Ковбой Хагис• Изменено 15 февраля в 16:13

Донька не вчиться, 15 років, тема для тих хто має таку ж проблему

Дитина не вчиться. Я дуже боюся що не поступить нікуди. Я не знаю що мені робити.
Поступати планує після 9го, ми зараз виїхали, ми з Херсонської області. Треба буде здавати екзамени, вона їх не здасть, буде мати мінімальний бал.
Просто нічого не робить.
Вона втрачає останні можливості.
Чи в когось є подібна ситуація? Як мені себе настроїти та визізти з депресії?
Ще маємо проблеми зі здоров´ям. Так що фізичну роботу не потягне
Идеальная оптимистка• 15 февраля в 17:58
Ответ дляА я женатая
Автор написала, что физическая работа противопоказана, мой вопрос касался этого контекста. Я знаю, что нужно заканчивать, но туда берут всех с любыми знаниями. В Украине.
Ви помиляєтеся, не всіх, є конкурс.
Сумчатая кошка• 15 февраля в 18:23
Ответ дляКовбой Хагис
Хоче стати програмістом. Але ж нічого для цього не робить. Чи це таке покоління, я не знаю (((
От моїй 17 вже і приблизно така, як ваша - нічого не хочу робити, але хочу бути програмістом. Правду кажучи, це взагалі єдине, що їй цікаво, що легко дається і що вона розуміє... Але нічого не робить, не риється самостійно, без пінка нічого не вчить... У мене руки опускалися, всі бесіди до лампочки. Далі вже стало питання фінансів і моєї впертості. Ок, хочеш - добре, вчи, за гарні оцінки - подарунки, поїздки, курси профільні, навіть кота породистого купили, аби вчилася. Ага, до ср..ки, ентузіазму рівно на тиждень. Але у нас прифронтове місто, ми не виїжджали і школа три роки онлайн, однокласників практично не бачить, а я на роботі і не бачу що вона робить вдома сама... Питання вирішили репетитори з предметів нмт, то вже нехай не вчить і далі ніхріна, але нмт точно здасть добре. Англійська в неї дуже гарна, математика теж не супер-пупер, але фізмат клас+репетитор - поки тестові минулорічні проходить на 185-195 і граючись пройшла в другий тур університетської олімпіади без підготовки, просто прокинулась за пів години до початку, заспана, з кавою сіла і написала за 40 хв те, на що було відведено годину. Історія - просто офігенний репетитор-фанатик, дуже харизматична жіночка, то вчить щоб не розстроювати її і самій стало вже цікаво) Нарешті доросла до того, що сама попросила на цей новий рік репетитора з української. В школі все так же нічого не робить, навіть домашки не здає. Шкільні оцінки:11-12, а потім серія 1,2,5,7... і знов 12. Так само через проблеми зі здоров´ям не зможе ніколи працювати фізично. Але: вчитися вона буде в Україні, їй не потрібно вчити чужу мову для навчання і адаптуватися в середовищі людей з іншою ментальністю. Універи я дала їй вибрати 4 шт) Топові, з офлайн навчанням, щоб нарешті була у оточенні вмотиваних і розумних дітей. Бо розум є, а мотивації нуль, просто лінь. До контракту я морально і фінансово готова. Впевнена, що балів вистачило б і на бюджет, але не там де плануємо. Зараз мій страх - що її виженуть після першої ж сесії за хвости. Сподіваюся, дозріє і з цим... До сьогоднішньої ситуації ми йшли 5 років останніх.
Ваша прЭлесть• 15 февраля в 18:44
Автор...в коледж після 9 класу
Морковку дай• 15 февраля в 21:49
Ответ дляМорожена_курка
Может она мастером маникюра станет или колористом. Для этого в вузе учиться не надо.
Для этого нужно иметь художественные способности. Все мои знакомые в этой сфере имели хоть пару классов художки, либо сами рисовали, либо имели потрясающее чувство цвета и кмели сочетать.
Автор не пишет о том, что девочка рисует. Мастер ногти тупо однотон? Про колориста вообще молчу. Курсы 3 месяца? Вы бы пошли к такому? Или выбрали мастера хотя бы после колледжа?
Морковку дай• 15 февраля в 21:49
Ответ дляА я женатая
ПТУ (зараз вони по-іншому називаються) беруть всіх. Ну буде поваром, кондитером або швачкою. Не пропаде.
Повар/кондитер сдаёт химию при поступлении
Морковку дай• 15 февраля в 21:54
Ответ дляоксюморон
Отстать от ребенка. Где вы видели бомжующих детей, которые не поступили и все, мир рухнул? Все работают, не истерите
Да здесь полно тем про неработающих 20+ , сидящих дома на диване. И советов в духе ’чемодан в руки и за двери’. Вы как с луны. Как вы заставите работать человека, который не хочет и которому достаточно миски супа?
Морожена_курка• 15 февраля в 22:00
Ответ дляМорковку дай
Чем однотон туп? Что еще кто-то себе цветочки выписывает? Я понятия не имею после чего мой мастер. Вижу работу, интересуюсь отзывами, нравится, обращаюсь.
Мне его колледж триста лет не впал. Руки растущие из жопы никакой колледж не исправит.
оксюморон• 15 февраля в 22:08
Ответ дляМорковку дай
Люди могут не работать там, где им позволяют это делать и именно, что их кормят и одевают, ещё и на выпивку с сигаретами дают. Хорошо, что хоть вы с Марса))
А я женатая• 15 февраля в 23:24
Ответ дляМорковку дай
Подає документи і все, вже вступив. Ось, наприклад:

https://kvpu.com.ua/admission-to-college/
Морковку дай• 15 февраля в 23:46
Ответ дляЗам. зав. Анонима
зараз ВПО йдуть в першу чергу, моя в коледж поступала, то ті хто навіть на 100 балів здали, пішли в першу чергу!
так що поступе в коледж не переживайте!
100 балів - це, вибачте, тупа дитина. А звичайна без пільг з балом, близьким до максимального через цю масу пільговиків не має можливості поступити на бюджет. Сподіваюсь, цей несправедливий розподіл нарешті переглянуть і піднімуть бали чи додадуть місць.
Зі 100 його все одно виженуть через рік.
Морковку дай• 15 февраля в 23:48
Ответ дляБабця в мештах
Одноклассница училась на 2-3, гуляла с мальчиками с 12 лет, даже в пту не поступала, вышла после 11 класса замуж, за сына начальника милиции ( тогда полиции еще не было), давно семьей укатили в Майами, живет в шикарном доме, вся в брендах одета, ездит на Тесле.
Она даже таблицу умножения не знала.
Детей начальников значительно меньше, чем красивых, но глупых девочек. А теперь перекос будет ещё больше. Можно будет выбрать и умную, и красивую
Морковку дай• 15 февраля в 23:52
Ответ дляМорожена_курка
Руки из жопы в колледж просто не поступит. Не пройдёт творческий конкурс.
Представьте, и цветочки, и кружочки. Однотон только на советчице
В жизни поразнообразнее.
Морковку дай• 15 февраля в 23:53
Ответ дляоксюморон
Вы бы реально выгнали девочку в 20 лет? Или так, теории разводите?
Морковку дай• 15 февраля в 23:57
Ответ дляА я женатая

Та беріть ще далі, по областях є коледжі, де платять стипендію, аби тільки поступили. Але чомусь місцеві ці коледжі обирають лише від крайньої безвиході. А гуртожитки там з якими умовами? Працевлаштування куди ?
Катюжанським коледжем можно полякати дитину автора. Але насправді вона розуміє, що ніхто її туди не повезе і поступати не заставить
А я женатая• 16 февраля в 00:03
Ответ дляМорковку дай
А ви все за всіх краще знаєте, і все за всіх порішали. Есперд, одним словом)
Краще дайте ссилку, де саме хімію здають, коли вступають в коледж на повара)
оксюморон• 16 февраля в 00:17
Ответ дляМорковку дай
У меня 3 детей. Двое уже взрослых и работают, дочке 14 лет. Я не представляю, чтобы они не работали, или хамили мне, или нагло себя вели по отношению ко мне, а я бы содержала каких то лентяюг и хамлюг. Абсолютно реально. Одно дело поддержать в процессе поиска, другое дело поощрять тунеядцев.
оксюморон• 16 февраля в 00:17
Ответ дляМорковку дай
В жизни поразнообразнее.
Не смешите людей своими фантазиями
оксюморон• 16 февраля в 00:19
Ответ дляА я женатая
Тоже поржала, но даже решила не тратить свое время на этот поток сознания. Наверное не просто химию, а еще ядерную физику. Ну и французский, сочинение.
Морожена_курка• 16 февраля в 00:20
Ответ дляМорковку дай
В жизни поразнообразнее.
Я не знаю, я в жизни ногти крашу и никогда на цветочки не тянуло. И вообще последний раз видела, чтобы их кто-то заказывал лет 15 назад.
Я сейчас живу в США, здесь понятия никто не имеет, что колористу или мастеру маникюра нужен колледж на 2-3 года. И это при том, что все сложные техники окрашивания родом отсюда. Зачем???
Вот просто: зачем? Хорошо время провести пару тройку лет? Это только у нас даже уборщице требуется на кой то фиг обязательно диплом ВУЗа.
Морковку дай• 16 февраля в 00:30
Ответ дляА я женатая
Ні, краще втішати автора, що хай сидить, якось буде. Це ви так своїй дитині конкуренцію зменшуєте?
Автору ще треба звернути увагу на фізичні обмеження в професії повара:
Медичні обмеження: професія кухаря протипоказана людям, які страждають наступним захворюванням: органів дихання(бронхіальна астма, туберкульоз та ін.); серцево-судинної системи (гіпертонія, порок серця та ін.); органів травлення (хронічний гастрит, виразкова хвороба,цукровий діабет та ін.); нирок і сечових шляхів (нефрит, ниркова недостатність та ін.); опорно-рухового апарату (хронічний ревматизм,деформації хребта і грудної клітки та ін.); нервової системи (менінгіт, пухлини нервової системи та ін.); хвороби шкіри з локалізацією на гронах рук (екзема та ін.); бактеріоносійство.
Це також легко гуглиться. Але можете продовжувати радити )))
Морковку дай• 16 февраля в 00:32
Ответ дляМорожена_курка
Ладно бы вы написали ’тоже в Словакии’. Но какое дело автору до того, что там у вас в США ?
А я женатая• 16 февраля в 00:32
Ответ дляМорковку дай
Тю, ви трохи тупенька? То я не автору посилання дала, а вам, на вашу дурню про екзамен по хімії, яку ніде при вступі на повара не здають. То ви вирішили ще й болячки приплести, аби посилання не давати, де її таки здають, так?) питання до вас: де на повара здають хімію. Уточнюю для таких як ви - ні автор, ні її дитина тут ні до чого))) а тим більше болячки
Морковку дай• 16 февраля в 00:41
Ответ дляА я женатая
О, а ви трохи гостренька? Перехід на особистості від надміру вашого інтелекту?
Ви Катюжанку з власного досвіду порадили, це єдине місце, куди змогли поступити ваші діти?
А я женатая• 16 февраля в 00:55
Ответ дляМорковку дай
Це і є відповідь на моє питання? Очікувано) що і треба було доаести. Повар-хімік
Морожена_курка• 16 февраля в 00:55
Ответ дляМорковку дай
Дело не в США, а в надуманности необходимости учиться 2-3 года чтобы красить ногти или волосы.
Морковку дай• 16 февраля в 01:28
Ответ дляА я женатая
Луцький не потягнете? Там ще й математика має значення.
Ну нічого, в Катюжанці же треба комусь робити видимість навчання. Діти під наглядом, надворі не вештаються - вже добре.
https://lvpu.lutsk.ua/umovy-vstupu
автор Ковбой Хагис • 16 февраля в 01:48
Ответ дляЛюблю_смаколики
Так дитина на іноземній мові вчиться - це Ви теж не написали.
Може це для Вас не важливо. А дитині важко.
Якщо не хочете іноземне ПТУ - повертайтесь в Україну. Донька спробує поступити в український коледж. Зараз замість екзаменів співбесеби, бо дітей мало.
Мені дорого знімати в Україні житло, працю я не знайду нормальну
оксюморон• 16 февраля в 07:32
Ответ дляКовбой Хагис
Та у вас же высшее. Вы же учились, не спали, не ели, исправляли двойки. И как так получается, что и работы нормальной нет для вас?
А я женатая• 16 февраля в 09:47
Ответ дляМорковку дай
https://lvpu.lutsk.ua/umovy-vstupu
І де там екзамени при вступі? Враховується середній бал свідоцтва плюс бал з профільних предметів. Тобто як я вище писала - приїхав, здав комутенти - все)))Але ж проФФеССору з волинського пту навіть це важко зрозуміти?
автор Ковбой Хагис • 16 февраля в 21:31
Ответ дляоксюморон
Ось так, передивилась об.яви в Києві. А до чого ваше питанні в цій темі? Як достали такі як ви видри