? Європа цього робити не буде.
Mrs.Ochmonek• 15 февраля 2025
Ответ дляNYC
Ну да, ссср выиграл мясом во вторую мировую. Вы хотите чтоб Украина всегда была мясом?
Що це за маніпуляції ??
Це так якби я вас запитала: Ізраїлю дозволили створитися як окремій державі через Голокост в Другій світовій. Ви хочете щоб для існування Ізраїлю відбувалися знову Голокост?
Чисто у вашому стилі
frumoasa17• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Коли раніше? Наприклад
У вибори лізла завжди. Та ж Ле Пен у Франції. Протекторат раші.