Каркуша Клара• 15 февраля 2025
У вас тоже дети перед сном хотят есть/ пить / в туалет
Вот началось такое недавно. Ребенку 1,9. Режим есть, бывает сбивается дневной сон, но вот вечером купание, сказки, спать. Он вроде как и засыпает уже, но потом ему надо поесть, попить, показывает на дверь или сам срывается и бежит. Вчера с 20:30 до 22:30 его укладывала, поел, попил, в туалет. И как будто борится со сном, вижу что засыпает и ему что-то надо. Не всегда так долго, но вчера я уже просто не выдержала и говорю- пусть папа тебя укладывает и ушла на кухню. Он разрыдался, пришел ко мне с папой, и уснул. Муж теперь не разговаривает со мной. При том, что сам его никогда не укладывает и знает, как тяжело даются эти укладывания, он спит плохо с рождения
Свекруховна• 15 февраля 2025
Нет. Детей двое.спать,значит спать. Никакого беганья с тарелками и водой
Танцепесенная• 15 февраля 2025
Ответ длясою не люблю
Перед сном давать?
Это не вредно?
Я просто не вкурсе что это
Это не вредно?
Я просто не вкурсе что это
Моему врач назначила
ГейСюда• 15 февраля 2025
Ответ дляА поговорить?
Це такі діти з перезбудженим типом нервової системи, їх в скільки не починайте класти, то завжди рано. Важко засинають. . Якщо затягнути, то потім просто істерика може початися...завжди потрібно докласти зусиль. Мені допомагали книжки, біля нього лягати, щоб бачив картинку і зачеплювався за неї. коли маленькі - добре діляа поезія. В дітей хороше почуття ритму - під віршики краще засинали.
Ну нет, мой ребёнок ложится спать ближе к 12, но мы все так ложимся, без укладывания и истерик он это делает, просто это его время.
ГейСюда• 15 февраля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Он хочет спать, я ж вижу по нем, но укладывается тяжело, а поесть/ попить началось недавно
Ребенок когда хочет спать сам ложится, даже без укладывания)
Каркуша Клара
• 15 февраля 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Уберите дневной сон и ребёнок будет спать в 20.00))
Пробовала, в 20 уснул, с 23 начинает просыпаться почти каждый час и плачет
Каркуша Клара
• 15 февраля 2025
Ответ дляГейСюда
Нет, у меня так не бывает. Разве что в машине может уснуть, а так нет, будет гонять весь день
Каркуша Клара
• 15 февраля 2025
Ответ дляНоунэйм
Так а почему папа укладывает это разовая акция?
И обидки странные
Не хочет он укладывать. Тоже не понимаю обидок
А поговорить?• 15 февраля 2025
Ответ дляГейСюда
Неправда, не всі такі... залежить від типу нервової системи
ГейСюда• 15 февраля 2025
Ответ дляА поговорить?
Абсолютно все такие)
ГейСюда• 15 февраля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Кстати,за день, мои дети днём не спят с года где-то, и им норм
А поговорить?• 16 февраля 2025
Ответ дляГейСюда
Абсолютно все такие)
Ну як ви можете стверджувати про всіх, ви знаєте як у всіх? Ви зробили судження по своїх дітях,,чи по дітях родичів/знайомих, і поширили на всіх. Я знаю інший досвід - один з моїх дітей ніколи сам не ляже, не визнає, що він хоче спати... буде тинятися, буде лягати і потім зриватися, щоб знову десь іти і шукати... лежати, очі змикаються, він стрепенеться і давай знову то ногами, то руками махати, то іграшки теребити... ні в 9, ні в 10, ні в 11 вечора.. хоча цілеспрямованим зусиллями в 9 вечора його можна вкласти.. якщо нічого не робити, а чекати поки він завалиться.. то закінчується все істориками, потім знову треба заспокоїти і вкласти .
А поговорить?• 16 февраля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Воду уже сразу и беру, он теперь ее не хочет, с едой попробую, с туалетом не выйдет, у нас горшок и накладка на унитаз, бывает просится на нее
Ну ви свою лінію гніть.. не хвіст собакою керує, а навпаки... у мене теж таке було, що він на кришку хоче як дорослий, а по суті він хоче зі спальні вийти і потинятись по квартирі, може можна за щось зачепитися і не йти спати. Тому я і принесла горщик в кімнату, хочеш в туалет - на... він поперепирався зі мною, що він хоче в туалет іти, я настояла на своєму - зараз, ось тільки так.. перший вечір поплакав, поображався, посидів на горщику безрезультатно і пішов ображений спати . Пару вечорів ще просився так, але я казала зараз вже ніяких походів, лише ось так.. і все, через пару вечорів питання походів в туалет перед сном знялось, бо так нецікаво... йому ж то хотілося вийти з кімнати, побродити, глянути що там... причому ми коли починаємо вкладатись, зуби, піжами і тп., я завжди слідкувала, щоб він в туалет сходив. Тому, якщо вже лігши в ліжко, починається оце хочу в туалет, то так і ясно було, що прогулянки хочеться, а не туалету
А поговорить?• 16 февраля 2025
Якщо йому так важко вкладатись, то важливо, що робиться загалом в решті квартири/будинку в цей час. Це його може відволікати і заохочувати до прогулянок під різними приводами - пісяти, пити, їсти. Якщо поки ви вкладаєте, тато дивиться телевізор, чи гримить чимось на кухні, то дитина часто питала, а чого вони не сплять, а що вони роблять... тому в нас було правило, коли вкладаю спати, то по хаті в цей час має бути тишина і бажано темнота... як засне, то всі оживають. А так, ну вийде він з кімнати, а ви йому - бачиш всі сплять, темно, тихо, світло не вкоючаєм, щоб не будити тата/бабусю/дідуся/брата/сестру і тп. Бо якщо за дверима спальні іде активне життя, то це додатковий челендж для вас