В танке• Изменено 19 февраля в 08:20

От і почалось. Жоден українець не отримає статусу тимчасового захисту в

🇨🇿Жоден українець не отримає статусу тимчасового захисту в Чехії після завершення війни або перемир’я, — голова МЗС країни

За його словами, необхідно запобігти другій хвилі, щоб у мирний час у країну не прибула велика кількість інших біженців, наприклад, чоловіків, які хотіли б приєднатися до своїх сімей, які вже проживають у Чехії. Їм доведеться подавати документи на проживання, як і іншим іноземцям.
Лапка• 19 февраля в 09:11
Ответ дляNatal_ka91
Так хай живуть, але без підтримки приймаючої країни, якщо не буде активних бойових дій. Повірте, без виплат багатьом ті країни не потрібні
Вы же в курсе что в большинстве стран нет выплат?
Вакцениро Вона• 19 февраля в 09:11
Ответ дляКороль дивана
а кому вони мають бути потрібні? дорослі люди, мають захищати свою країну, працювати в своїй країні, платити податки і формувати бюджет в своїй країні, і думати головою, а не ж****, обираючи президентів.
А не бігати по європах у пошуках, де краще і де дають кращі пособія. Так, дорослі дієздатні люди потрібні тільки собі, це факт і завжди так було
В первую очередь своей стране.
Король дивана• 19 февраля в 09:12
Ответ длягодовасик
Це ви вирішили, що повинні жити виключно в Україні?
Де хочуть там і живуть.
ок, хай живуть в будь-якій іншій країні. Тільки ніхто не зобов´язаний їх забезпечувати і перейматися їх проблемами, ніхто ж не проти
п.с. якщо та інша країна готова їм дозволити жити в ній, звичайно - плач в цій темі якраз про це ж наче?
Natal_ka91• 19 февраля в 09:13
Ответ дляЛапка
Звісно. В таких країнах більшість вже давно працює офіційно. Там країни самі будуть зацікавлені в тому щоб робоча сила, часто професійна і яка добре виконує роботу, залишилася
Само_достаточная• 19 февраля в 09:15
Ответ дляВ танке
Так, все. Я втомилась. Думаєте це все буде безкінечно - добре, ОК. Безкінечний захист, безкінечна грошова допомога тим, хто не працює, всім по громадянству, відкриються кордони і всі поїдуть-поїдуть.

ДО КІНЦЯ РОКУ ВСІХ ПОПРОСЯТЬ ДОДОМУ. Можете це скрінити собі на згадку - тоді і поговоримо. Я більше не сперечаюсь.
А теперь читаем не только заголовок статьи. Если будет объявлено перемирие или война каким-либо образом закончится, временная защита для всех беженцев в Чехии истечет на следующий день. Однако они смогут оставаться в стране в течение определенного переходного периода, например, года или полутора лет.

В течение этого периода они должны будут перейти на обычный режим пребывания, такой же, как у других иностранцев.

«Для них будут действовать те же правила, что и для всех остальных», - заявил Ракушан.

Они смогут подать заявление на временное пребывание (přechodný pobyt) или, например, на политическое убежище. Последнее может касаться лиц с оккупированных Россией территорий.
Сунуся в чужі справи• 19 февраля в 09:15
Я тут вже писала, що мені дуже шкода людей, які втратили житло і тому виїхали. Якщо вони працездатного віку, то ще якось влаштують своє життя, а от що буде з пенсіонерами чи інвалідами? Де наші можновладці поселять цих людей? Чи будуть якісь програми по розселенню цих людей в достойних умовах?
В мене не має знайомих серед цієї категорії людей, але я ж розумію, що вони існують.
На привозе• 19 февраля в 09:15
1. Пофігу
2. у всіх бажаючих ще часу - повний вагон(( НАЖАЛЬ((
Регионщица• 19 февраля в 09:16
Ответ дляКнопкотиць
Ви б почитали, що Ракушан сказав, а не тільки заголовок, й побачили б, що у разі закінчення війни (яка ще не закінчилася) й відміни тимчасового захисту, українці зможуть лишатися в Чехії ще якийсь час, приблизно рік - 1.5, й за цей час зможуть вирішити питання зміни підстав для перебування
+++++ так это везде так. Люди жили, обжились, как можно выгнать просто так? Например сирийцам предложили выехать на родину по желанию, никто их заметьте не выгоняет, скандинавская страна даёт для этого 27 иыщ евро на взрослого и до 10 тыщ на ребёнка.
LLL2005• 19 февраля в 09:16
Ответ дляКрию матом страшно
Ше 5 раз скопіюйте.
Ви думали буде інакше?
Ви вже бачите кінець?
вважаю, що во такі і не хочуть закінчення війни.
Джем Шакіри• 19 февраля в 09:16
Так никто не даст, ни одна страна. Просто как до войны приезжай и работай. В чем проблема?
В Польше тоже статус уберут и пойдем все на карты побыта подавать, кто еще на нее не подаст к тому времени. Я бы давно подала, но машина на укр номерах, не хочу продавать и растамаживать, по деньгам потеряю)
Бандитка Сью• 19 февраля в 09:16
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ага, рай у динирах - це піз*** прокацапських порадниць
До чого тут ваш рай? Ви не розумієте, що тарифи за рахунок росгазу будуть значно нижчі від наших. І від цього вартість всього іншого буде щначно ввдрізнятися. Плюс рашка робитиме все, щоб ми щаздрили. Ми ж думали, що вона з криму зробить абзазію, а вони почали вбухувать туди кошти. Не щаради криму, а щоб нам показати як там класно. Так і тут скоріш за все буде.
МЕСТО_Встречи• 19 февраля в 09:17
Ответ дляСірничок
А у кого взагалі ніколи власного житла в Україні не було?
А до чого власне житло?
Ви порівнюєте окупацію чи зону бойових дій з чим?
Ну неможна ж бути настільки нерозумним.
Бандитка Сью• 19 февраля в 09:18
Ответ дляВ танке

Німеччина сім´ї з дітьми залишить 100%, навіть непрацючих, скріньте
дамаАмстердама• 19 февраля в 09:18
Ответ дляКросівки оригінал
Ваше гоу хом, у людей будуть інші причини щоб залишитись, якщо вони дійсно цього хочуть. Робота, діти шкільного віку яким не можна переривати навчання, та багато чого. Тисячі людей і до війни працювали закордоном. Тим паче Чехія в якій тільки працювати і треба було, ні якого серйозного забезпечення людей там не було
Тобто для того щоб залишитися достатньо тільки вашого бажання?
наКоблучках• 19 февраля в 09:18
Так это и так понятно, нет войны, нет статуса.
Потому смешно читать, как все выезжать собрались.
Будут те же основания, что и были до войны. Выехать и закрепиться будет реально, но сложно.
Регионщица• 19 февраля в 09:18
Ответ дляВ танке

В Сирии закончился конфликт, никто их не выгоняет никуда, только одна из скандинавских стран предложила для выезда на родину по 27 тыщ евро взрослому и до 10 тыщ на ребёнка
Попадалочка• 19 февраля в 09:19
Ответ дляВельми шановна
В Мариуполь , например, человек может вернуться? Или в Бахмут?
Из моего круга друзей вернулось трое, еще и с маленьким ребенком, хотят жить только там, это их выбор, я не осуждаю, но родители и свекровь мариупольские возвращаться пока не будут, а там кто знает как жизнь сложится
Латвийские_Номера• 19 февраля в 09:19
Ответ дляБандитка Сью
Хто буде заздрити? Кацапоморді можуть і сьогодні шурувати на болота, у рай з низькими тарифами і цінами. Горіти вам всім у пеклі, кацапи-вбивці і ті, хто їх підтримують!
МЕСТО_Встречи• 19 февраля в 09:20
Ответ дляКрижана бурулька
Той повинен повернутися на територію Україну і будувати там своє житття, бо в країнах ЄС у них теж нічого немає і якщо людина працює то зможе залишитись по робочому контракту а якщо ні до дому.
А Україна настільки допомагає, що люди вже зараз їдуть до окупації чи під*рашки..
Це дуже сумно
Джем Шакіри• 19 февраля в 09:21
Ответ дляВ танке

Всіх хто працює в Чехії попросять додому?))
Леди_на_драндулете• 19 февраля в 09:21
Ответ дляРаздражевская
Так от чего вы хотите захист после окончания войны?
Чехи кажуть - Україна велика, знайдеться місце. Деякі вважають, що і приїжджати не треба було, у нас купа місця, знайшли б де сховатися.
Yuliya-23• 19 февраля в 09:22
ну так наче не знали шо так буде. Залишат тільки тих хто на робочих контрактах, і то не всих
Ядвига Юсьлегко• 19 февраля в 09:22
Это о том, что после подписания перемирия выехать на ВНЖ можно будет на общих основаниях что и до войны: работа, учеба и т.д., получив визу до выезда, а не как сейчас.
Крижана бурулька• 19 февраля в 09:22
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Це дуже сумно
Це проблеми України , а нє ЄС. Це дійсно дуже сумно що люди не хочуть повертатися до дому.
Регионщица• 19 февраля в 09:23
Ответ дляБандитка Сью
Удалено администрацией...
Жертва интернета• 19 февраля в 09:23
Ответ дляВельми шановна
Никакой стране Европы не нужны украинские беженцы…
Ой, шо это вы такое говорите. То ж Трамп рыжий таракан нехороший, а Европонька за нас!
Джем Шакіри• 19 февраля в 09:23
Ответ дляПопадалочка
И их пропустили в Россию, как интересно. У меня знакомый год назад хотел в Бердянск, так развернули. При том что у него ни одного поста на ФБ и ни одного доната. По новостям, которые на телефоне читал отсеяли и наверное по видео в Ютубе. Если ваших пропустили, то там как минимум ’не все так однозначно’
Вельми шановна• 19 февраля в 09:23
Ответ дляПопадалочка
В Мариуполь?
Леди_на_драндулете• 19 февраля в 09:24
Ответ дляКросівки оригінал
Ви навіть не уважно прочитали стартопік, там про другу хвилю. Всі хто зможуть з тимчасового захисту перейдуть на робочий, з тих що вже там є
Всі не зможуть перейти. Особливо з 2+ дітьми. Там потрібен достаній дохід на всю родину.
дамаАмстердама• 19 февраля в 09:24
Ответ длягодовасик
Яка підтримка в Чехії чи Польщі, Словаччині?
Пільги та сприяння в плані навчання, працевлаштування, страхування, оренди житла і т.і. В Польщі грошові виплати дітям. Чи Ви цього в упор не помічаєте?