Скорая помощь• 18 февраля в 15:12

Самооцінка/самоцінність/жіночність допоможіть!!!!

Всім привіт.
Дівчата звертаюсь до вас за порадою, хочу кардильно змінитися. Мені 28 років, виглядаю молодше своїх років, займаюсь спортом, робота, дім, заміжня 6 років, дітей немає.
Я дуже хочу змінитися, я хочу щоб мої очі "горіли", стати більш жіночною, приваблівішою, впевненішою, ніби фігура є, симпатична а щось не дає розвиватися. Я не знаю з чого почати( Почала читати книги по психології і нічого не допомагає. Як попадаю в мало знайому компанію то закрита, важко мені, відчуваю дискомфорт.

Друге що мене хвилює це постійні думки про розлучення.
Одружена 6 років, дітей не маю, останні 2 роки хочу розлучитися (абюзивні стосунки, чоловік як мале дитя) іноді мені здається, що як розлучусь з ним стану іншою, кращою версією себе, таке відчуття що він мене тормозить. Як одягнусь гарно на роботу - ревнує, як одягну білизну однакому - ревнує і забороняє одягати, постійно плачеться що йому не вистачає моєї уваги., як десь під час роботи вийду в магазин або прогулятися обовязково маю його набрати і сказати, просто так не можу, одразу притензії чому не звонила а з ким ти була. Я не відчуваю себе з ним як за камянною стіною. Багато хто мені казав як ти за нього вийшла заміж, ти гарна дівчина а він малий, виглядає як хлопчик, але чомусь вийшла((((

Дівчата я дуже хочу змінитися, я не знаю з чого почати. Це крик душі. Поділіться досвідом.
Не кую, не мелю• 18 февраля в 15:13
Разведитесь - что вас держит?
я ушла с маленьким ребенком на руках
ПОтому что устала жить так
И от мысли что буду жить так всю жизнь , стало дурно.........
БеллаДонна• 18 февраля в 15:13
какой-то сумбур. одно ясно, надо разводиться. но причем тут женственность к тому, чтобы глаза горели, зачем вам вообще это? модных блоггеров насмотрелись?
Хочу в БАНю• 18 февраля в 15:15
Вначале развестись, а то вам муж не разрешит на тренинги ходить
автор Скорая помощь • 18 февраля в 15:18
Ответ дляНе кую, не мелю
Разведитесь - что вас держит?
я ушла с маленьким ребенком на руках
ПОтому что устала жить так
у нас так как только ругаемся, сдают нервы и я говорю все развод ему резко становится плохо, резко. один раз чуть в обморок не упал, я нашатырь несла.
Ну и еще останавливает меня зп( 13-14 тыс., живу в частном доме(мой) там расходы большие
Плету интриги• 18 февраля в 15:19
Насамперед, не слухайте ті дурнуваті поради - розлучися. Навіть якщо це каже дуже близька родичка.
Якщо був шлюб - ви свій вибір зробили. Щастя не буде з іншим.
автор Скорая помощь • 18 февраля в 15:19
Ответ дляБеллаДонна
я просто такой человек что с легкостю могу себя накрутить (тревожная) заметила что вид у меня грустный, уставший, энергии нету
Не кую, не мелю• 18 февраля в 15:21
Ответ дляСкорая помощь
не умрёт от обморока это раз
Чуть не считается это два

Вообще пофиг что будет с абьюзером это три
Если вы готовы так прожить свою жизнь - это ваш выбор

Но всегда можно все изменить
Думайте про себя в первую очередь
СирОжино пирОжино• 18 февраля в 15:22
Так, ви все у купу склали, відштовхуйтесь від своїх пріоритетів і бажань. Але спочатку вам треба нормальну роботу знайти.
ТАЗератти• 18 февраля в 15:22
Ви задоволені своїм сексуальним життям з чоловіком?
Плету интриги• 18 февраля в 15:22
І думаю жіночність прийде після народження дитини.
БеллаДонна• 18 февраля в 15:23
Ответ дляСкорая помощь
так это характер + стрессы. никакие курсы и умные книги тут точно не помогут
Янка-угомонись• 18 февраля в 15:23
Ответ дляТАЗератти
Она его уже видеть не хочет, какое удовольствие?🤦🏻‍♀️
Все знаю від і до• 18 февраля в 15:24
С тревожностью в первую очередь работайте. Я б начала с того, что пропила курс самой обычной валерьянки и читать книги о позитивном мышлении.
Прежде чем думать о разводе, подумайте как наладить ваши отношения, как что-то улучшить, подумайте, а ваш муж счастлив рядом с вами? Поговорите с ним об этом. Добавьте каких-то радостей и развлечений в вашу обыденную жизнь.
Янка-угомонись• 18 февраля в 15:24
Ответ дляПлету интриги
Жіночність прийде після розлучення.
А зараз вона пригнічена і перелякана
ТАЗератти• 18 февраля в 15:24
Ответ дляЯнка-угомонись
Це наслідки. Цікаво, які причини
Янка-угомонись• 18 февраля в 15:25
Ответ дляТАЗератти
Це наслідки. Цікаво, які причини
Абьюзивні стосунки - це не причина?
ТАЗератти• 18 февраля в 15:26
Ответ дляЯнка-угомонись
Абьюзивні стосунки - це не причина?
А вони такими були з самого початку? Автор описує реакцію чоловіка на її поведінку тепер
Мааарковная• 18 февраля в 15:27
Ответ дляПлету интриги
Що за маячня!!!!
Плету интриги• 18 февраля в 15:27
Ответ дляЯнка-угомонись
Жіночність прийде після розлучення.
А зараз вона пригнічена і перелякана
Після розлучення стане потрьопана баба. Розлучення це дуже погано. І поки суттєвих причин для розлучення немає. Він не психічнохворий, не наркоман, не садист, не алкоголік.
Янка-угомонись• 18 февраля в 15:28
Ответ дляПлету интриги
Він абьєзер, це те саме, що садист.
Тепер навіть і в ваших очах є причина)
Чи треба дочекатись, коли почне бити вагітну?
Плету интриги• 18 февраля в 15:29
Ответ дляМааарковная
Що за маячня!!!!
Уявіть, що не всі ще толерують розлучення!
Янка-угомонись• 18 февраля в 15:30
Ответ дляПлету интриги
Потрьопана баба в 29??
Капєц, яка тирса у вас в голові
Плету интриги• 18 февраля в 15:31
Ответ дляЯнка-угомонись
Він абьєзер, це те саме, що садист.
Тепер навіть і в ваших очах є причина)
А де написано, що він її б´є?
Якщо був шлюб, і суттєві причини жити окремо, то це взагалі буде сепарація, розлучитися неможливо. Шлюб це не іграшка, це навіки. Що там собі люди придумали, то таке, за все буде відповідальність.
Янка-угомонись• 18 февраля в 15:31
Ответ дляПлету интриги
А де написано, що він її б´є?
Ви говорите те, що теж придумали люди, але якісь нездорові.

Поки він знущається морально. Я і питаю, треба чекати, коли почне бити?
Плету интриги• 18 февраля в 15:33
Ответ дляЯнка-угомонись

Шлюб це від Бога і тут вже потрібно керуватися Божим законом.
Що Бог зʼєднав, то людина нехай не розлучає, — Євангеліє.
Божі закони не змінювалися.
Мяо мой мяо• 18 февраля в 15:34
Ответ дляСкорая помощь
А кто он по знаку зодиака?
автор Скорая помощь • 18 февраля в 15:34
Ответ дляТАЗератти
ні) я скажу чому ми дуже довго плануємо дітей всі 5 років і ніяк не виходить (чоловічий фактор) сексом я займалась аби завагітніти. зараз останні 1,5 роки я вже не хочу від нього дітей, мене ніби переклинуло. але розслабитися в сексі тепер не можу, боюсь завагітніти(((( мені навіть боляче з ним стало, я колись спитала що для тебе секс він відповів що так відчуває мою любов до нього, тобто він не хоче доставить мені задовлення. да бувають іноді оргазми але не завжди і він хоче кожен день, я так не можу
Кинг-Конгша• 18 февраля в 15:35
Ответ дляСкорая помощь
онлайн развестись можно
при таком хвосте какие: глаза горят
автор Скорая помощь • 18 февраля в 15:35
Ответ дляБеллаДонна
так что теперь делать?
Кинг-Конгша• 18 февраля в 15:36
Ответ дляСкорая помощь
так что теперь делать?
искать работу другую , для начала в вашем случае
а так в финансовом шморге