Бочка порохУ• 17 февраля 2025
Футболки Fruit of the look, хто купляє, як вам якість?
Завжди замовляла у casual trends, наче було не погано, але їм одна шана 1 рік, особливо світлим. Зараз бачу ціни на FOTL дуже дешево, це трохи і насторожує.
Дякую за відгуки
Кукусикиииииии• 17 февраля 2025
Нормальні по якості, щоб прямо супер то ні, але свою ціну більш ніж виправдовують. Темні вигорають з часом. Горло не розтягується, ковтунів теж нема. По щільності середні. Їх часто беруть як базу щоб наносити свої логотипи для уніформи чи всяких футболок з друком
Кондуктор маршрутки• 17 февраля 2025
Ответ дляBombastic
Дуже хороша якість
Завжди беру базові чорні/білі для всієї сімʼї
А как у них с размерной сеткой ?
Бочка порохУ
• 17 февраля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Плохое качество
Що вам не сподобалося?
Бочка порохУ
• 17 февраля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Та і ціна у них 200 грн, на один сезон саме те, що треба.
Корсет_на_шурупах• 17 февраля 2025
Ответ дляБочка порохУ
Що вам не сподобалося?
Растягиваются, выстирываются, катышки. На работе постоянно брендировали эту фирму выдавали, качество ужасное.
Леплю из пластилина• 17 февраля 2025
Ответ дляБочка порохУ
Що вам не сподобалося?
Мені не подобається такий товстий трикотаж. Подобаються в Арго, бавовна аж шовковиста.
Кукусикиииииии• 17 февраля 2025
Ответ дляБочка порохУ
Ну так, тому і пишу, що чогось вау від них нема чого очікувати, але за свою ціну - звичайні нормальні футболки на сезон.
Бочка порохУ
• 17 февраля 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
В Арго напевно буде дорожче чим 200 грн
Большой секретик• 27 февраля 2025
мені вони дубові, я краще приємну м´якеньку через рік-два викину, ніж ту 5 років, брала на пробу, не зайшли.
як на мене - взяти одну, і будете знати, вам ок чи ні