дожену і ощасливлю• 18 февраля в 17:32
Такі легінси в спортзал це - крінж?
Ще до війни купувала. Займалася в них. Дуже зручні.
Але ці квіточки))
Шукати щось нове? Як там зараз в ті ваші спортзали одягаються?
Але ці квіточки))
Соня-сонятко• 18 февраля в 17:33
Легінси як легінси.
Ви ж спортом йдете займатися, а не на показ мод. Головне що зручні і не сповзають.
Тихомандражная• 18 февраля в 17:34
Есть разные и такого плана тоже. Никакого кринжа, пришла, отзанималась и ушла. Надо в корпоративной расцветке спортзала чтоб были?
Трахтибидох• 18 февраля в 17:34
Що в зал тільки не носять, особливо справжні спортсмени, а не ті, що прийшли жопою покрутити
дожену і ощасливлю
• 18 февраля в 17:34
Ответ дляСоня-сонятко
Легінси як легінси.
Дуже зручні.
Позитивна• 18 февраля в 17:35
Чорний топ и все гуд. А взагалі всім пофік хто в чому прийшов. Нікому не цікаво. Йдіть і займаєтесь спортом.
дожену і ощасливлю
• 18 февраля в 17:39
Дякую, дівчата. Однією проблемою менше. Буду в них займатися.
Поддакиваю иногДА• 18 февраля в 17:39
З однотонним верхом в тон лосин, бажано темним - супер, головне, що зручно
Соня-сонятко• 18 февраля в 17:39
Ответ длядожену і ощасливлю
Дуже зручні.
То що ще треба?
Зручні знайти не так і просто, недавно обійшла купу магазинів, щоб реально зручно сіли.
Кокосиха• 18 февраля в 17:44
Видели бы вы в чем некоторые в спорт зал ходят мне например пофиг кто в чем главное чтобы блины и гантели из под носа не увели
приличные лосины однотонная майка или футболка и класс
Безпринципова• 18 февраля в 17:44
Смотря с какой целью идете в спортзал. Если заниматься спортом, то отличные. Главное чтобы было удобно
дожену і ощасливлю
• 18 февраля в 17:47
Ответ дляБезпринципова
Займатися спортом, бо лікар призначив. Так би і не ходила, бо я лінива.
Чекаю завтра• 18 февраля в 17:50
Ідіть в тих що є . Бо так ще пів року туди не дойдете . То дощ, то не виспались , то квіточки ….
дожену і ощасливлю
• 18 февраля в 17:52
Ответ дляЧекаю завтра
Як варіант))
Ух яка ж Я• 18 февраля в 17:54
Ответ длядожену і ощасливлю
Дуже зручні.
У мене схожі в персиковому кольорі, НМ.
Дуже подобаються. Я займаюсь. До них однотонна футболка в колір. Вам темну.
Аноним_Русалка• 18 февраля в 18:36
Ответ дляСоня-сонятко
Легінси як легінси.
Вона питає чи вогера получиться в них зняти..а спорт то побочка
дожену і ощасливлю
• 18 февраля в 19:14
Ответ дляАноним_Русалка
а хто це такий?
дожену і ощасливлю
• 18 февраля в 19:14
Ответ дляУх яка ж Я
У мене схожі в персиковому кольорі, НМ.
Дякую. Якраз в чорній і займалася і вона також у мене є)