Гарні диньки• 19 февраля 2025
Рецепты ПП
Решила похудеть. Доход средний. Живу в селе. Смотрю в рецептах ПП то кальмары,то авокадо и т.д. У нас в магазинах такого нет,город далеко.
Существуют ли блюда с обычными продуктами. Где вы находите для себя рецепты? Может дадите ссылочки на блогеров или на сайты или приложения с рецептами. Буду благодарна)
Анютины ласки• 19 февраля 2025
Ответ дляПишна молодиця
Концерогены
Це міф!!!
Міф про те, що не можна смажити на олії, часто ґрунтується на кількох хибних уявленнях:
1. Олія при нагріванні стає токсичною – Це неправда. Олія починає розкладатися і виділяти шкідливі речовини лише при перевищенні її ’точки димлення’ (температури, при якій вона починає горіти та розкладатися). Наприклад, рафінована соняшникова олія має точку димлення близько 230°C, що дозволяє безпечно смажити на ній.
2. Усі рослинні олії стають канцерогенними при смаженні – Насправді канцерогенні сполуки утворюються, якщо олію перегріти до диму або використовувати її багаторазово. Якщо олію змінювати після смаження та не перегрівати, ризик мінімальний.
3. Смажена їжа завжди шкідлива – Шкідливість залежить не від самого факту смаження, а від того, на якій олії та як саме це робиться. Якщо використовувати правильну температуру і не пересмажувати їжу, то такий спосіб приготування може бути частиною здорового раціону.
4. Оливкова олія не підходить для смаження – Це також міф. Якісна оливкова олія першого віджиму має точку димлення близько 190-210°C, що цілком підходить для помірного смаження.
Отже, смажити на олії можна, головне – вибирати відповідну олію та дотримуватися правильних температурних режимів.
Анютины ласки• 19 февраля 2025
Ответ дляПишна молодиця
Концерогены
кАнцерогени, раз вже на те пішло))) cancer у перекладі рак.
Мамзелькіна• 19 февраля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну от вам класика меню від однієї повернутої на схудненні порадниці) За бжу та калоріями воно ок, але ж очевидно, що це маячня, а не харчування
Блін, білка майже немає(
Синиця у спідниці• 19 февраля 2025
Ответ дляМамзелькіна
Блін, білка майже немає(
На вагу 45 кг майже дотягує до 1 г/кг, але ж це нічого не змінює по суті)
Пишна молодиця• 19 февраля 2025
Ответ дляАнютины ласки
Це міф!!!
Прекрасно, где продают чипсы , которые жарили на оливковом масле при температуре 180, что за марка?
Тихомандражная• 20 февраля 2025
Ответ дляПишна молодиця
Я роблю їх сама без олії в микрохвильовці з сіллю та укропом, прям смачно. Єдине, треба набити руку тонко різати картоплю.