Щас ухожу• 16 февраля 2025

Дайте пенделя. Я заганяють?

Щось мене сьогодні дуже порвало, чи то я ерипадогґшна чи і вправду чого псіхувати. Коротко мій чоловік мені ніколи нічого не дарує якщо не видавши з нього. В грудні було 40 років, то не пошевелився навіть квіти купити якісь. З тих пір я почала йому відкритим текстом казати, що можна і доставку замовити як що сильно захотіти. І тут це сталось. Вчора замовив букет. Привезти цей букет, обнять і плакати вибачте на 1500 грн., але то таке він же не знав що доставлять і за те дякую, а прикол в тому, що в букеті було не 11 роз а 10, він про це написав там де замовляв і йому сказали, що доставлять букет в якості вибачення на 5 роз. І тут мій чоловік сидить, каже відддам брату нехай подарує своїй дружині.
Чесно мене порвало. Мені не жалко, і навіть вони не потрібні. Але що треба мені я маю капати на мізки, що стосується інших мами, папи, брата соображає на льоту і нічого довбати не треба.
Я не розумію чи то я не права? Чи що відбувається.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 февраля 2025
как вы с ним спите только)
Помидорина• 16 февраля 2025
Ответ дляУравнобешенная
Ну автор значіть свята, а їй протилежність притянулась)))
Але закон тяжіння все ж таки почитайте. Дуже допомагає зрозуміти, за що вам таке щастя поруч.
Закон стверджує, що сила притягання між двома тілами (матеріальними точками) прямо пропорційна добутку їхніх мас, і обернено пропорційна квадрату відстані між ними.
автору с веса начать или расстояния?
Катастрофа• 16 февраля 2025
Ответ дляЩас ухожу
Честь вам і хвала.
Мій навчальний тільки для мами і брата, все.
Такі *воспітані* можуть бути рідкими г... та не вилазити з квіткових базарів для одарення ще й коханок. Знаєте автор, я думаю, що якщо за стільки років лише квіти вас тригірять, то у вас все норм, а от романити в відношенні треба добавити і точно не тільки йому, потрібна перезагрузка
Стриптизерка• 16 февраля 2025
Ответ дляПомидорина
сколько вы лет в браке и чем обычно балует вас ваш муж?
Я в браке почти 20 лет и всегда муж делает мне разные приятности, букет, вкусняшки мои любимые, поездку на выходные , разные бытовые домашние мелочи самое мое любимое это когда утром выхожу ,а машина моя чистая не знаю муж или сын это делают , из последнего я хотела мультипечь приезжаю домой, а парни мои ужин приготовили угадайте в чем) Ну вот правда все зависит от обстановки в семье
Помидорина• 16 февраля 2025
Ответ дляСтриптизерка
что вы делаете для этого?
что должна делать автор что бы ее осыпали?
Новопоштинская• 16 февраля 2025
Ответ дляЩас ухожу
Мені здається, що я не права. Але реально суть не в 5 квітках. А в іншому.
Звичайно ви праві, Вам той букет довелося вигризати, а потім він такий 5 роз дружині брата. Ееее, шо блд.?
Спечіть пиріг і віддайте брату, скажіть ми ж тепер все родині брата віддаємо.
Я б його загризла б, він би в мене жить пішов би до дружини брата з тими пятьма розами, муділа блін.
Новопоштинская• 16 февраля 2025
Ответ дляЩас ухожу
Честь вам і хвала.
Ну так а нашо ви це роками терпите?
Стриптизерка• 16 февраля 2025
Ответ дляПомидорина
что вы делаете для этого?
Вы посыл автора читали. Она такая хорошая и удобная, что даже букет который ей таки подарил муж ее не порадовал нихрена себе 1500 из семейного бюджета))) и так было уверена всегда, да ладно дорого, да зачем денег нет. . А муж ее настолько не искренне через силу и принуждение ее кислого лица подарил ей этот букет, что все пошло через жопу и доставили не верное колличество цветов . Понимаете о чем я???
Помидорина• 16 февраля 2025
Ответ дляСтриптизерка
мне, в любом случае ее жаль, как женщине женщину
Омлетик• 16 февраля 2025
До 40 років жила без квітів і все нормально було, а в 40 стукнуло щось в голову... І привезли не так, і ціна не та... А пенделя кому?
Доставучая• 16 февраля 2025
А сколько вы вместе, что муж у вас такой ленивый, не внимательный, жадный, пофигистичный?