Кофе в лобби• 15 февраля в 21:07
Ездите ли вы в Метро на закупку продуктов?
Или невыгодно?
Просто недавно переехали в город, а тут Метро
Вот думаю стоит ехать или только потерянное время и деньги?
Или выгодно?
Кофе в лобби
• 15 февраля в 21:10
Ответ дляГигиенишвили
Посмотрите на сайте цены. В чем выгода? Там точно не дешевле
К примеру рыба в разы дешевле
Ответ дляКофе в лобби
К примеру рыба в разы дешевле
Нет, не в разы. Нужно следить за их ценами. То, что там гарантированно дешевле чем к примеру на рынке или в других магазинах - ну, фисташки, бумага туалетная, кастрюли)
У них очень хорошие продукты их торговой марки, Метро Шеф. За некоторыми из них заезжаю целенаправленно. Но так чтобы прям туда на закупку ’от и до’ - не получается.
Гигиенишвили• 15 февраля в 21:12
Ответ дляКофе в лобби
К примеру рыба в разы дешевле
Например какая?
Люблю_смаколики• 15 февраля в 21:12
Їздили чесно нічого прям вигідного не побачила, вибір теж не дуже. Ну деякі позиції може і вигідно, але я не в захваті. Це якщо ви можете брати дійсно опт типу блок, мегапаки, коробки, є де зберігати то так мабуть вигідно.
Ні за холодну воду• 15 февраля в 21:13
Мені їх асортимент і ціни підходять , їздити і ходити там звичайно немає часу, замовляємо доставку
Без Баяна• 15 февраля в 21:15
Ответ дляPrervana
А где получается?
А я нівроку• 15 февраля в 21:15
Раніше так, зараз незручно
І доставку до нас не роблять наче
Якраз хочу перевірити, дякую, що нагадали
І доставку до нас не роблять наче
лаМпочка• 15 февраля в 21:18
Ответ дляГигиенишвили
Якщо купувати по другій або третій ціні на ціннику, то дешевше. На сайті немає тих цін, які є на цінниках.
Ответ дляБез Баяна
А где получается?
Я не затариваюсь от и до за один раз в одном магазине. Я иначе закупки делаю. Выгодные позиции конкретно ЭТОГО магазина я выгребаю в количестве ’дофига’. И просто туда потом больше носа не кажу, пока ’дофига’ не начнет заканчиваться
Инстагра_мерша• 15 февраля в 21:21
Ответ дляКофе в лобби
К примеру рыба в разы дешевле
вообще не дешевле
Скорая помощь• 15 февраля в 21:34
Маю всі можливі маркети в радіусі проживання, в Метро і Ашан не їзджу (ці по дорозі до дому), хоча випадково заїхала в Ашан і відмітила, що варто б заглянути на закупи. Орієнтуюсь на акції поточні, купую відповідно по акціях в основному Сільпо-Новус-АТБ але коже з нас обрав і користується якимось набором продуктів (ТМ) тому важко однозначно радити.
Хи хи, ну ну• 15 февраля в 21:50
Да, ездим. Не знаю на счёт выгодно, выбор хороший, много качественных продуктов
ЯблокоРаздора• 15 февраля в 21:54
Да, на две семьи удобно. А круассаны замороженные - просто восторг.
Біток чи ефір?• 15 февраля в 21:56
Там давно уже нет ничего такого, за чем нужно было бы специально ехать. Да, бывают неплохие акции на отдельные виды товаров, плюс у них очень неплохая их собственная марка Метро шеф. Но если делать там закупку на неделю по всей номенклатуре, то получится не дешевле, а иногда и дороже, чем в других сетях.
В последние годы я туда езжу только в декабре за паннетоне. Там эта выпечка всегда значительно дешевле, чем где бы то ни было.
Отчебучкина• 15 февраля в 22:04
у них очень свежие морепродукты в заморозке и низкие цены, и очень много эксклюзивной своей продукции. всегда все свежее и ни разу не было проблем с ними и качественной едой. когда есть возможность - прошу мужа ехать туда
Отчебучкина• 15 февраля в 22:06
Ответ дляИнстагра_мерша
вообще не дешевле
замороженная рыба, раки, осьминоги, креветки и прочее - я нигде не видела таких цен, а там креветки настоящие огромные мясистые, не искусственные. беру те что серые самого большого размера. вкус отменный, таких размеров даже в обычных магазинах не продается
Яичница с беконом• 15 февраля в 22:46
Хоть у меня вокруг дома есть АТБ, Фора, Сильпо, Варус и Велмарт, каждые выходные езжу в Метро, Ашан, Фоззи, иногда еще в Новус заезжаю. Но всегда акции в готошопе перед поездкой смотрю
лаМпочка• 15 февраля в 23:17
Ответ дляБіток чи ефір?
В Метро дешевше, точно не дорожче. Кисломолочних сир Білоцерківський 5% я сьогодні купувала по 71 грн., подивилась, в АТБ він по 83 грн. Масло вершкове Клуб сиру 82% я купила по 75 грн. Молоко суперпастеризоване Ріоба по 46 грн. Яйця зазвичай в Метро дорогі. Ось і все, що дороже.
Файна дівка• 15 февраля в 23:25
Скопіюю сюди свою відповідь з теми тижневої давності (вони тут регулярно з´являються)
***
Тільки в Метро я не гидую купувати яловичий фарш чи напівфабрикати типу стейків маринованих, ковбас.
Коли влітку були відключення, там було не страшно купувати продукцію з холодильників, в них вони ніколи не вимикались.
А так вигоди як такої там нема. Беру там їх тм деякі продукти, просто тому що подобаються, а не тому що вигідно. Гарний вибір м´яса (фасоване). Буває, молоко там беру тривалого зберігання, ще там часто притомна ціна на сир кисломолочний, який мені подобається.
Зекономити там не виходить. Просто час від часу треба.
***
Додам.
Підтримую того, хто написав, що їде в метро, коли ’дофіга´ закінчується.
Їду , коли закінчуються запаси саме метровських товарів (а в кожного цей список свій, звісно). Заодно вже й докуповую інше, те, що зазвичай купую в найближчому до дому магазині.
Виходить, що не частіше разу на місяць (скоріше раз на 2 місяці) там буваємо. А від таких глобальних щотижневих закупок якось відходимо. Продукти щоденні простіше купити в найближчих до дому сільпо/форі/атб, десь по дорозі додому заскочити.
Якщо раніше вилазка в якийсь Ашан раз на тиждень мала сенс, то зараз часто можна біля дому придбати все необхідне дешевше, і не вбивати на це пів дня.
***
Додам.
Хи хи, ну ну• 16 февраля в 03:37
Ответ дляФайна дівка
***
Додам.
***
Додам.
А мені навпаки незручно кожен день щось купувати, часу забагато на це витрачаєш
Файна дівка• 16 февраля в 09:51
Ответ дляХи хи, ну ну
А я і не кажу, що взагалі ’закупи’ не робимо. Але сходити у вихідний за продуктами в сільпо біля дому - це година-півтори часу, а їхати спеціально десь в ашан/фоззі/метро - півдня губиться.
Виграшу фінансового від поїзок у великий супермаркет вже давно нема, там навіть більше витрачається. Якщо колись було дійсно дешевше в тому ж ашані закупитись, то зараз я порівнюю ціни на звичні мені продукти, ну ніяк вони не дешевші.