Котогосподиня• 17 февраля в 22:51
Помогите расшифровать заключаете
У пробах видиху порушення легеневої вентиляції по даним спідометрії не спостерігається.
Помірна дихальна обструкція великих бронхів .
Последние три строчки ….. не пойму .
Помогите пожалуйста
Последние три строчки ….. не пойму .
Помогите пожалуйста
Капуста Маша• 17 февраля в 22:56
Ответ дляSo_so
По кривій потік-об´єму у ... (возможно хворої) гіпотонічна..ді-ія ( ?)..трахеї і великих бронхів.
Гіпотонічна дискінезія
А я с Рио-де-Житомира!• 17 февраля в 22:57
Это безобразие.
Надо требовать с них печатный текст, а то даёт людям на руки бесполезные свои каракули.
Вічний двигун• 17 февраля в 23:03
Ответ дляКапуста Маша
Гіпотонічна дискінезія
Помітна дихальна обструкція великих бронхів.
Вічний двигун• 17 февраля в 23:08
У пробах видиху порушення легеневої вентиляції по даним аерометрії не наблюдаються.
Вічний двигун• 17 февраля в 23:11
По кривій потік-об´єму гіпотонічна діскенезія трахеї та великих бронхів.