В танке• Изменено 19 февраля в 08:20

От і почалось. Жоден українець не отримає статусу тимчасового захисту в

🇨🇿Жоден українець не отримає статусу тимчасового захисту в Чехії після завершення війни або перемир’я, — голова МЗС країни

За його словами, необхідно запобігти другій хвилі, щоб у мирний час у країну не прибула велика кількість інших біженців, наприклад, чоловіків, які хотіли б приєднатися до своїх сімей, які вже проживають у Чехії. Їм доведеться подавати документи на проживання, як і іншим іноземцям.
Бандитка Сью• 19 февраля в 08:59
Ответ дляNatal_ka91
Так хай живуть, але без підтримки приймаючої країни, якщо не буде активних бойових дій. Повірте, без виплат багатьом ті країни не потрібні
В нас тут такі тарифи будуть і податки на майно, що скоріш за все знімати в іншій країні і горбатиться на заводі буде вигідніше і легше. А ще коли будемо дивитись на тарифи в днрах, тоивзагалібоюст шоб не вспихнула хвиля негодованія і росія не пішла їх захищать далі.
ГоловнаЯ• 19 февраля в 09:00
Ответ дляВ танке
Ще раз - це ТІЛЬКИ ПОЧАТОК. Вони захищаються від другої хвилі до того, як розібратись з першою - тобто відправити ВСІХ додому, в кого немає грін карти, блу карти, permanent resident status, робочої візи і тому подібне.
А вам яка різниця? До чого тут ця тема? Радієте, що у українців будуть проблеми та складнощі? Що їм доведеться повертатись в беззаконня? Яка ваша мета та мотивація це писати?
Как нефиг делать• 19 февраля в 09:00
Ответ дляВ танке
Так, я теж це читаю і в тихому шоці. «Відкрийте кордони, ми поїдемо».

Куди ви поїдете? Ви до війни багато разів відкривали довгострокові візи? Отож бо. Поїдуть вони….
Це їх справа, людей, які хочуть їхати
Не ваша
Куди і як їхати їх справа. Кордони мають відкрити. Люди самі розберуться з візами
Чи поїдуть нелегалами, чи туристами, то не значить, що мають право не відкривати кордони
Лапка• 19 февраля в 09:00
Ответ дляВ танке
Я скопіювала з іншого каналу додатково, бо там підкреслюється, що з його точки зору це МАЄ БУТИ ПРИЙНЯТО НА РІВНІ ЄС.
А ЕС не примет и что?
Вы можете написать в чем ваша проблема?
Временная защита до окончания войны, в чем проблема?
Зачем вам временная защита после окончания войны?
Natal_ka91• 19 февраля в 09:00
Ответ длягодовасик
Яка підтримка в Чехії чи Польщі, Словаччині?
Мова більше про інші країни. В цих країнах, думаю, хто планував залишитися, вже давно мають офіційну роботу, відповідно, залишаться по якійсь робочій візі чи щось такого плану
Щастя-здоровля• 19 февраля в 09:00
Ответ дляВ танке
Дивіться, як несеться - 4 хвилини тому:

❗️США призупинили розгляд заявок українців на в´їзд у країну за програмами Байдена, – CBS.

Це стосується імміграційних заяв з України і Латинської Америки. Ініціатори посилаються на шахрайство та безпеку.

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
Чувствую украинским паспортом можно будет только украсить что-то)) кто сделал себе ещё гражданство-дальновидные люди, тем более это стоило копейки в 22 году
Дюагональ• 19 февраля в 09:01
Ответ дляТоптунша
Вернуться в какие-нибудь модульные домики, по типу тех вагончиков, которые наклепали для переселенцев из Донбасса.
Підозрюю, що навіть це буде ще вважатися хорошим варіантом.
ГоловнаЯ• 19 февраля в 09:01
Ответ дляВ танке
Дивіться, як несеться - 4 хвилини тому:

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
Цій новині вже сто років. З літа 24 року заявки не розглядають. Скарга на тему. Побачимо чи ви така смілива без аноніма.
Крижана бурулька• 19 февраля в 09:01
Ответ дляNatal_ka91
Почнемо з того, що вони біженці, а не з тимчасовим статусом. Вони не їздять додому туди-сюди, а в більшості з них дійсно житло зруйноване.
А ви не пробували почитати про що мова йде потім з чогось починати, а то аби шо не в тин не в ворота.
Щастя-здоровля• 19 февраля в 09:03
Ответ дляГоловнаЯ
Опять какая разница😂 Почему тут всегда сначала банят и вопят когда кто-то пишет свое видение, отличающееся от общественного. А потом-чего вы смеетесь? Потому что это реально смешно, никто наверное в мире столько раз не наступает на грабли, запертые в сарае. С 2004 все по кругу одно и то же.
Медсестричка• 19 февраля в 09:03
Ответ дляВ танке
Дивіться, як несеться - 4 хвилини тому:

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
Ми всі колись помремо.

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
автор В танке • 19 февраля в 09:03
Ответ дляГоловнаЯ
Це не U4U. І це мова про ШАХРАЙСТВО вже. Вони там таке загнули - public safety, fraud…

Почитайте новину на CBS News, будь ласка, уважно.
ГоловнаЯ• 19 февраля в 09:04
Ответ дляЩастя-здоровля
Какое свое видение? Где тут видиние? 😂
Максимально тупая тема без смысла и видения
Natal_ka91• 19 февраля в 09:04
Ответ дляКрижана бурулька
А що не так я сказала? Я жила на початку війни за кордоном, багато сирійців було поруч. Спілкувалася з асоціацією, яка допомагає з документами українцям, і таким як сирійцям в тому числі.
Регионщица• 19 февраля в 09:04
Ответ дляВ танке
❗️Жоден українець не отримає статусу тимчасового захисту в Чехії після завершення війни або перемир’я, – голова МЗС країни.

Рішення має бути ухвалене на рівні всього Європейського Союзу, наголосив Ракушан.

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
не несите чушь этих держморд( с Украины и до 22 года мигрировали до 300 тыщ граждан ежегодно, и это выезжали молодые, образованные люди, и это была большая проблема, её поднимали на обсуждение, а сейчас и подавно никто не вернётся кто не хочет вернуться.
ГоловнаЯ• 19 февраля в 09:05
Ответ дляВ танке

Ок. То тоді чого ця новина тут і кінець війни?
Крижана бурулька• 19 февраля в 09:06
Ответ дляNatal_ka91
Погортайте і почитайте про що діадог, що людей з азюль вигнали які в 2014 році по біженству подавались.
Лапка• 19 февраля в 09:06
Ответ дляВ танке
Маня, почему тебя так волнует Европа?
Щастя-здоровля• 19 февраля в 09:06
Ответ дляКак нефиг делать
Це їх справа, людей, які хочуть їхати
Не ваша
100%
О какой демократии и свободах вообще может идти речь, если Украина нарушила все возможные и невозможные нормы международного права и собственной конституцией подтерлась?
Регионщица• 19 февраля в 09:06
Ответ дляВ танке

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
А с чего вы решили что конфликт закончится? Рф оккупировала дофига украинской территории, этот конфликт на десятилетия, замечу второй десяток лет пошёл.
Несемо світло разом• 19 февраля в 09:07
Ответ дляВельми шановна
А кому совсем некуда возвращаться?…
Страна то останется. Возвращаешься, работаешь, снимаешь или покупаешь свое.
Лапка• 19 февраля в 09:07
Ответ дляНіколи не збрешу
А сирийцев оставляют?
Конечно
Регионщица• 19 февраля в 09:07
Ответ дляБандитка Сью
1000%%%
Лапка• 19 февраля в 09:08
Ответ дляКнопкотиць
Ще немає ніякого початку, бо немає закінчення війни.
+1 но это маня, она три года никак не может дождаться когда ’попрут’.
Лапка• 19 февраля в 09:09
Ответ дляЩастя-здоровля
Что вас так удивило не понятно.
Маня решила ’открыть глаза’ нам в Украине, что опять ’всех попрут’.
Хотя это просто ’кто то что то сказал’ и даже не официальная новость или официальное решение.
Лапка• 19 февраля в 09:10
Ответ дляКнопкотиць
Ви б почитали, що Ракушан сказав, а не тільки заголовок, й побачили б, що у разі закінчення війни (яка ще не закінчилася) й відміни тимчасового захисту, українці зможуть лишатися в Чехії ще якийсь час, приблизно рік - 1.5, й за цей час зможуть вирішити питання зміни підстав для перебування
Мане это не интересно.
Латвийские_Номера• 19 февраля в 09:10
Ответ дляБандитка Сью
Ага, рай у динирах - це піз*** прокацапських порадниць
Щастя-здоровля• 19 февраля в 09:10
Ответ дляЛапка
Не думаю что Мане это интересно. Она вообще в отпуске по ходу или не получила пока задание сто писать))
Лапка• 19 февраля в 09:11
Ответ дляВ танке
Дивіться, як несеться - 4 хвилини тому:

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
Не принимайте желаемое за действительное
автор В танке • 19 февраля в 09:11
Так, все. Я втомилась. Думаєте це все буде безкінечно - добре, ОК. Безкінечний захист, безкінечна грошова допомога тим, хто не працює, всім по громадянству, відкриються кордони і всі поїдуть-поїдуть.

ДО КІНЦЯ РОКУ ВСІХ ПОПРОСЯТЬ ДОДОМУ. Можете це скрінити собі на згадку - тоді і поговоримо. Я більше не сперечаюсь.