Rocka Rolla• 15 февраля 2025

Українці, ви хочете зараз виборів?

На наступному тижні наприклад
Результат:
вже голосів: 936
521 (55.66%) Так
344 (36.75%) Ні
71 (7.59%) Результати, я не громадянин У.
Джага Джага• 15 февраля 2025
Ответ дляunser
Что значит никто не закрыв? В Украине границы закрыты для мужчин 18-60. Как ее муж может выехать? Откуда у вас столько цинизма ?
Вам немає особливого сенсу з нею сперечатися.Це спеціально поставлена тут людина.Яка буде виправдовувати все що відбувається довкола.
Не чіпай - вб ю• 15 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Нехай Зеленський змішає переговорникам всі карти в колоді.Візьме і запропонує Путіну офіційні мирні переговори.
І що ж буде?)
Мама Никитки-2• 15 февраля 2025
Ответ дляAesonne
Удалено администрацией...
Я в вас ще раз питаю, хуйло хоче перемовин? Це вам де таке розповіли?
Мама Никитки-2• 15 февраля 2025
Ответ длявсем надо
Какое решение может принять мужчина с 18 до 60? Отказаться от гражданства? Как? Выехать заграницу как? При этом половина населения и многие мужчины уже выехали по поддельным справкам и всяким схемам.
Ви читаєте яким місцем. Чи ви чоловік?
Джага Джага• 15 февраля 2025
Ответ дляunser
Це провладний Бот.Не бачить ніяких проблем,тільки одні плюси кругом.На сайті працює ціла ботоферма - яка не бачить ніяких проблем.
Olvia1987• 15 февраля 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
І що ж буде?)
Якщо Путін офіційно відмовиться від мирних переговорів,то ми всі повіримо в це.
Мама Никитки-2• 15 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
Аха 🤣
За шо попередні акт забанені?
Джага Джага•
Участник проекта с 05.02.25
Джага Джага• 15 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Аха 🤣
За шо попередні акт забанені?
Джага Джага•
Участник проекта с 05.02.25
А як ви можете подивитися чи був аккаунт забанений чи не був?
всем надо• 15 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
У нас одна власть может ездить по другим странам постоянно и в том числе со своими женами а народу втирают байки про необходимость сидеть на попе ровно и не думать про заграницу. Такое есть еще только в КНДР на сегодня во всем мире.
Джага Джага• 15 февраля 2025
Ответ длявсем надо
Послухайте про демотрахію в європі
Решка7777• 15 февраля 2025
Ответ дляVittoria66
Треба не кандидата прискіпливо розглядати, а команду, яка за ним стоїть - це і є впливовий важель для розуміння та аналізу, що можно реально очікувати країні та людям, не зважаючи на його передвиборчу програму та обіцянки, коли цей кандидат стане президентом.
Я, взагалі, обмежила би в повноваженнях посаду президента і заборонила належність його до тої чи іншої політичної партії.
а как с системой закрытых списков ? когда Безуглые по спискам((?
нинель 1919• 15 февраля 2025
Ответ дляMarinamariana
На море она хочет 🤮🤮🤮
да хочу и мне не стыдно и чихала я на остальное, жизнь одна и не только у депутатов и выездных кролей и да жаба давит и мне нифига не стыдно достало все до крика уже и клетка и тцк
lilu1990• 15 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
Послухайте про демотрахію в європі https://youtu.be/DYeQtOyvwYg
Венс європейців висік як мамка шкодливе дитя
Еленка14• 15 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Пійло офіційно говорило, що не нападе. Казало, що його військ на Донбасі немає...
Взагалі, перераховувати все те, що говорило пуйло і це було відвертою брехнею: теми не вистачить. А ви чекаєте від нього офіційного підтвердження? з придихом зачаїлися?

Вже і кокошнік надягли, навіть ім´я найголовнішого ньюгітлера написали з великою літери і без помилок?
Джага Джага• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Тому що європа погрузла в сатанизмі та окультизмі,диктатурі.
lilu1990• 15 февраля 2025
Ответ длянинель 1919
Куди поїдете?
lilu1990• 15 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ви шо жертва нарциса? Скільки можна вірити психопатам і абюзерам?
Решка7777• 15 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Просто здатність мислити і робити висновки, яка пропаганда?
За Януковича була б Україна федеральним округом, і у складі ’першого українського батальйону ’ ’звільняла’ б зараз балтію і Польщу.
а вы не знаете как ? сейчас мы кто? щит Европы((
Дігнідад,настоящий
tanysha777• 15 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
Вчора ці ж боти розклали Венса на молекули
Кожного дня теми обгажуютьТрампа і команду і все це з одною єдиною метою - позбавити Україну їхньої підтримки
А що плете оте чмо криворагульне
нинель 1919• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Куди поїдете?
пофіг аби випустили родиною на волю
Marinamariana• 15 февраля 2025
Ответ длянинель 1919
Так женщин не держат . Езжайте .
Джага Джага• 15 февраля 2025
Ответ дляtanysha777
А що плете оте чмо криворагульне
Я вже не хочу про політику говорити.Піду посплю.Для мене нічого нового у всьому цьому немає.
lilu1990• 15 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
вони такі амебні та інертні що погрязнути у цьому всьому їм просто лінь. Вони загралися у права і свободи - не тих кого треба
lilu1990• 15 февраля 2025
Ответ длянинель 1919
пофіг аби випустили родиною на волю
Ну як пофіг. У Європі буде війна
Olvia1987• 15 февраля 2025
Ответ дляЕленка14

А Зеленський говорив,що війни не буде і готуйтесь на шашлики.А потім виявилося,що він знав про те,що нападуть.І набрехав.Вони з Путіним два чоботи пара.
нинель 1919• 15 февраля 2025
Ответ дляMarinamariana
Так женщин не держат . Езжайте .
Прикиньте я та су..а которая любит мужа и держиться за штаны,если вам нас...ть на своего или ориентация по женщинам, то я другая и смотреть на пары с мужьями и в душе рыдать на отдыхе это не про меня
Джага Джага• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ну як пофіг. У Європі буде війна
Рано чи пізно у Європі буде віна і буде вона гібридна чи звичайна,покаже час.
Мама Никитки-2• 15 февраля 2025
Ответ дляДжага Джага
Ви там читати почали… читайте і якомога більше. Логіка розвивається.
Olvia1987• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Я тільки полякам вірю, не переживайте.
нинель 1919• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ну як пофіг. У Європі буде війна
Та мне нас..ть шо там в Европе будет, я больше по Азии фанатею