Тоска в носках• 15 февраля в 22:29
Джинси Маркс&Спенсер маломірять?
Ніколи не замовляла раніше.
В Зарі чи Н&М беру 36, але деякі моделі краще 38 сидять. В Еспріті - 27. В Томі - 28
Тоска в носках
• 15 февраля в 23:00
Ответ дляtarveldy
От мені Спенсер більшомірить або розмір в розмір , але ніколи не менше
:))) і що робить?
іронічна антитеза• 15 февраля в 23:26
Мені ніби ідуть розмір в розмір. Маю 2 пари. Єдине, що якістю їх не дуже задоволена. Хоча це всіх моделей не стосується. У мене дуже витягуються коліна, раз вдягнув і вже негарно
Тоска в носках
• 15 февраля в 23:46
Ответ дляіронічна антитеза
Дякую, а які гарні? Мені подобаються Еспріт, але вони вже закрились:((
іронічна антитеза• 16 февраля в 01:22
Ответ дляТоска в носках
Навіть, не знаю, що вам порадити. Бо маю багато джинсів, але так своїх і не знайшла.