Зоя Жорівна• 17 февраля 2025
Кто очень седой
В какой цвет вы краситель?
Сірничок• 17 февраля 2025
Ответ дляСіточка
Не всім підходить такий колір - під сивину
Тут вище писали, що коли сивини дуже багато, то менше вона замітна коли фарбуються на 2 тони світліше рідного кольору.
Сірничок• 17 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Один раз в 2 мес немного снимают концы и протягивают по длине.
Покажіть, можете нік одягти тимчасово.
Сіточка• 17 февраля 2025
Ответ дляСірничок
Та це зрозуміло, але якщо я брюнетка, то мені не личить світлий, бо темні очі, темні брови...
Бабка_в_кедах• 17 февраля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Як хто вирішує питання з оновленням кольору по загальній довжині? проходите залишками фарби, розмиваєте? чи тільки коріння фарбуєте?
у мене дуже багато сивини за спадковістю, фарба вимивається на вьому полотні, треба освіжати, а це дуже шкодить(((
Это называется тонировка, делаете на 2% окислителе раз в несколько месяцев. Наоборот это напитывает волос краской и он становится более блестящий.
Мстящий за Зайца• 17 февраля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Дякую за пораду!
Всіх підсаджую• 17 февраля 2025
Сива 90% мені 41 фарбуюсь давно в салоні. Бо звичайні фарби з магазину мене не беруть. Тон десь 6-7, мені замішують. Корні раз в місяць, треба раз в три тижні, але за рахунок стрижки не дуже кидається в очі. А всю довжину раз на три місяці. Волосся коротке.
Огірок та Помідорчик• 17 февраля 2025
Ответ дляСірничок
Вся голова сива. Спец покраска під сивину. Тонування шампунем. Модно, багато компліментів, то рекомендую. І не треба кожні 2 тижні фарбуватись.
Як зветься,скільки коштує?