Ковбой Хагис• Изменено 15 февраля 2025

Донька не вчиться, 15 років, тема для тих хто має таку ж проблему

Дитина не вчиться. Я дуже боюся що не поступить нікуди. Я не знаю що мені робити.
Поступати планує після 9го, ми зараз виїхали, ми з Херсонської області. Треба буде здавати екзамени, вона їх не здасть, буде мати мінімальний бал.
Просто нічого не робить.
Вона втрачає останні можливості.
Чи в когось є подібна ситуація? Як мені себе настроїти та визізти з депресії?
Ще маємо проблеми зі здоров´ям. Так що фізичну роботу не потягне
Докладальниця• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Ви з цим змирилися?
Нет. Годик строем походит - начнёт учиться, как зайчик
А я женатая• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Ми виїхали закордон, в пту нашими словами є конкурс.
А, так там еще и знание языка
Идеальная оптимистка• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Я не знаю як, не слухає, не цікавиться, я вже усі доводи спробувала. В мене питання скоріше до мам, в кого щось подібне. Як себе вести та як себе налаштувати?
У нас є можливість поступити в ПТУ. Не поступить нікуди після пту, буде працювати кур´єром чи за спеціальністю. Але чим чужі варіанти вам допоможуть?
оксюморон• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Нажаль я передивилась усі заклади, усюди на місце є конкурс, 2-4 людини на місце. В неї майже нульові знання
Не смешите. Нет никого, кто бы не поступил в техникум. Какие конкурсы?
НаБалКоніХодять• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Никак, не хочет, значит будет или на вашей шее сидеть или пойдет на низкоквалифицированных работу
У моих приятелей дочка лет с 14 перестала учиться, либидо проснулось. А сейчас в 23 мозги включились, что дура была.
оксюморон• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
В мене
Это заметно
Кошка Мурка• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
При чому тут доводи?
Ви з дитиною розмовляєте? Треба розібратися в її тривогах і стані

Мене трохи злить, що в цій ситуації ви думаєте не як допомогти дитині і розібратися в ситуації. А думаєте як себе налаштувати і як вам бути.

Тобто, що відбувається в голові дитини і чому вона так діє ви так і не пробували дізнатися
автор Ковбой Хагис • 15 февраля 2025
Ответ дляоксюморон
А колледжи куда делись?
Не написала нормально в темі, що ми зараз виїхали закордон. Тут в коледжи та гімназії конкурс, в пту конкурс, не великий, але ж нульові не попадуть
Идеальная оптимистка• 15 февраля 2025
Ответ дляА я женатая
Проводницей в поезде тоже не сможет?
Треба колежд закінчувати для цього
Кошка Мурка• 15 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
автор а яка у вас освіта ? чим займаєтесь
де працюєте
Мені здається ні освіти ні роботи у автора немає
автор Ковбой Хагис • 15 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
де працюєте
В мене вища, ми виїхали, змушена була піти на робочу спеціальність
Идеальная оптимистка• 15 февраля 2025
Ответ дляоксюморон
А колледжи куда делись?
Коледж дає інший, вищий ступінь освіти.
ТигрЛьвович• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
а донька нічого не робить це як? ну ось прокидається зранку і чим займається до вечора? ви виїхали то ій було 12-13 років чи коли? і шо вона робила останніх два роки за кордоном
оксюморон• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Отстать от ребенка. Где вы видели бомжующих детей, которые не поступили и все, мир рухнул? Все работают, не истерите
А я женатая• 15 февраля 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Треба колежд закінчувати для цього
Автор написала, что физическая работа противопоказана, мой вопрос касался этого контекста. Я знаю, что нужно заканчивать, но туда берут всех с любыми знаниями. В Украине.
автор Ковбой Хагис • 15 февраля 2025
Ответ дляКошка Мурка
При чому тут доводи?

Звичайно я роблю що можу, я з ній розмовляю.
Але я не була така. Якщо б в мене була наприклад в школі по темі двійка, то я б ночей не спала, але вивчила тему. В неї ж нема такого. У вас дитина теж не вчиться зовсім?
Первоклашка Я• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Як? Просто забийте. Це її вибір
оксюморон• 15 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
де працюєте
Видимо по здоровью нигде
Vika-Dance• 15 февраля 2025
Ответ дляКава з адреналіном
В коледж поступить
Платно
Коледжі не дорого 5-8 тис грн за пів року
25 за год
автор Ковбой Хагис • 15 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Іде в школу. Ввнслрі нічого не робить. В школі ви ж розумієте теж можна вчитися, а можна сидіти
Кошка Мурка• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Ви знову про себе кажете і яка була ви. Це тут до чого зараз?
Питання про вашу дитину, а не про вас. Ви все переводите на себе
А я женатая• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Ваша дочка 9 классов заканчивает онлайн в Украине?
автор Ковбой Хагис • 15 февраля 2025
Ответ дляоксюморон
Видимо по здоровью нигде
В вас дитина теж не вчиться?
оксюморон• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
И чем занимаются дети, которые не прошли по конкурсу? Удивите меня)
Бабця в мештах• 15 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Мужика ей найдёте , лет на 20/25 старше, будет ее содержать что еще ? Если ни учиться, ни работать не может и не хочет.
автор Ковбой Хагис • 15 февраля 2025
Ответ дляКошка Мурка
Що я перевожу? Як я можу взаємодіяии з дитиною без своєї персони?
Перловая Кашка• 15 февраля 2025
В якій ви країні?
автор Ковбой Хагис • 15 февраля 2025
Ответ дляА я женатая
Ні, за кордоном
Зам. зав. Анонима• 15 февраля 2025
зараз ВПО йдуть в першу чергу, моя в коледж поступала, то ті хто навіть на 100 балів здали, пішли в першу чергу!
так що поступе в коледж не переживайте!
100pudov• 15 февраля 2025
Автор, моей 16, такая же история. Уже и кнутом, и пряником и без толку.
Главная отговорка: ’У тебя высшее образование и что оно тебе дало?’
Обидно, так как она далеко не глупая, но к сожалению слишком самоуверенная и ей лень напрягаться.