Новопоштинская• вчера в 23:19
С мужчиной или одной после 45
Девочки, а как вы считаете, взрослой, состоявшейся, самодостаточной женщине после 45, когда уже дети выросли, комфортнее жить одной или таки с партнером? Не берем во внимание маргинальных партнеров - алкашей, абьюзероа, альфонсов. Вот с нормальным мужчиной жить комфортнее, чем самой, при условии, что ему тоже уже за 50 и на носу куча болячек и вопросов по здоровью.
Ответ дляГороховаЯ
я раньше мечтала о норм.мужчине, походив на все свидания,сейчас мечтаю о доме без чемоданов и маленькой собачке-от нее больше позитивных моментов)))
Собака - не найкращий варіант
Це відповідальність на 15 років - вигулювати, стригти, прививки, лікувати,... І не виженеш ’бо набридла’
В тому плані чоловік краще - і копійчину підкине, і секс буде, набридне - розпрощалися
Але, звісно, класичне - ’ з чоловіком має бути краще, ніж без нього’. Жінки це теж стосується)))))
ГороховаЯ• сегодня в 13:12
Ответ дляviter33
Собака - не найкращий варіант
в мене була собака,яка всі 14 років мене проважала й зустрічала, спала у ніг, ми ніколи з нею не сварилися)))а чоловіки зараз навіть мінімум не можуть дати-все більше до швидкого сексу, не уваги, ні обійняти, копійчину-це взагалі рідкість, хіба тільки секс -так можно іграшку купити)))
Ответ дляГороховаЯ
У мене донька в 4 класі просила собаку. Клялся, що гулятиме та опікуватиметься нею)))
Вгадайте - на скільки доньки вистачило?)) Правильно, на тиждень)).
Собаці вже 11+ років. Минулого тижня була операція, не перша. І гуляти щодня мінімум 2 рази, незалежно - спека, холод, нема настрою,.. І все решта з відповідальності
Щодо чоловіків)).
Нова коханка (40+) одразу склала план - купити телевізор, жалюзі на панорамні вікна 2.90, поміняти крани , новий фен, ’щось айфон вже старий’))), джерело живлення на зиму, ремонт авто,..
Це крім того, що не працює, але постійно треба на нарощення волосся, косметолога, перукаря, масаж, постійна здача усіх аналізів, продукти та ін.... Ще пару місяців і шукатиму дешевшу та менш проблемну))))
Направду - краще чоловіка)) і якась користь і вигнати можна, якщо/коли набридне. І нема відповідальності на 10+ років
Щодо чоловіків)).