Матраскин Брат• 15 февраля 2025

Чи можливо слідкувати за телефоном іншої людини дистанційно?

Нещодавно розмовляли з колегою про кібербезпеку. Вона говорить, що ніколи не дивиться чужі сторіс у соціальних мережах, не підключається к відкритому вай-фай навіть вдома у своїх друзів і тд.
Типу таким чином можуть потім вкрасти дані і просто порушувати приватність. Каже, що зараз можна навіть за ip-камерою віддалено підключатись до інших.
Це хіба можливо?
Я тепер почала переживати, що дійсно, кожен може ось так нашкодити?
Як ви захищаєте свою систему?
Белая котичка• 15 февраля 2025
Да, любой может увидеть, как вы за ноутом козявки ковыряете. Это же всем интересно.
Vitalik2025• 15 февраля 2025
Паранойя, не?
кнопкодав• 15 февраля 2025
Просто не роблю щось таке, що заборонено.
Нехай слідкують скільки хочуть, якщо нема чого робити
Мафиозная• 15 февраля 2025
Ответ дляБелая котичка
Блин.... А я так люблю козюльки ковырять.
Белая котичка• 15 февраля 2025
Ответ дляМафиозная
Вот и ждите себя во всех тг каналах.
Пост будет называться : Злостная ковырятельница козюлек бессовестно делает это на камеру. Впечатлительным не смотреть.
Мафиозная• 15 февраля 2025
Ответ дляБелая котичка
Вот и ждите себя во всех тг каналах.
И мою физиономию, как я ржу сейчас)))
КаРаКаТиЦа• 15 февраля 2025
Можна слідкувати, якщо хтось вам встановить певну прогу, яка ховається. Але це не так просто як здається. І її можна знайти, особливо в телефоні.
Ніяк особливо не захищаюсь. Телефон на відбитку, а всілякі месенджери хай читає хто хоче. В мене немає таємниць, що можуть мені зашкодити.
Мerida• 15 февраля 2025
Айтишники на вашей работе уже давно пробили, какие жанры порно вы смотрите.
Мандолина Бу• 15 февраля 2025
Ответ дляМerida
Блин, в каждой теме, вас там много.
Міняйловна• 15 февраля 2025
Можна, але Ви повинні комусь підісрати, щоб саме Вас відслітковувати. Або щоб саме у Вас був невдалий перід, щоб обрали Ваші дані.
Мальчижка• 15 февраля 2025
Супруг знакомой, уже бывший, установил себе мессенджеры под её аккаунтом и читал всю переписку. Включил трекер в гугл-аккаунте на её телефоне и отслеживал её перемещения на своем. Но это нужен доступ к гаджету.
Поверю, что не паранойя. Хватает притрушеных.
автор Матраскин Брат • 16 февраля 2025
Ответ дляМальчижка
Спасибо Вам за ответ!
Конечно, у меня нет паранойа, время сейчас такое, что никому лишнего нельзя рассказывать, показывать и тд. А тут подумала, что могут сами смотреть...
Если мужья на такое способны, то о чужих что говорить.