Губной рояль• 19 февраля в 10:54

Поспала і спортила одяг

Купила донька вершки, заходила у квартиру і на порозі розбила банку. Я витерла , а потім полотенцем для ніг гарно помила начисто. Але звісно там запах від тих вершків на тягнувся.
Кинула у пралку зі штанами, темним лонгслівом, і ще деякі темні речі….
Так от тепер все смердить
Я поспала ще раз і цей запах не вистірується….
((((
Кава з адреналіном• 19 февраля в 10:55
Просто цікаво, ви ганчірки для пола не маєте? якісь теми сьогодні
Королева краси• 19 февраля в 10:56
Ну я б не кидала прати з одягом тряпку, якою мила підлогу.
І та тряпка у вас довго лежала після вершків? Чому вона воняла?
TANYA 0 0 0 0• 19 февраля в 10:56
Винесіть прання на мороз, і якщо ще раз постірайте, візьміть ще пральний порошок із сильним запахом
Королева краси• 19 февраля в 10:57
Замочіть одяг на кілька годин в ополіскувачі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 февраля в 10:57
от это хозяйка. выбросьте все)
Мюллерная• 19 февраля в 11:00
Де це вершки у склі продають? Не знаєте української-не використовуйте. Рушник, прання. І при чому тут те що ви спали?
Марічка• 19 февраля в 11:04
Поспіть ще
Анонимарик• 19 февраля в 11:04
Почему убирала не дочка, а вы? И Вы точно положили порошок или средство для стирки в стиралку?
АяВсёЗнаю• 19 февраля в 11:05
А если в квартире грязно, поспать тоже работает? Я могу поспать даже три раза.
Пи Пи Пилюля• 19 февраля в 11:05
Залить больше средства, с ванишем для цветного. Поставить на замачивание и 60град. Как кухонные полотенца стираете.
автор Губной рояль • 19 февраля в 11:07
Ответ дляАнонимарик
Так, я поклала порошок у пралку
автор Губной рояль • 19 февраля в 11:07
Ответ дляМюллерная
Я писала що у склі?
автор Губной рояль • 19 февраля в 11:08
Ответ дляКоролева краси
Яка ж ви хозяюшка)))
автор Губной рояль • 19 февраля в 11:08
Ответ дляКава з адреналіном
Маю)
Було під рукою ще те поленце яке хотіла прати якраз)
Ним і намисто протерла підлогу))
Анонимарик• 19 февраля в 11:09
Ответ дляГубной рояль
Я писала що у склі?
Написали что разбила банку. А какую ещё банку можно разбить, если не стеклянную?
Мюллерная• 19 февраля в 11:11
Ответ дляГубной рояль
Маю)
Ним і намисто протерла підлогу))
Рушник...
Я тут с краю постою• 19 февраля в 11:11
попробуйте еще трусами пол протереть. должно помочь.
julia-678c• 19 февраля в 11:11
Так надо было тряпку вручную сначала простирнуть, чтобы смыть сливки
Кава з адреналіном• 19 февраля в 11:20
Ответ дляГубной рояль
Я писала що у склі?
А що може розбитися? Папір?
Звездолётчица• 19 февраля в 11:28
Ответ дляГубной рояль
Я писала що у склі?
А как тогда дочь разбила банку на пороге?
Мюллерная• 19 февраля в 11:28
Ответ дляjulia-678c
Че б они завонялись, если сразу постирать? Даже если полотенце не прополоскать.
Шмоточницаца• 19 февраля в 11:55
Ответ дляГубной рояль
Маю)
Ним і намисто протерла підлогу))
Ну так від нього не тільки запах, а ще й жирні плями від вершків могли на одяг перейти.
Я періодично перу руками, то отакі от рушники взагалі краще в гарячій воді з фейрі і перкарбонатом прати/попередньо замочувати. А якщо, приміром, відтворити в тазику умови прання в пральці - вода температурою 40 градусів з 1 мірною ложкою порошку, то зрозуміло, що такий рушник не відпереться.
Не знаю як з одягом тепер, спробуйте спочатку в тазику замочити, а потім ще ращ в пральку. Ваніш для кольорового додайте, він із запахом.
автор Губной рояль • 19 февраля в 12:10
Ответ дляКава з адреналіном
А що може розбитися? Папір?
Удалено администрацией...
Кава з адреналіном• 19 февраля в 12:25
Ответ дляГубной рояль
Удалено администрацией...
Поскаржилась