Неваляшкина• 15 февраля в 19:46

Ваша думка щодо спірного замовлення

Річ, виготовлену на замовлення перед відправленням сфотографували на моделі та виклали в мережу.
Замовниця річ оплатила, але відмовилася забирати, оскільки річ уже не нова. Або щось такого плану.
Виконавиця замовлення обурена.

Ситуація не моя. Цікавить думка громади щодо ситуації.
Пузата Хата• 15 февраля в 19:47
Подарила деньги и пошла рыдать от обиды?
Непонятно чем возмущена владелица вещи.
Бесконечность-не предел• 15 февраля в 19:48
Это опыт, не выкладывать фото до получения вещи)
Анчо Ус• 15 февраля в 19:49
у меня была такая знакомая. однажды, проходя мимо витрины магазина, она сказала - я б никогда не надела вещь, которая была выставлена в витрине!
почему???
ее весь город видел!
Непогодка• 15 февраля в 19:50
Ну, если вещь была изготовлена по эскизам заказчицы с ее эксклюзивными индивидуальными нюансами в единственном экземпляре, то перед тем как выложить фото, необходимо было согласовать это с ней.
Непогодка• 15 февраля в 19:51
А чего виконавиця обурена? Вещь осталась у нее, деньги тоже. Если продаст вещи - двойной профит.
автор Неваляшкина • 15 февраля в 19:54
Ответ дляНепогодка
Не знаю. Начебто відчуває провину, що кошти взяла, а річ не віддала.
Продає по другому колу зараз, але каже, що перекаже на благодійність.
Пузата Хата• 15 февраля в 19:56
Ответ дляНеваляшкина
Деньги пусть вернёт заказчице,какая благотворительность.
Грибной_Дождик• 15 февраля в 20:09
Ответ дляПузата Хата
Не берет и заблокировала. Знаю, что это за история
Грибной_Дождик• 15 февраля в 20:10
Ответ дляНепогодка
Нет, не по индивидуальным эскизам. ’Эскизы’ общедоступны
Пишна молодиця• 15 февраля в 20:28
Думаю, що шилась копія чогось відомого, і тепер, коли всі бачать походження цієї речі, замовниці ця річ тепер нафіг не вперлась. Виконавець не права, зйомку треба погоджувати. Я б продала і повернула замовниці виручену суму (не ту, яку платила замовниця).
Грибной_Дождик• 15 февраля в 20:36
Ответ дляПишна молодиця
Ні, не загальновідоме. Але ті, хто захоче зможуть знайти. Виконавиця завжди фотографує свої роботи на моделі і виставляє на сторінці. Замовник певно того не знала, чи не додивилась і не попередила так не робити.
А загалом не розумію нащо автор итання притягла цю ситуацію сюди. Там, де її виклали є всі подробиці і повно коментарів з обговоренням. А тут без подробиць і скажіть, хто правий. Там і з подробицями думки розійшлись
автор Неваляшкина • 15 февраля в 21:46
Ответ дляГрибной_Дождик
Мені цікаво поговорити про це анонімно.
Захотіла - притягла і обговорила. Маю право.
Грибной_Дождик• 15 февраля в 22:07
Ответ дляНеваляшкина
Мені цікаво поговорити про це анонімно.
Ну я не побачила, щоб сильно обговорили. Що обговорювати, як кількість інформації близька до 0 і автора немає
автор Неваляшкина • 15 февраля в 22:59
Ответ дляГрибной_Дождик
Думала, що буду,але довелося відлучатися до інших справ
Вцілому мені тема допомогла, тут завжди щось скажуть, що наштовхне на відповідь. Я не мала відпвіді для себе. Тепер маю.

Я не знаю ціни виробу, думаю сотні 2-3. Там мабуть лиш тканини на сотню
Я коли купую щось такого плану в магазині, то купую лише онлайн, щоб прийшло запаковане. Навіть якщо буду приміряти в магазині, замовлятиму все рівно онлайн. Мені не хочеться носити після когось, сплачуючи такі гроші. Я зрозуміла замовницю нарешті.