Щас ухожу• 16 февраля в 18:32
Дайте пенделя. Я заганяють?
Щось мене сьогодні дуже порвало, чи то я ерипадогґшна чи і вправду чого псіхувати. Коротко мій чоловік мені ніколи нічого не дарує якщо не видавши з нього. В грудні було 40 років, то не пошевелився навіть квіти купити якісь. З тих пір я почала йому відкритим текстом казати, що можна і доставку замовити як що сильно захотіти. І тут це сталось. Вчора замовив букет. Привезти цей букет, обнять і плакати вибачте на 1500 грн., але то таке він же не знав що доставлять і за те дякую, а прикол в тому, що в букеті було не 11 роз а 10, він про це написав там де замовляв і йому сказали, що доставлять букет в якості вибачення на 5 роз. І тут мій чоловік сидить, каже відддам брату нехай подарує своїй дружині.
Чесно мене порвало. Мені не жалко, і навіть вони не потрібні. Але що треба мені я маю капати на мізки, що стосується інших мами, папи, брата соображає на льоту і нічого довбати не треба.
Я не розумію чи то я не права? Чи що відбувається.
Проработник• 16 февраля в 18:34
Букет за 1500 для вас ніщо? А за скільки має бути?
А навіщо ви рози рахували?)
Уравнобешенная• 16 февраля в 18:35
Ответ дляSo_so
Не правы. Хорошее поведение нужно закреплять. А у Вас что в итоге?
Хорошее поведение кого? 40 років мужику, роздуплилося по команді фас. Не нагадає автор на 8 березня і знов ніфіга не буде.
Щас ухожу
• 16 февраля в 18:35
Ответ дляУравнобешенная
В чому ви не праві? Муж у вас олень, фу.
Мені здається, що я не права. Але реально суть не в 5 квітках. А в іншому.
Уравнобешенная• 16 февраля в 18:36
Ответ дляЩас ухожу
В чому?
размахер• 16 февраля в 18:36
Подарував і знову недовольна , … цікаво чи це не останні Ваші квіти ?
Клин_Кляйн• 16 февраля в 18:36
Я б с таким в первый год жизни развелась. У меня сын своей девушке подарил 51 тюльпан. Правильно воспитан и научен
Уравнобешенная• 16 февраля в 18:36
Ответ дляЩас ухожу
А чому він не купив вам квіти, а замовив? Він далеко?
Щас ухожу
• 16 февраля в 18:38
Ответ дляПроработник
А навіщо ви рози рахували?)
Ви уважно читали? Я нічого не рахувала, він це побачив, я на такі речі не звертаю уваги.
Уравнобешенная• 16 февраля в 18:38
Ответ дляЛенне-Рейма
В чем ваш вопрос?
Автор хоче виправдати, що чоловік у неї пєсня, а вона дура, що недовольна.
Проработник• 16 февраля в 18:39
Ответ дляЩас ухожу
Там не вказано хто побачив.
Там вказано хто повідомив в службу доставки
Щас ухожу
• 16 февраля в 18:40
Ответ дляКлин_Кляйн
Честь вам і хвала.
Мій навчальний тільки для мами і брата, все.
Уравнобешенная• 16 февраля в 18:40
Ой, автор, а що я не вірно написала, що ви рожі тулите? Так і є, у вас чоловік нікакущій. Ніколи нічого не дарував. Дали команду, причмирили його, і він щоб скандалу не було, то і подарував. І то , не того, що вам хоче приємне зробити, а щоб не кричали.
Проработник• 16 февраля в 18:41
Ответ дляЩас ухожу
Честь вам і хвала.
Навчальний це як?
Уравнобешенная• 16 февраля в 18:41
Ответ дляЩас ухожу
Честь вам і хвала.
Я ж кажу, не муж у вас а пєсня.
Щас ухожу
• 16 февраля в 18:42
Ответ дляУравнобешенная
На буде. Але я нічого вже казати не буду. Як жінці брата подарувати, то нічого нагадувати не треба.
Клин_Кляйн• 16 февраля в 18:42
Ответ дляЩас ухожу
Честь вам і хвала.
Не смогли переучить? Странно, берите себе букет в корзину при закупке продуктов. Сейчас в каждом супермаркете есть стойка с цветами
Уравнобешенная• 16 февраля в 18:42
Ответ дляЩас ухожу
Ну , який є. А чого ви так довго терпіли. Давно ж у шлюбі?
Неправдиша• 16 февраля в 18:43
Ответ дляЩас ухожу
Вы истеричка.
Проработник• 16 февраля в 18:44
Ответ дляЩас ухожу
Навчений
Ну раз навчений, то піддається навчанню)
Вони навчили для себе, ви нє)
Тому троянди і їм)))
Вони навчили для себе, ви нє)
Тому троянди і їм)))
Уравнобешенная• 16 февраля в 18:44
Ответ дляКлин_Кляйн
Там такі ціни, що корзина продуктів на 1500, що букет. Ну погодьтеся, в нас мало жінок, які міліонерші. Ідемо , акції видивляємося, і тут на виході букетик за 1500, або самий дешманський за 500 . Три гілки хризантем.
Федорино Горе• 16 февраля в 18:45
Ответ дляУравнобешенная
Ну так він таким сьогодні став ? Мабуть, вже одружені багато років, автор знала, на що іде. Це тупо, купити жигулі і чекати, що вони будуть їхати як мерседес
Помидорина• 16 февраля в 18:46
Ответ дляФедорино Горе
та подождите - скоро ваш мерседес станет жигули
Клин_Кляйн• 16 февраля в 18:46
Ответ дляУравнобешенная
Там есть стойка где розочки, они не дорогие. По 5 шт упакованы. А если так- тогда не жалуетесь,что муж экономит на Вас