Силиконочка• 19 февраля в 17:57
Потрібна порада ?
У дитини 12 років температура 38.2 і постійно спить ,майже цілий день
Карма хамелеона• 19 февраля в 18:00
Пить, спать, комнату проветривать. Для успокоения себя аскорбинки дайте, витамин С как никак
Тоска в носках• 19 февраля в 18:02
Це вперше така реакція організму на вірус?
В мене син 8 років коли хворіє теж постійно спить і досить швидко відновлюється.
Меряю линейкой• 19 февраля в 18:03
Так це прекрасно
Головне пити давати, а не істи може і два дні
До 38,5 процеси в організмі прискорюються і боряться з хворобою
Коли перевалить за 39 то можна збивати, або не збивати як дитину не ковбасить
Ну і температуру в приміщені до 18 як знизите то воопше круто буде
булоТАЙминуло• 19 февраля в 18:20
Откуда мы знаем нужен ли совет вашему ребёнку. Чего вы спрашиваете это у нас? Спросите у него.