из_под_тишка• Изменено 17 февраля в 15:52

Дівчата, яка може бути фарба?

Декілька років фарбуюсь у колориста. Дорога мадам. Але між фарбуванням ходжу на тонування. Вона змішує 3 фарби і 3 окислювача. Тримається все добре до 2міс тон тримається. Фарбуюсь раз на 6 міс. Але не говорить фарбу. Всі тюбики сховані, без упаковки. Всі засоби стоять лицьовою стороною від клієнта. Тюбики білі з однією чорною прямокутною смужкою у верхній частмні. Кладе їх теж лицем до столу. Колись питала, прикинулась, що подружки питають чим я фарбуюсь-не сказала. Сказала, нехай подружки приходять, я їх пофарбую. Але стан волосся хороший за роки. А чим фарбує не знаю.
фрау Гітта• 17 февраля в 15:50
ХитрО
Скляна миша• 17 февраля в 15:52
Вообще странно - клиент должен знать, чем его красят. А вдруг у вас начнется аллергия, например?
автор из_под_тишка • 17 февраля в 15:53
Ответ дляСкляна миша
Ну за 3 года не началась. И на кожу не попадает. Мелирование.
автор из_под_тишка • 17 февраля в 15:54
Пробовала сменить мастера. Не то. Вообше. Нашла того кто красит Субриной. Не то. Галиматья
автор из_под_тишка • 17 февраля в 15:57
Окислители Лонда.
Ворую вкусняшки• 17 февраля в 15:59
Я б не пішла до такого майстра.Клієнт повинен знати,чим його фарбують.А може Вас фарбують фарбою з масмаркету,а впарюють за професійну.Ну це я образно.Професіонал такого собі не дозволить,приховувати фарбу...
Зубачистка• 17 февраля в 16:00
Це якось по-жлобськи.
Моя мені все розказує і показує, навіть пропорції може раз десять повторити, я щоразу забуваю.
Вивела ідеальну формулу, я навіть купую сама фарбу, бо вона з іншими працює а моя дуже дорога в закупці і відтінок не ходовий
Оябунчик• 17 февраля в 16:03
Автор, у меня есть пару вариантов)
Зубачистка• 17 февраля в 16:06
Ответ дляОябунчик
Автор, у меня есть пару вариантов)
Прикольно👍
Форум це сила😆
Автор, а скільки Ви платите за покраску?
автор из_под_тишка • 17 февраля в 16:06
Ответ дляОябунчик
Автор, у меня есть пару вариантов)
Схоже с першим.але на тюбику ніякого тексту.
Срочнокпсихологу• 17 февраля в 16:06
Brelil Colorianne Essence
автор из_под_тишка • 17 февраля в 16:07
Ответ дляВорую вкусняшки
Так до неї запис вже до літа розписаний. Фарбує добре. Але чим. Бачу лише окислювачі Лонда
автор из_под_тишка • 17 февраля в 16:09
Ответ дляСрочнокпсихологу
Brelil Colorianne Essence
Ні. Бо тюбики в Брелілі кремові
Оябунчик• 17 февраля в 16:09
Ответ дляиз_под_тишка
Каарал вроде без текста, но и без полос(
Оябунчик• 17 февраля в 16:10
Ответ дляиз_под_тишка
Так это анфас, а тыльная сторона возможно, что и без текста
автор из_под_тишка • 17 февраля в 16:13
Ответ дляЗубачистка
Прикольно👍
Форум це сила😆
2800 меліровка + тонування.
Саме тонування між покрасками 1800
автор из_под_тишка • 17 февраля в 16:14
Фарба аміачна бо смердить аміаком
Зубачистка• 17 февраля в 18:02
Ответ дляиз_под_тишка
2800 меліровка + тонування.
Саме тонування між покрасками 1800
Я приблизно стільки плачу але ще й краску сама купую. До Вашої б точно не ходила, бо вона мене вже бісить😆