На наступному тижні наприклад
Результат:
вже голосів:
521 (55.66%)
Так
344 (36.75%)
Ні
71 (7.59%)
Результати, я не громадянин У.
Ответ дляOlvia1987
А Зеленський говорив,що війни не буде і готуйтесь на шашлики.А потім виявилося,що він знав про те,що нападуть.І набрехав.Вони з Путіним два чоботи пара.
Ви головне продовжуйте писати з великої літери фамілію вашого головного фюрера. Кокошнік ще не надавив мізки? Готуєтесь до здачі в фбр? Все так прорахували, така обачна.....
Ответ длянинель 1919
пофіг аби випустили родиною на волю
Виграє тільки той хто зможе себе захистити в умовах хаосу - зброєю чи ще чимось, матиме такмед навички, володітиме зброєю
Коли в Європі почнеться війна, буде хаос. Скільки там інспірованих агентів кремля ніхто не знає. І поліція навряд чи захистить від порушень порядку тими ж мігрантами - спланованому порушенні
Атаки будуть іти з багатьох сторін в декількох форматах
Marinamariana• 15 февраля 2025
Ответ длянинель 1919
Прикиньте я та су..а которая любит мужа и держиться за штаны,если вам нас...ть на своего или ориентация по женщинам, то я другая и смотреть на пары с мужьями и в душе рыдать на отдыхе это не про меня
Бедный ваш муж , вы такая душная , скоро сбежит
нинель 1919• 15 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Та мне насрать шо будет в эуропе, я по другим направлениям
нинель 1919• 15 февраля 2025
Ответ дляMarinamariana
30с хвостом лет бедняга терпит уже и никак ....
самое обидное,что ему 54уже и все равно не выпускаю даже старичков таких
frumoasa17• 15 февраля 2025
Ответ дляMarino4ka1
Азаров. Он кстати говорил, что ЄСу мы нафиг упали вместе с нашими товарами. И что? Прав оказался
Авжеж, це той великий економіст, який прогавив 20 мільярдів ЗВР для уявного добробуту і долару по 8, яке тут люблять згадувати
Coffee is Love• 15 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Якщо Путін офіційно відмовиться від мирних переговорів,то ми всі повіримо в це.
Ну тобто те, що путін відмовися щойно від перемовин з Трампом для вас не є аргументом)
Касабланка8888• 15 февраля 2025
Ответ дляЭ-велин@
Кого предлагали?
Я особисто нікому нічого не пропонувала, а от сама хотіла голосувати за Юлю. Мусила поїхати, тому не голосувала.
Marinamariana• 15 февраля 2025
Ответ длянинель 1919
Вас кроме моря ничего в жизни не интересует ?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Тобто крові і смертей українців не буде, якщо зараз військові нас здадуть, правильно?
Ми зможемо і далі бути укр державою, зберігати традиції, мову, йти в обраному нами напрямку - не в бік Російської Дегенерації*?
Зможемо будувати контракту армію, будувати власну зброю?
Все так?
Для кого-то важнее традиции и мова, а для кого-то спать по ночам без взрывов, без тцк, без волнений за своих взрослых сыновей и мужей
Каждый выбирает то что ему важнее
Coffee is Love• 15 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Причому тут Трамп?Чию країну знищують?Нашу чи Трампову? Хто найбільше повинен бути зацікавлений в переговорах?
У вашому уявленні хуйло відмовляє трампу тому що терпляче чекає коли сам зеленський йому запропонує мирні перемовини?