Сусановна• 17 февраля 2025

Фен щётка какая лучше?

Чтобы крутилась или чтобы не крутилась?
Я уже зарылась в этих характеристиках...
Мяо мой мяо• 17 февраля 2025
Купила доньці на подарунок ось таку,
https://www.notino.ua/babyliss/as774e-fen-sshitka-...

але виключно тому, що потрібно було на потрібно на дату, з моїм волоссям до плечей, мені б зручніше щоб крутилася (ось таку хотіла але не встигли привезти)
https://comfy.ua/ua/fen-schetka-babyliss-as960e.ht...

Тільки ворсинки варто все ж типу пластикові обирати, здається, що воно буде витривалішим.
Крем для арбуза• 17 февраля 2025
У нас з донькою ревлон. В принципі мені подобається більше ніж фен. Для пористого волосся краще на мою думку. Але то перший фен щітка тому можливо є кращі, мені немає х чим порівняти.
автор Сусановна • 17 февраля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
У вас обертається?
Пупс• 17 февраля 2025
маю таку, волосся гарне після неї, в мене каре
https://bt.rozetka.com.ua/babyliss-3030050165340/p...
беріть краще модель, що обертається, воно ж не обов´язково має бути включене, можна використовувати і так і так
тянитолкайка• 17 февраля 2025
У мене вже багато років ця. Не обертається, але я нею дуже задоволена. Ще залежить яке у вас волосся. Мені от ті щетинки тонкі волосся видерають. А в цій пластикові і мені це ідеально підходить
100pudov• 17 февраля 2025
В выходной специально ходила в магазин потрогать фен щётки . С ворсинками мне кажется будут вырывать мои и так тонкие волосы . Не опредилась
тянитолкайка• 17 февраля 2025
Ответ для100pudov
Моє тонке волосся виривають, тому не рекомендую ті з ворсинками
автор Сусановна • 17 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
А какую тогда чтобы крутилась и без ворсинок?
тянитолкайка• 17 февраля 2025
Ответ дляСусановна
Я не знаю. Вище написала яка у мене, але вона не крутиться
100pudov• 17 февраля 2025
Ответ длятянитолкайка
И мне не понравилось , даже просто дотрагиваться . Дякую
Ms. При теле• 17 февраля 2025
крутящаяся щетка, babyliss.
Крем для арбуза• 18 февраля 2025
Ответ дляСусановна
У вас обертається?
Ні