Ковбой Хагис• Изменено 15 февраля в 16:13

Донька не вчиться, 15 років, тема для тих хто має таку ж проблему

Дитина не вчиться. Я дуже боюся що не поступить нікуди. Я не знаю що мені робити.
Поступати планує після 9го, ми зараз виїхали, ми з Херсонської області. Треба буде здавати екзамени, вона їх не здасть, буде мати мінімальний бал.
Просто нічого не робить.
Вона втрачає останні можливості.
Чи в когось є подібна ситуація? Як мені себе настроїти та визізти з депресії?
Ще маємо проблеми зі здоров´ям. Так що фізичну роботу не потягне
Хочу барабульки• 15 февраля в 16:13
После 9 все поступают.
Кошка Мурка• 15 февраля в 16:13
У неї депресія чи у вас?
По якій причині не вчиться?
Примарочка• 15 февраля в 16:14
А шо все работают по специальности? Ей всего 15 лет
Пилосмок працює• 15 февраля в 16:14
Ответ дляХочу барабульки
После 9 все поступают.
Так. В ПТУ.
автор Ковбой Хагис • 15 февраля в 16:14
Ответ дляХочу барабульки
После 9 все поступают.
Нажаль я передивилась усі заклади, усюди на місце є конкурс, 2-4 людини на місце. В неї майже нульові знання
автор Ковбой Хагис • 15 февраля в 16:15
Ответ дляКошка Мурка
У неї депресія чи у вас?
По якій причині не вчиться?
В мене
Герцогиня• 15 февраля в 16:15
В ПТУ нехай йде туди не треба екзамени ніякі, купа професій від секретаря до перукаря, кондитер, будівельні взагалі можна добре жити потім, купа жінок штукатурять шпалери клеять
Кошка Мурка• 15 февраля в 16:15
Ответ дляХочу барабульки
После 9 все поступают.
В ПТУ все)

Но автор пишет, что физический труд не подходит
Морожена_курка• 15 февраля в 16:15
Может она мастером маникюра станет или колористом. Для этого в вузе учиться не надо.
сладкий_ноябрь• 15 февраля в 16:15
Не всім потрібна вища освіта, але всім потрібна підтримка і розуміння.
Тому раджу почати проводити більше часу, мотивувати і розмовляти про плани на майбутнє.
А я женатая• 15 февраля в 16:15
ПТУ (зараз вони по-іншому називаються) беруть всіх. Ну буде поваром, кондитером або швачкою. Не пропаде.
пАлАвинкА• 15 февраля в 16:15
У нее еще есть время. Можно провтыкать пару лет, поработать на низкооплачиваемых работах и взяться за ум. Свои мозги никак не вложить в голову ребенку.
Мою тоже несет. Я сказала, что даю ей возможности, если она их не берет, то я умываю руки после 18.
автор Ковбой Хагис • 15 февраля в 16:16
Ответ дляПримарочка
Ні, але вона ж не зможе отримати спеціальність. З прчатковою освітою тільки фізичну працю знайде, але по здоров´ю це не можливо.
Идеальная оптимистка• 15 февраля в 16:16
Ответ дляКовбой Хагис
В мене
Дитина не буде вчитися, якщо вдома мама хвора.

Поступає в україні чи закордоном?
Кошка Мурка• 15 февраля в 16:16
Ответ дляКовбой Хагис
В мене
Так зберіться і виходьте з депресії
З´ясуйте що відбувається з донькою і по якій причині не вчиться.
Допоможіть їй, а не страждайте самі
автор Ковбой Хагис • 15 февраля в 16:16
Ответ дляГерцогиня
Ми виїхали закордон, в пту нашими словами є конкурс.
Примарочка• 15 февраля в 16:17
Ответ дляКовбой Хагис
Яку?
Герцогиня• 15 февраля в 16:17
Ответ дляКовбой Хагис
Ну це треба було написати що ви закордоном
ГугелП@лАмался• 15 февраля в 16:17
Подивіться Оптіма коледж.
автор Ковбой Хагис • 15 февраля в 16:17
Ответ дляИдеальная оптимистка

Поступає в україні чи закордоном?
За кордоном. Ми поки що тут.
Идеальная оптимистка• 15 февраля в 16:18
Ответ дляКовбой Хагис
За кордоном. Ми поки що тут.
Ну то ми не можемо вгадати які освітні можливості є там, де є ви на даний момент, який рікень володіння мовами, які можливості працевлаштування після школи. Ми ж не телепати.
НаБалКоніХодять• 15 февраля в 16:19
В ПТУ возьмут, но она и там учиться не будет
Нога на ногу• 15 февраля в 16:19
Ответ дляКовбой Хагис
За кордоном. Ми поки що тут.
онлайн школа ще на два роки ,може одумається
автор Ковбой Хагис • 15 февраля в 16:19
Ответ дляКошка Мурка
Так зберіться і виходьте з депресії
Допоможіть їй, а не страждайте самі
Я не знаю як, не слухає, не цікавиться, я вже усі доводи спробувала. В мене питання скоріше до мам, в кого щось подібне. Як себе вести та як себе налаштувати?
Кава з адреналіном• 15 февраля в 16:19
В коледж поступить
Платно
Коледжі не дорого 5-8 тис грн за пів року
Докладальниця• 15 февраля в 16:19
Я своему военный лицей присмотрела. Не хочет сам учиться - пойдёт туда, где и учиться, и срать будет по расписанию
автор Ковбой Хагис • 15 февраля в 16:20
Ответ дляДокладальниця
Ви з цим змирилися?
А я женатая• 15 февраля в 16:20
Ответ дляКовбой Хагис
Проводницей в поезде тоже не сможет?
оксюморон• 15 февраля в 16:20
Ответ дляПилосмок працює
Так. В ПТУ.
А колледжи куда делись?
ТигрЛьвович• 15 февраля в 16:21
автор а яка у вас освіта ? чим займаєтесь
де працюєте