Сосиска_Втесте• 10 апреля в 10:06
Випускний 9 клас. Хлопці. Що на урочисте вдягли ваші?
У мене ступор. Що з одежі купували?
Крошечка-хаврошечка• 10 апреля в 10:07
мой пойдет в футболке и джинсах, я уже чувствую
как и большинство одноклассников
КрестьянинДиор• 10 апреля в 10:12
Джинсы, кросы и белые рубашки или футболки. Так было одето 90 % мальчиков :)
Пульт от линолеума• 10 апреля в 10:14
У нас договор был все в вышиванках. В итоге так пришло из класса пять человек, остальные кто в чём, но девочки вообще парад невест, одно платье пышнее другого.
Дон Пэдро• 10 апреля в 10:14
Ответ дляНе виправдовуюсь
Думаю попросять в школі вдіти білі сорочки і чорні штани.
Покупать брюки на один раз на 15 минут? А смысл. Собрали , раздали документы. Все
Дон Пэдро• 10 апреля в 10:15
Ответ дляКрестьянинДиор
Идеально
Зоя Жорівна• 10 апреля в 10:15
Була того року на випускному..просто ...мій ще малий...то хлопці всі були в темних брюках білих сорочках і білих кросівках....дівчата у сукнях одного кольору і теж в білих кросівках
Сосиска_Втесте
• 10 апреля в 10:19
Ответ дляЗоя Жорівна
Класно 🥰
Советничаю тут• 10 апреля в 10:28
Ответ дляНе виправдовуюсь
А как же вышиванки?
Трільчиха• 10 апреля в 10:30
Ответ дляСоветничаю тут
Странно
Шо саме дивно?
Ваша дитина навчається в школі, де ЗМУШУЮТЬ одягати вишиванки?
От прямо змушують?
Но то йдіть звідси, для чого себе мучити.
От прямо змушують?
Сосиска_Втесте
• 10 апреля в 10:35
Ответ дляДон Пэдро
А потім після урочистого не було кафе?
Подтяжка• 10 апреля в 10:51
Минулого року біла на останньому дзвонику в ліцеї, де навчається донька. Потім дивилася фото з випускного. Хочу сказати, що уявлення про моду та стиль у сучасних підлітків не збігається з нашим на 180 градусів)
Хлопці багато хто були в джинсах (сподіваюся, у свіжовипраних)))), білі шведки чи рубашки, вдягнуті зверху футболок. На ногах кеди, кросівки і одиниці - в туфлях.
Отже, радити щось складно. Можливо, спробуйте обрати образ радом з сином.
Дон Пэдро• 10 апреля в 11:22
Ответ дляСосиска_Втесте
А потім після урочистого не було кафе?
Нет. Была база у реки
Дон Пэдро• 10 апреля в 11:23
Ответ дляСоветничаю тут
Странно
Что странного. Мой за 9 лет её ни разу не одевал
Сосиска_Втесте
• 10 апреля в 11:26
Ответ дляДон Пэдро
Нет. Была база у реки
Тобто всі пішли перевдягатися після урочистостей
Дон Пэдро• 10 апреля в 11:29
Ответ дляСосиска_Втесте
После торжественной в 10.00 все пошли домой. База была в субботу