МояХатаЗкраю• 15 февраля в 20:27

Чоловік по гороскопу Терези

Познайомились, з першого погляду дуже сподобався чоловік. Можна було б розвивати якісь стосунки, але. Коли почали спілкуватись, відмітила, що він дуже імпульсивний і зверхній до оточуючих. У нього робота постійно з людьми, і здається, вони всі його дратують. Зі мною стриманий, коректний, нічого поганого поки не помічено. Єдиний ньюанс - перекладає ініціативу в мої руки. Поговорила з подругою, каже, якщо Терези, це стихія Повітря - тікай. Я Скорпіон якщо що, Вода. Тоді заради цікавості почитала гороскоп - багато співпадає. Який ваш досвід з Терезами?
Апрель Ивановна• 15 февраля в 20:28
Один з найкращих знаків. Від кого треба тікати, так це від скорпіонів.
Сама близнюки.
АсобеннАя• 15 февраля в 20:28
подруга астролог?
Неправдиша• 15 февраля в 20:32
Никогда не парюсь о гороскопах. Муж весы, я козерог. Детей даже не знаю знаки.
Принцепесочка• 15 февраля в 20:33
Норм знак, мне кажется
Смажена полуничка• 15 февраля в 20:33
Така поведінка може бути у будь-якої людини. Головне, що якщо вам таке не подобається, він не зміниться, а закриєте на це очі чи ні, вам вирішувати
Викасикрет• 15 февраля в 20:41
Ответ дляАпрель Ивановна
Сама близнюки.
Я близнюки, чоловік скорпіон, нормальні стосунки, вже 23 роки. Я думаю справа не тільки в знаках
Апрель Ивановна• 15 февраля в 20:46
Ответ дляВикасикрет
Це рідкість. Ці знаки і стихії несумісні.
Советчица Года• 15 февраля в 20:50
Мой муж весы ♎️, лучший партнер, как для Льва ♌️
В жизни так и есть.
До этого был Лев ♌️ и Овен ♈️, последний кошмар вообще
Позитивна• 15 февраля в 21:02
Хуже Весов нет никого, самые больные на голову, психопаты, истерички, с завышенным чсв, извращенцы
Фу, аж передергивает от них
Советчица Года• 15 февраля в 21:07
Ответ дляПозитивна
Фу, аж передергивает от них
Может, от года зависит, от травм детства
Мой легкий на подъем, на диване никогда не лежит, ни слова критики или претензии - с ним я чувствую себя сама собой, не жадный, хорошо готовит.

По молодости я интересовалась гороскопами, С первым было векторное кольцо или как там, не помню. Сейчас интересуюсь поступками и реакциями - мудрость
120-120-120 (не худею)• 15 февраля в 21:08
Гороскопи такі гороскопи) У мене чоловік Терези/Дракон. Ми вже 26 років одружені. Домашній, роботящий, золоті руки, обожнює доньок, останнє заради них віддасть. Мовчазний, спокійний, всі фінансові рішення і взагалі важливі рішення на мені. Колись сказав мені, що його радує тільки процес заробляння грошей, а їх кількість його не дуже то і цікавить. Але к-ть тішить мене, бо я люблю перераховувати наш конвертик, а він з мене сміється тоді. Я Тілець)
Тушьмушьнюшь• 15 февраля в 21:10
Ответ дляПозитивна
Фу, аж передергивает от них
Ви чоловіків раків не знаєте напевне)) Маніпулятори, істерички та все лише для себе, нарциси. Найгірший знак.
Советчица Года• 15 февраля в 21:12
Ответ для120-120-120 (не худею)
Здорово , що ви оцінили його якості ❤️
Біле пальто• 15 февраля в 21:14
Я скорпіон, чоловік терези.
Автор, тікайте.
Такого жлоба, брехуна, себелюба, егоїста ви не знайдете.
Грабля• 15 февраля в 21:18
Ответ дляПозитивна
Фу, аж передергивает от них
Как октябрьская весиха-подтверждаю🤣 Это про меня! Чистая правда! Из-за этого мало подруг, даже совсем нет их, одни знакомые и коллеги. Но никому не признаюсь, что я такая! Все вокруг виноваты у меня, только не я! Истерики мои даже менч задолбали. Стараюсь сдерживаться очень
Последний вагон• 15 февраля в 21:35
Ответ дляПозитивна
Фу, аж передергивает от них
Так, згодна, пуйло теж Терези, і Порошенко
Вкаблучках• 15 февраля в 21:47
Ответ для120-120-120 (не худею)
В мене теж чоловік Терези а я Тілець. 17 років разом, самий чудовий чоловік. Тільки зараз воює, не бачу, сумую(
ЗаведУющая• 15 февраля в 21:49
Я сама весы, но никогда бы не хотела мужа весы. Они хороши для женщины, которая готова тянуть абсолютно все на себе-лев, овен, скорпион, дева. Собственно, эти знаки вспыльчивые и истеричные, как раз весы с ними и уживаются благодаря своей неконфликтности. Но если вы ищете партнера-опору и надежное плечо, вам не сюда. Это домашние тапочки с функцией декора и потребления. Они ленивые, пассивные, инертные, часто брехливые чтоб не ссориться, меняют свое мнение 100 раз в день, их качает со стороны в сторону. Сегодня он с вами разводится и вы с@ка всей его жизни, завтра вы получите корзину цветов и кольцо с бриллиантом. Зарабатывать не умеют. Любят, чтоб хвалили. У меня зять, брат, 2 друга весы, 2 подруги и я сама
Апрель Ивановна• 15 февраля в 21:51
Ответ дляПозитивна
Фу, аж передергивает от них
Вы как будто раков описали
ЗаведУющая• 15 февраля в 21:51
Ответ дляГрабля
Может вы простите недовольны жизнью? а не весы
Ваша прЭлесть• 15 февраля в 22:17
У мене коханий Терези, я Рак. Чесно - Терези в деяких моментах важкий для мого розуміння знак. З одного боку - беземоційний, з іншого абсолютно ні. Стосовно ініціативи - завжди хоче її від мене Місцями є аб´юзивні замашки, але намагається їх контролювати. Ну тобто мінуси є, як в усіх людей. Але і плюсів багато.
Бутербродница• 16 февраля в 00:45
Ответ дляПозитивна
Фу, аж передергивает от них
Разные бывают. Знаю трех мужчин весов. Так один как вы описали, а двое абсолютно другие и очень хорошие