KristinkaCute• 18 февраля в 11:18

Ваша самая запоминающаяся покупка в Авроре?

У меня таких покупок не много.
Один очень красивый дневник который удалось поймать по акции всего в 4 грн.
Маркеры для каллиграфии всего за 20 грн
И набор детских столовых предметов всего за 4 грн
И кошельки за 19 грн
А у вас?
УжеВотДа• 18 февраля в 13:08
Вот такую штуку купила неделю назад, она меня успокаивает. 100 грн)
Меряю линейкой• 18 февраля в 13:31
Доска дерев’янна розшарувалась- це вже як класика теми.
Металевий вінчик для збивання - такий крихкий і тонкий що нічого не збити і ті провочки повилазили майже зразу.
Яйцерізки - 2 різні - майже одразу струни вилізли.
Йоржик для унітазу - через тиждень ручка зламалася.
Фонарик - сіли батарейки і вже більше він не вмикався.
Дитина там у 7-8 років навушники дуже часто купувала і зярядки ( це було бажання дитини). Цей непотріб всього на кілька днів. перетиралися провідки.
Пакети для пакування типу ’майка’ - такі тонкі, що нічого в них не тримається.
Більш- менш нормальні речі - це тарілочки, горщики для квітів, галоші на дачу багнюку в грядках місити.
Блакитна устриця• 18 февраля в 13:34
Ответ дляБагиня
овочечистка за 22грн. не можу нарадуватись. уже подарувала всім подругам)
А киньте посилання, я потримала якусь в руках, мені здалась занадто ’хилою’
Единорог_помог• 18 февраля в 13:35
Ответ дляБагиня
А покажите как выглядит пожалуйста
Блакитна устриця• 18 февраля в 13:40
Ответ дляБагиня
https://avrora.ua/kuhonni-nozhi/

тицьніть , яка з них
Брюльтик• 18 февраля в 14:04
Освіжувач фіолетова жестяна баночка з квіточками , вже місяці три не може скінчитись. Глейд і поряд не стояв, гарно пахне і на дуже довго вистачає.
Королева Сарказма• 18 февраля в 14:20
Ответ дляБрюльтик
Покажите пожалуйста фото или ссылку. Тоже нужно
Брюльтик• 18 февраля в 14:29
Ответ дляКоролева Сарказма
Він для авторозпилювача, але у мене просто стоїть на полиці. Можна натискати як звичайний освіжувач, тільки бризкає по трошки, а не так як глейд що аж по стінах тече.
Королева Сарказма• 18 февраля в 15:02
Ответ дляБрюльтик
Спасибо большое
Журавлина38• 18 февраля в 16:03
Найкраща покупка була 5 днів тому, купила конструктор лего у вигляді квіток! Тепер шукаю підходящу вазу))
А у нас макарошки• 18 февраля в 16:56
Ответ дляЖуравлина38
Дякую, це я полюбляю, поскакала в Аврору
Багиня• 18 февраля в 19:03
Ответ дляЕдинорог_помог
А покажите как выглядит пожалуйста
Багиня• 18 февраля в 19:04
Ответ дляБлакитна устриця
Багиня• 18 февраля в 19:04
Ответ дляА у нас макарошки
Можна фото? Бо було декілька спроб саме з Аврори, всі викинула
Единорог_помог• 18 февраля в 19:07
Ответ дляБагиня
фото
Спасибо большое