Закуйовджена життям• 15 февраля 2025
Яркий серіал дивитесь? Порадьте із серії - не відірватись)
Хочу трилер чи детектив , можна із старих
Подобається
Міст , Каштановий чоловічок, крах, паперовий будинок і в такому дусі
Подобається
Летюча помилка• 15 февраля 2025
Нічний відділ зараз дивлюся. Перед цим дивилася Адвокат на лінкольні
Закуйовджена життям
• 15 февраля 2025
Ответ дляПросто звязда
У всіх своє не відірватись. Мені Ваші нудні.
Скажіть ваші . Цікаво
Закуйовджена життям
• 15 февраля 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Гострі картузи мій улюблений
Він такий спокійний, не зачепив чомусь, дякую
Може ще спробую
Анонимус Я• 15 февраля 2025
Я передивилась всі детективи з серії «Убийство в …». Це окремі повнометражні але не довгі фільми з окремим сюжетом, іноді персонажі повторюються. Потім був серіал «Убийства на Сандхамне», там 5 сезонів. Непоганий, але іноді озвучка така собі
После 18• 15 февраля 2025
Послухаю поради.
Сама зараз подивилася
Прорив 2025
Вбивства в Оре 2025
Сама зараз подивилася
Прорив 2025
Вбивства в Оре 2025
Затишне кубло• 15 февраля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Може ще спробую
Спокійний? Ви точно його дивились))? Там тільки перша серія нуднувато, потім перші 4 сезони на одному диханні. Пʼятий і шостий вже більш спокійні.
Просто звязда• 15 февраля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Скажіть ваші . Цікаво
Я більше фантастику люблю. Іноді коли хочеться спокою в житті дорами. З детективного найкращий для мене- Вічність. І також дуже сподобався містер Монк, старий, але чудовий. Дивлюся я багато і всі жанри майже, так склалося,є час.
После 18• 15 февраля 2025
Ответ дляGaleTTa
Что-то я вторую серию еле домучила убийства в Оре,он и дальше такой нудный будет или закрутится всё таки сюжет?
Средненький). Первые 3 серии - одна история, 2 след - уже другая. Тоже ищу что смотреть.
Третья серия повеселее - там уже развязка.
Первоклашка Я• 15 февраля 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Нічний відділ - можно назву англійською ? А то щось не знаходжу нічого
Летюча помилка• 15 февраля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Нічний агент, сорі )) Фільм про нічний відділ, того й переплутала)
Первоклашка Я• 15 февраля 2025
Еще я не могла оторваться от сериала английского - Хромые лошади . Просто зависла .
Дева Мария• 15 февраля 2025
Все перечисленные для меня нудятина . Нрав черный лебедь и день шакала .
Борщичок• 15 февраля 2025
Ходячих Выжившие и Дерел Диксон второй сезон досмотрела, Бункер (Укрытие) 2 сезон смотрю.
Кнопкотиць• 15 февраля 2025
Ответ дляПросто звязда
Так автор для того й написала приклади, щоб на її вподобання опирались.